Michaela91 Michaela91 komentáře u knih

Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války 1,2 Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války 1,2 Jaroslav Hašek

Nebýt maturity tak se této knihy ani nedotknu, já vím že je to takový český poklad ale mě to prostě nebavilo. Bylo to zdlouhavé a musela jsem se velmi přemáhat abych to dočetla.

11.07.2013 2 z 5

Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války 3, 4 Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války 3, 4 Jaroslav Hašek

Česká klasika, ale je to hodně složité na přečtení. Musela jsem se nutit a přemáhat abych to dočetla. Nebavilo mě to ani film jsem nikdy neviděla do konce. Mám ráda jiný typ knih ale maturita si nevybírá tak jsem se překonala, ale dalo to zabrat.

11.07.2013 3 z 5

Pražský rozparovač Pražský rozparovač Jan Bauer

Mám ráda historické příběhy, tento mi ale přišel takový zvláštní. Nějak jsem se nemohla začíst a jak již bylo řečeno kniha je slabá.
Moc mi to jako detektovka nesedí.

11.07.2013 2 z 5

Ještě než umřu Ještě než umřu Jenny Downham

Tuto knihu mi půjčila naše paní češtinářka a rozhodně nelituji, že jsem si jí přečetla.
Kniha n¨byla velice smutná ale zajimavá a nešlo prostě přestat číst.
Sháním ji do čtečky jestli někdo máte bych bych moc ráda.

03.07.2013 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Ano konečně! Konečně jsem se překonala a dočetla jem tuto trilogii. Nebavilo mě to, nemělo to žádnej akční děj až na nějakých 5 strýnek kdy unesou Miu to vše. Ana mi přijde jako strašná koza, sama nic nesmí a když se odváží vyjít si s kamarádkou bojí se co na to řekne její manžel. Ten je samozřejmě naštvaný že někde byla bez něho. Mám pocit že ji moc omezuje a myslí si že je jeho majetek. Ale té to asi nevadí, za to jí vadí jeho nálady. Nemyslím si že tohle by měl být světový hit, je daleko více lepších knih u kterých se nedělá takové divadlo ohledně jejich vydání a dají se číst mnohem lépe. Rozhodně se k této trilogii už nevrátím. Jednou stačilo. Nebýt toho sexu není tam o čem číst, děj je jednoduchý.

02.07.2013 2 z 5

Perlová zátoka Perlová zátoka Ann Maxwell

Jedním slovem super! Kniha se mi moc líbila a nedalo se než rychle dočíst a dozvědět se konec. Skvělý a napínavý příběh, děj mě strhnul a pustil až s posledním slovem.

Červená královna Červená královna Philippa Gregory

Knížka se mi moc líbila a dobře se četla. Velice zajímavý a poutavý příběh.

Utajený následník Utajený následník Luboš Y. Koláček

Knížka je napsaná velice zajímavě, akorát mi přijde až moc smyšlená. Mám ráda historické romány ale tento mi úplně nesedl.

999 - Poslední strážce 999 - Poslední strážce Carlo Adolfo Martigli

Zajímavé, napínavé a velice dobře se čte.

Půlnoční zátoka Půlnoční zátoka Nora Roberts

Napínavé a velmi čtivé.Líbí se mi spojení minulosti a přítomnosti. Podle mě patří k autorčiným lepším knihám.

Svůdný vikomt Svůdný vikomt Sabrina Jeffries

Tato kniha mě nezaujala. Přišla mi nudná a bez nápadu. Byla jsem ráda, že mám dočteno. Vracet se k ní určitě nebudu.

01.07.2013 2 z 5

Teď neplač Teď neplač Joy Fielding

Napínavá detektovka od začátku do konce. Nemohla jsem se od knížky odpoutat do poslední chvíle a konec mě velmi překvapil.

V síti lásky V síti lásky Linda S. Howington

Začátek se mi hodně líbil, dětství hrdinky bylo moc dobře napsané a velice čtivé. I zbytek se četl jedním dechem, bylo to romantické a napínavé. Moc dobré čtění.

Budu tvůj stín Budu tvůj stín Eileen Dreyer

Zajímavý námět. Mám ráda etektivky takže já jsem byla s knížkou spokojená.

Šaman Šaman Noah Gordon

Celá trilogie je naprosto úžasná. Zajímavý a poutavý příběh. Ale tahle kniha mě ze všech zaujala nejvíce. Moc dobře se čte.

Lékařka Lékařka Noah Gordon

Moc pěkně napsaná,celá trilogie se četla skoro sama. Mohu jen doporučit, mě se moc líbila.

Bídníci - díl I. Bídníci - díl I. Victor Hugo

Příběr byl určitě velice zajímavý a moc dobře se četl. Akorát některé pasáže bych úplně vymazala, nebavily me a měla jsem co dělat abych je přečetla a nepřeskočila. Nicméně jinak velmi romantický a poutavý příběh.

28.06.2013

Modrá zóna Modrá zóna Andrew Gross

Mě se kniha moc líbila, byla napínavá a moc dobře se četla.

28.06.2013 4 z 5

Zašeptej do vlasů Zašeptej do vlasů Lenka Lanczová

pro mě jedna z nejlepších od autorky. Moc se mi líbila i když je to už nějaký ten pátek co jsem ji četla.

28.06.2013 4 z 5

Předtuchy Předtuchy Jude Watson

Kniha je napínavá a velice dobře se čte. Ale myslím že je určená pro mladší čtenáře.

28.06.2013 3 z 5