Michaela91 Michaela91 komentáře u knih

Povinná četba, moc mě to nebavilo ale překonala jsem se a dočetla jsem ji dokonce.

07.05.2013 2 z 5

Dům ozvěn Dům ozvěn Barbara Erskine

Napínavá a velice čtivá, moc se mi líbila jako ostatní knihy od autorky.

07.05.2013

Ztracená oáza Ztracená oáza Elizabeth Peters (p)

Tuto sérii Amelie Peabodyové miluju... je to napínavé a prostředí Egypta se mi velice líbí. Škoda jen že některé díly nejdou sehnat.

07.05.2013 5 z 5

Hrobař Hrobař Lisa Jackson

Napínavé až do konce, posledních 50 stran jsem četla a nemohla přestat. Super kniha.

04.05.2013 5 z 5

Volání minulosti Volání minulosti Barbara Wood

Občas jsem se ztácela z poslavách, ale příběh byl velice napínavý. Určutě bych doporučila.

03.05.2013 4 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

příběh zajímavý ze života, každý by si ji měl přečíst tak v 15 at se drogám vyhne velikým obloukem.

02.05.2013 4 z 5

Milenci a vrazi Milenci a vrazi Vladimír Páral

Pro mě to byla výzva dočst tuto knížku. Dostala jsem ji jako dárek a není to můj žánr. Ale nicméně jsem ji přečetla , nebyla zase špatná ale znovu ji číst nebudu.

02.05.2013 3 z 5

Prodavači ostatků Prodavači ostatků Vlastimil Vondruška

mě osobně se tyto příběhy moc líbí. Čte se to hladce a příběh byl zajímavý. Koho baví tento druh knih určitě si přijde na své.

02.05.2013 4 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Knížba byla pěkná, emotivní :) film se mi ale tak nelíbil, nebylo tam vše jako v knize. Proto raději vše přečtu a pak zkouknu film.

26.04.2013 4 z 5

Oheň je tvým osudem Oheň je tvým osudem Barbara Erskine

Pro mě její nejlepší kniha co jsem zatím od autorky četla. Úžasný příběh, chvílemi komplikovaný ale nejde se od nej odtrhnout...

25.04.2013 5 z 5

Žila jsem již před staletími Žila jsem již před staletími Barbara Erskine

Nejlepšíí, miluji příběhy z té doby více než ty z přítomnosti. Všechny knihy co jsem zatím od autorky četla bylo naprosto bezchybné.

25.04.2013 4 z 5

Bídníci I. Bídníci I. Victor Hugo

Souhlasím, pro mě to taky byla těžká kniha, ale jsem ráda že jsem ji přečetla. Chvílemi jsem měla chuť ji zahodit ale neudělala jsem to. Přečetla jsem vše k maturitě a jsem za to ráda :)

25.04.2013 4 z 5

Soukromé pasti 2 Soukromé pasti 2 Lenka Wimmerová

Super čtení na večerní dny.

Soukromé pasti 1 Soukromé pasti 1 Lenka Wimmerová

Příběhy ze života, co se můžou stát všem z nás. Skvělé čtení

Půl žlutého slunce Půl žlutého slunce Chimamanda Ngozi Adichie

Mě osobně se tento druh knížek líbí, zajímabý a poutavý děj.

Betlémské vraždy Betlémské vraždy Matt Rees

Zajímavá knížka, atmosféra byla hmatatelná dobře napsaná

19.04.2013 3 z 5

Hra na vraždu Hra na vraždu B. M. Gill (p)

Četla se docela dobře, akorát mě nezaujama jako jiné. Ale špatné rozhodně není.

Vím, jak chutná vzduch Vím, jak chutná vzduch Maria Hirse

Skvělá a pravdivá, každá mladá holka by si ji měla povinně přečíst..

Pravda o Kajínkovi Pravda o Kajínkovi Josef Klíma

Přečte no za dva dny, super napsané... po přečtené jsem si začala myslet že ten zločin neudělal.

Nikki, vrať se Nikki, vrať se Veronika Matysová

Pro mladé slečny je dobrá, já osobně jsem ji četla asi tak v patnácti, ted už jsem na ni stará