Mellisek Mellisek komentáře u knih

Jmenuji se X Jmenuji se X A. J. Molloy

Abych byla uprimna z knihy mam opravdu zvlastni pocit. Hlavni hrdinka se zda nazacatku knihy sebejista ze ma jiste zasady ma nejakou uroven. Ale jak cas plyne ja z ni jen obycejna trubicka co udela vse na svete. Kniha je nerealna svym zpusobem az absurdni. A to me mrzi anotace me nadchla ale cela kniha byla omyl.

25.09.2016 1 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Kniha je hodně dobrá, oddechová. :-) Super - Romantičky si přijdou na svoje :-)

23.09.2016 4 z 5

Dokonalá vášeň Dokonalá vášeň Raine Miller

Kniha mě velmi zklamala. Četla jsem aféru Blackstone takže jsem čekala něco v podobném slova smyslu. A místo toho jsem dostala takovou oddechovku co jsem přelítla ani né za hodinku. Knihu jsem dočetla z donucení, nebylo na ní nic proč bych se k ní vrátila.

22.09.2016 2 z 5

Manželský zväzok Manželský zväzok Jennifer Probst

Tak napíšuu co k předešlému dílu. Díly jsou pěkné čtou se hezky příběh pro romantičky jak dělaný. ALE je to pořád do kolečka. K celé téhle sérii nemohu nějak překousnout mysterióznost záhadné knihy - a paní Conteovou :-D (maminku), co už :-)

22.09.2016 4 z 5

Manželský omyl Manželský omyl Jennifer Probst

Nemohu si pomoc , knihy od autorky nejsou špatné. Ale je to jak mlýt mlýnkem na kávu. Je jedno jakou kávu tam dáš, princip zůstane stejný. Dá se říct defakto ten samý příběh 1,2 i 3.díl.. Jen jiná osoba, jiná zápletka výsledek stejný. Dočtu 4.díl jen protože nesnáším rozečtené série byť na sebe nenavazují. (volně) A tím končím.. Série není špatná ale je to opravdu totéž. Škoda že autorka není více kreativní aspoň o se týče téhle série

21.09.2016 3 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Tahle kniha nebyla vůbec špatná, jen byla hodně předvídatelná. Četla jsem v pdf. verzi takže jsem četla četla až jsem zjistila že jsem dočetla. Několikrát v knize bylo upozorněno na onu zápletku takže všem bylo jasné jako to asi i skončí. Zajímá mě to dál kvůli hraběmu atd. Ale hezky se to četlo, jednoduše napsané žadné protahované děje :-)

21.09.2016 4 z 5

Podřiď se Podřiď se Maya Banks

Bohužel za mě nejslabší díl, první příběh byl prostě nejlepší už i druhý se skláněl s hodnocením dolů. Chessy a Tate měli problémy od prvního dílu, ale je škoda jak to autorka zainteresovala do knihy. Čekala bych prostě víc. Ale svým způsobem je to pěkné zakončení série. :-)

20.09.2016 2 z 5

Podlehni Podlehni Maya Banks

Musim uznat ze me tato kniha neoslovila. Prvni dil byl o dost lepsi a doufam ze to vylepsi dil treti o manzelstvi Ch. A T.

19.09.2016 3 z 5

Rozkoše léta Rozkoše léta Evie Hunter (p)

První díl jsem zatím nečetla, ale druhý tedy nebyl špatný. Co se týče psaní tak to bylo napsané dobře,příběh zápletky v celku šla. Ale obča mi to přišlo neuvěřitelně natáhnuté. I když oddechovka pěkná :-)

18.09.2016 4 z 5

V tvojí kůži V tvojí kůži Lisa Renee Jones

Kniha byla poutavá zajímavá :) těším se na další díl. A byť má kniha své louzlo v podobě S. co hledá R. možná by mě bavila kniha čistě o vyprávění R. :-)

17.09.2016 5 z 5

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Kniha se nečetla špatně, ale zarazilo mě nevyspělé chování hlavních postav k faktu kolik jim je let. Přišli mi spíš jak pár vysokoškoláků... Ale kniha byla jinak čtivá a pěkná

16.09.2016 3 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Kniha byla taková půl na půl první půlka mě strašně bavila. Ale potom se to nějak zlomilo, bylo to na mě přeslazené a místy nerealistické. Pro mě jinak dobrá oddechovka.

16.09.2016 3 z 5

Balthazar Balthazar Claudia Gray (p)

Musím uznat že díl o B. a S. se četl suprově. Bylo to napsané velmi dobře, žádné protahování. Jelikož díl vyšel v roce 2012 nevím jestli bude nějaké další pokračování o Evernight každopádně ani nevím o čem by už psala. B. a L. se mají skvěle pochybuji že to někdy vyřeší :) a B. a S. mají otevřený konec pro naše představy :) Musím uznat že mě C.Gray mile překvapila :-)

15.09.2016 4 z 5

Na druhé straně Na druhé straně Claudia Gray (p)

Perfektni konec který nikdo nepředpokládal každý doufal jak to s B. dopadne :) akvěle napsané super oddechovka jsem zvědavá na poslední díl o Balthazarovi :)

08.09.2016 4 z 5

Hvězdopravec Hvězdopravec Claudia Gray (p)

Musím uznat že mě kniha docela mile překvapila. Čekala jsem obvyklou romanci mezi B. a L. plus zapletený Bal. ale jako tak nějak to tam je ale vážně? Celá kniha tak nějak pokojná sem tam nový vliv akce a BUM úplně mega zvrat pár stran před koncem? Tahle autorka ví jak někoho napnout jako strunu :D

07.09.2016 3 z 5

Akademie Evernight Akademie Evernight Claudia Gray (p)

Kniha byla poutavá, takové čtení pro teens. Ale rychle jsem se začetla, nechyběla tomu akce ani charakter a ani poutavá lovestory. Četla jsem podobné i lepší :-) ale přesto mě kniha bavila!

06.09.2016 3 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Hodnotím celou serii,pro me oddechovè vyborne cteni. Cela serie byla čtivá zahadna plno zapletek a posledni dil to cele krasne ukončil

06.09.2016 5 z 5

Všechny jeho sny Všechny jeho sny C.C. Gibbs (p)

Za me nejhorsi kniha serie. Ano mene sexu. A tragedie okolo tehulkovani ale vazne? Myslim ze ze tohle byl naprosto zbytecnej dil.

02.09.2016 2 z 5

Všechna jeho přání Všechna jeho přání C.C. Gibbs (p)

Kniha druhá byla o do horsi nez kniha prvni. Moc eroticky acen az nerealistickych vo se tyce deje tak ten byl zas o kus lepsi. Zacetla jsem se az ke konci a pak jsem tedy i preskakovala jiste eroticke sceny.

02.09.2016 3 z 5

Všechny jeho touhy Všechny jeho touhy C.C. Gibbs (p)

Tak. Prvni kniha nebyla tak špatná, já od ni moc neocekávala. Avšak me mile prekvapila. Konecne zadny problem jako tyrani zneuzivani atd. Byť tam byli naznaky ale proste dva lidi z jineho sveta. Sexualni sceny byli misty nerealne. Postava Kat. Se mi libila nebyla to zadna pipka co podlehne vsemu co hlavni hrdina vypusti z ust.

02.09.2016 3 z 5