Michaela91 Michaela91 komentáře u knih

Čas zemřít - série brutálních vražd ve stínu Vatikánu Čas zemřít - série brutálních vražd ve stínu Vatikánu David Hewson

Čekala jsem od této knihy mnohem víc. Detektivka určitě zajímavá ale nějak mě to nechytlo tak jako obvykle. Něměla jsem potřebu číst rychle abych co nejdříve věděla jak to dopadne.

Prokletá Prokletá Anna Maria Scarfó

Smutný příběh, nad kterým člověk musí aspon trošku přemýšlet. Nicméně souhlasím že kniha mohla být napsaná lépe a promyšleněji.
Také jsem čekala víc.

Splněné sny Splněné sny Aida Brumovská

Klasické holčičí román, myslím že na léto je jako stvořený.

Láska s vůní tymiánu Láska s vůní tymiánu Aida Brumovská

Příjemný čtivý letní román, už bych ho znovu nečetla protože si na něho připadám stará a taky jsem. Ale pro madé holky si myslím že dobré počtení.

28.06.2013 3 z 5

Kletba zlatého ptáčka Kletba zlatého ptáčka Elizabeth Peters (p)

Moje nejoblíbenější série knih, miluju tyto příběhy plné napětí a dobrodružství, líbí se mi příběhy z Egypta co se týkají vykopávek, a myslím že tato serié je naprosto úžasné. Moc jsem si ji oblíbila a milovníkům Egypta a archeologie můzu jen a jen doporučit

28.06.2013 5 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Skvěle napsaný příběh, napínavý a zajímavý. Moje první kniha od autorky, ale určitě si přeštu i jiné knihy. Doporučuji těm co mají rádi historické romány.

28.06.2013 4 z 5

Historička Historička Elizabeth Kostova

Kniha se mi moc líbila, mám ráda takové typ příběhů, konec byl sice moc ukvapený, ale i tak byla kniha dobrá.

27.06.2013 4 z 5

Dědičky Dědičky Lulu Taylor

Mě se knih líbila, byla napsaná dobře, a průběh děje mě vážně bavil.
Akorát mi vadilo, že u všeho uváděly že je to té a nebo oné značky. Jinak dobré.

Můj život na ch@tu Můj život na ch@tu Miroslav Oupic

Přečetla jsem tuto knihu rychla. Ale nijak zvlášť mě nezaujala.

26.06.2013 3 z 5

Matka v koncích Matka v koncích Simona Monyová (p)

Také jsem jí koupia mamice a sama nejprve přečetla. Kniha mě pobavila a potěšila. Přečteno za jeden večer úplně bez problémů :) pohodové, úsměvně počtění.

Držkou na rohožce Držkou na rohožce Ivona Březinová

Přečteno za dva dny, příběh mě velice zaujal, ráda si přečtu příběhy ze života. Jen mě mrzí ten otevřený konec.

Král Krysa Král Krysa James Clavell

Tuto knihu mi doporičila naše paní knihovnice a za to jí moc děkuji. Podle názvu knihy a stručného obsahu jsem si mysela že to bude nudné a nezáživné. Ale nebylo tomu tam. Kniha byla čtivá a napínavá. Tento příběh se mi líbil.

Maryša Maryša Vilém Mrštík

Povinná četba. Ale takový čtivý příběh, mě se to líbilo. A divadelní hra byla také velice dobrá.

Svatý Xaverius Svatý Xaverius Jakub Arbes

Knížka mě nezaujala. Četla jsem ji jako povinnou četbu a už jen to, že jsem číst musela mě odradilo. Nicméně jsem se překonala a dočetla. Ale určitě tuto knihu znovu číst nebudu.

Líbáš jako ďábel Líbáš jako ďábel Marie Poledňáková

Mě se knížka moc líbila, první jsem četla a poté jsem viděla film, a ani jedno mě nezklamalo. Super čtení :)

24.06.2013 5 z 5

Smrtící polibek Smrtící polibek Alice Moss

Noo teda četla jsem ze zvědavosti ale moc mě to nenadchlo. Ten konec byl zvláštní a jak už bylo řečeno moc přehnaný.

Na vlastní kůži Na vlastní kůži Kate Holden

Knížka je napsaná dobře, čtivě a zajímavě. Ale mohla by tato tématika rozebrána více. Četla jsem ze zvědavosti, není to moje parketa.

Na pokraji temnoty Na pokraji temnoty Barbara Erskine

Ze začátku jsem se nudila, čekala jsem nějakou akci, pak se kniha rozjela a četlo se dobře. Byla jsem zvědavá na konec. Nicméně autorka má i lepší knížky.

24.06.2013

Jak (ne)zabít vlastní matku Jak (ne)zabít vlastní matku Stephanie Calman

Podle názvu jsem čekala nějakou velmi zábavnou a vtipnou knížku u které se budu bavit. Bohužel jsem se zmílila, knížka byla nudná a nebavila mě. Dalo mi práci dočíst, znovu už bych ji určitě nečetla.

24.06.2013 2 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Tak teda nevím, není to zrovna můj šálek čaje ale už kvůli zvědavosti si přečtu i třetí díl. Nejvíc mě vytáčí slovní spojení "vnitřní bohyně" a to že si Ana kouše ret. Tyto fráze se podle mě moc opakují...Jinak nevím proč jsou z toho všichni tak u vytržení a z jakeho důvodu je to tak sledovaná kniha.

20.06.2013 2 z 5