Nikki, vrať se

Nikki, vrať se https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387392/bmid_nikki-vrat-se-UZS-387392.JPG 4 30 5

Věnováno všem, kteří mají nějaký sen a věří v jeho splnění. V knize uvedeno chybné ISBN 80-7257-256-3.

mstychov
07.03.2022 5 z 5

Knížka vypráví o holčičce Nikky, která vyrůstá v dětském domově, kde má partu kamarádů a milovanou vychovatelku. Svět se jí začne hroutit ve chvíli, kdy jí milovaní lidé začínají odcházet ze života. Nikki se upne na nový životní sen. Chce, aby ji adoptovala slavná Tina, která má taneční skupinu a dříve Nikki učila na kroužku tancovat. Jak to s Nikky bude dál si musíte přečíst sami. Knížka stojí za to. :)

Angie_Missfit
04.06.2019 3 z 5

Hezká kniha, která mi uvízla v paměti, ale spíše pro mladší teenage čtenářky, jelikož ve starším věku už prostě nemůžete zavřít oči nad určitou "pohádkovostí" děje jdoucího až do extrému, který má s realitou pramálo společného. Skoro jsem po přečtení měla pocit, že dětský domov je pro dítě exkluzivní místo, jelikož na každé čeká nějaký neskutečně zazobaný bezdětný pár, který se těší, až mu zaplatí Harvard a bude s ním jezdit do svého víkendového zámečku na Loiře. O tom, že adopce je v knize otázka pár dnů a několika vyplněných dokumentů, ani nemluvím, ale jasně, je to kniha pro děti a v tomto ohledu se jedná o dobré čtivo. Nikki by si v řadě situací zasloužila pár facek, ale nejde ji nemít rád. Doporučuji.

warca
15.03.2018 5 z 5

Kniha mi ulpěla v paměti přestože to je už dost let, co jsem ji četla. Krásný dojemný příběh.

Kačkaknihomol
04.03.2017 4 z 5

Docela mně četba této knihy bavila, ale ten konec mi přišel takový divný. Kniha je skvělá oddechovka a mladší čtenáře určitě mile překvapí.

Michaela91
19.04.2013 3 z 5

Pro mladé slečny je dobrá, já osobně jsem ji četla asi tak v patnácti, ted už jsem na ni stará

Veronika Matysová
česká, 1976
2017  79%Pouštní včela
2013  80%Míša v síti
2012  77%Patricie
2022  74%Hodina psodava
2000  85%Nikki, vrať se

Kniha Nikki, vrať se je v