Michaela91 Michaela91 komentáře u knih

Egypťanky - Ve stínu prince Egypťanky - Ve stínu prince Jocelyne Godard

Kniha se mi moc líbila a moc dobře se četla. Mám ráda knihy z této doby a z Egypta. Mám pro ně slabost. Určitě moc dobré čtení pro milovníky historie.

Líbej mě, když spím Líbej mě, když spím Linda S. Howington

Kniha nebyla špatná, ale taky to nebylo něco super. Tokový střed. Myslím si že má autorka i lepší knihy.

Útěk ze stínů Útěk ze stínů Kay Hooper

Kniha byla napínavá a musela jsem číst rychle, abych věděla co nejdříve vě¨ěla jak to dopadne. Mě se tato detektivka líbila.

12.07.2013 4 z 5

Podivný případ dr. Jekylla a pana Hyda Podivný případ dr. Jekylla a pana Hyda Robert Louis Stevenson

Kniha se mi líbila, byl to příjený přiběh o muži, který hledal sám sebe, musela jsem ji přečíst kvůli maturitě, ale určitě nelituji.

Dekameron Dekameron Giovanni Boccaccio

Některé příběhy mě bavily, jiné ne. To je podle vkusu každého. Četla jsem náhodně povídky, nepřečetla jsem celou knihu, ale většina mnou vybraných povídek se mi líbila.

Jak se nechystat k maturitě Jak se nechystat k maturitě Cameron Dokey

Knížka mě zklamala, čekala jsem víc, četla jsem jí po maturitě ale myslím že by so více početli mladší dívky. Děj nebyl špatný proto tři hvězdičky, ale taky to nebylo něco extra.

Slzy ticha Slzy ticha Mende Nazer

Jak již bylo řečeno první díl byl lepší. Tohle už nebylo tak dobré.

Vraždící Anubis Vraždící Anubis Paul Doherty

Čekala jsem víc akční příběh, ale nebylo to vůbec špatné a četlo se dobře.

Sběratel polibků Sběratel polibků James Patterson

Moc dobré a velmi rychle přečtené, je to moje první kniha od autora a určitě nebude poslední.

12.07.2013 4 z 5

Faraonka - Ze života královny Hatšepsut Faraonka - Ze života královny Hatšepsut Philipp Vandenberg

Knížka neby špatná, takový lepší průměr podle mě. Z Egypta a o faraonech čtu knihy ráda, ale tato mě tak moc nezaujala.

Čachtická paní Čachtická paní Jožo Nižnánsky

Knižka se mi moc líbila, četla se dobře a byla velice zajímavá. Jen by mě zajímala pravda. Osobně nevěřím, že by se čacgtická paní koupalav krvi. Ale kdo ví?

Deník Deník Anne Frank

Kniha byla velice zajímavá a dobře se četla. Byla jse na ni zvědavá a nezklamala mě. Byl to velice smutný děj a ten konec. Nikdy nepochopím co jsou lidi jiným lidem schopni udělat. Smutný konec.

Královna ze Sáby Královna ze Sáby Tessa Korber

Mám ráda tento typ knížek, četla se dobře a byla velni zajímavá. Mě se líbila.

Nepokorená Nepokorená Kristiana Valcheva

Opravdu je někdy nepochopiletné co je člověk člověku schopen udělat. určitě je to zajímaví příběh nad kterým člověk ztrácí dech. paní byla určitě statečná a má můj obdiv. Kniha byla velice dobře napsaná...

Stín afrického slunce Stín afrického slunce Kerstin Cameron

Mě se kniha líbila, byl to zajímavý příběh, podle skutečné události. To vězení muselo být otřesné, možná mohla být slohověckniha napsané lépe a některé pasáže bych vynechala. Ale jinak to bylo zajímavé čtení.

Dcera Afriky Dcera Afriky Ilona Maria Hilliges

Zajímavé, libilo se mi to prostředí. Jinak děj nebyl nijak zvláštní ale ani nijak moc špatný. Prostě taková zlatá střední cesta

11.07.2013 3 z 5

Království stínů Království stínů Barbara Erskine

Super mám moc ráda tento typ knížek, kdy se prolíná současnost s milulostí. Knížka byl velmi napínavá a zajímavá. Moc se mi líbila autorka vše moc dobře vystihla a na to jak kniha byla objemná jsem ji měla přečtenou velmi rychle. Moc se mi líbila.

11.07.2013

Už neplač Už neplač Linda S. Howington

Tak tato kniha se mi opravdu moc líbila, zaujala mě a velmi dobře se četla. Byl to zajimavý příběh...

11.07.2013 5 z 5

Dovolená s tátou Dovolená s tátou Dora Heldt

Knížka pro relaxaci jako strořená. Oddychvka na dovolenou u které si odpočinete, četlo se to dobře, akorát jsem poád čekala na nějakou pořádnou zápletku...

11.07.2013 3 z 5

Pandořina dcera Pandořina dcera Iris Johansen

Zajímavá knížka, i když mohla být více akční a napínavěkší, ale rozhodně jsem nebyla zklamaná.

11.07.2013 4 z 5