Michaeles Michaeles komentáře u knih

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Kniha se mi líbila, velice dobře se četla. Velmi překvapivý závěr

04.12.2019 4 z 5

Jdi a přines hlavu krále Jdi a přines hlavu krále Jeremy Shackleton (p)

Průměrná kniha, co se mi velice líbilo byla tématika vikingů a "začátky" kapitol, protože každá kapitola od druhé půlky bylo už jen takové nucené ukončení.

28.10.2019 3 z 5

Místo určení neznámé Místo určení neznámé Agatha Christie

Další výborná kniha od A. Ch., plná napětí a zvratů. Výborný konec, který by nové knihy mohli jen závidět.

10.10.2019 5 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Kniha se cetla velmi dobře, krátké kapitoly napomáhaly přidávat napětí. Škoda jen že občas tam bylo několik nejasností a asi dvakrát se tam vyskytl teleport.

05.10.2019 4 z 5

Řetězová reakce Řetězová reakce František Kotleta (p)

Kniha se velmi dobře četla,skvěle napsaná už teď se těším na možné pokračování.

25.09.2019 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Jedna z nejlepších detektivek co jsem kdy četl. Opravdová pecka!

15.09.2019 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Kniha se četla velmi dobře, střídání přítomnosti a minulosti super, ale konec byl hodně velký Happy end...

07.09.2019 4 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Jestli tato kniha dostala ocenění top kniha, tak to nevim kdo hodnotil. Určitě nejslabší kniha v serii. Hodíme zpet Hirtmanna a vše zamotáme dokupy přidáme trochu Gustava a omáčka je na světě. Toto nebyla snad ani detektivka ani thriller, ale pohádka se šťastným koncem.

02.09.2019 2 z 5

Vlci Vlci František Kotleta (p)

Lehká oddechovka, která alespoň mě potěšila. Jednoduché vysvětlení toho, co bylo před Hustým nářezem.

23.08.2019 4 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Průměrná kniha. Nenadchne neurazí. Lepší jak první kniha autora, ale že by to byla nějaká pecka to tedy ne. Opět v podstatě úplně shodný postup vyšetřování a opět nezastavitelný neobjevitelný a nesmrtelný Theo.

19.08.2019 3 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Nesmrtelný vševěd profesor Bilogie - informatiky se vydává na pátrání po sériovém vrahovi, kterého před ním nedopadli ani policajti. Proč vrah vraždil asi podle spisovatele nebylo podstatné a podařený konec také ne.

05.08.2019 2 z 5

Po pohřbu Po pohřbu Agatha Christie

První zkušenost s Agátou Christie a určitě ne poslední. Kniha se velice dobře četla, skvělá zápletka a nečekané rozuzlení.

26.07.2019 5 z 5

Dovolená s moderním fotrem Dovolená s moderním fotrem Dominik Landsman

Taková více než odpočinková kniha, která vám nic nedá. Popravdě jsem se u ní ani neusmál, nic mi nepřišlo vtipné něco spíš trapné.

22.07.2019 2 z 5

Mega hustej nářez Mega hustej nářez František Kotleta (p)

Nednoznačně nejlepší díl trilogie. Nemohl jsem se od toho odtrhnout! Opravdu Mega hustej nářez od první do poslední strany. Trochu mě jen překvapil otevřený konec.

19.07.2019 5 z 5

Sucho Sucho Jane Harper

Opravdu skvělá detektivka, nemohl jsem se od čtení odtrhnout.

17.07.2019 5 z 5

Žena s mateřským znaménkem Žena s mateřským znaménkem Håkan Nesser

Oddychovka na pár hodin, jednoduché čtení, zápletka dobrá.

11.07.2019 4 z 5

Drsný spasitel Drsný spasitel Miroslav Žamboch

Chvílemi super kniha, chvílemi nuda. Občas jsem četl asi jen napůl a truchu jsem se ztrácel v tom, jak kde koho pan Nesmrtelný zabil a jak se z různých míst vůbec dostal dál. Znova už bych knihu nečetl.

04.07.2019 3 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Zatím nejlepší díl serie. Nevim jestli to bylo čistě kvůli tomu, že vyšetřovatelé byli v pozadí a o Hirtmanovi tam padli jen 2 věty, ale děj plynul, byl záživný, plný zvratů.

25.06.2019 5 z 5

Fakt hustej nářez Fakt hustej nářez František Kotleta (p)

Tak to byl fakt hustej nářez, kniha plná krve, vnitřností a všemožných výbuchů. Výborné.

14.06.2019 5 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Skvělá kniha, skvělý příběh nemám co vytknout. I když je delší nemá hluché pasáže.

07.06.2019 5 z 5