Mellisek Mellisek komentáře u knih

Jednou tě najdu Jednou tě najdu Carrie Elks

Knize dávám jen tři hvězdy a to opravdu bohužel. Kniha je opravdu pro ty lidičky co si rádi něco přečtou jako z pohádky a vše je krásně růžové. Jednak jsem realistka a mám ráda i takovou tvorbu a jako matka vím, že chlap jako Richard je asi jeden z milióna. Flashback po oznámení mi přišel neuvěřitelně natáhnutý, že jsem četla mezi řádky a celkově řešení komplikací bylo až moc jednoduchý aneb přeji si - lusk - a je to splněno. Takhle to bohužel nefunguje, od autorky je to pro mě prvotina pokud napsala něco co mě zaujme ráda si to přečtu. Ale přikláním se k realističtější formě beletrie pro srovnání ( Jojo Moeys ) ta má opravdu krásné romantické knihy plné reálného života , ale jako oddechovka slušný.

17.01.2018 3 z 5

Odhalení Odhalení Lisa Jane Smith

Upřímně pořád nevím co si o knize myslet jelikož to bylo úplně jiné než bych očekávala. Každopádně si vezmu další knihu a uvidíme...

16.12.2017 2 z 5

Manžel na objednávku Manžel na objednávku Catherine McKenzie

Nebyla to tuctová kniha, ale musím uznat - že pokud pak čtu mezi řádky tak mě kniha neoslovila - ALE neurazila abych jí odložila. Hlavní hrdinka je typická ženská prostě co má na okolo happyendy a ona sama chce. Ta hlavní zápletka je v celku dobře vyřešená no pak ten konec Jack H. - no prostě už mě to nebavilo. Celá kniha byla natáhlá a byť to byla zajímavá volbou zápletky tak mě neoslovila od autorky vyzkouším ještě jednu knihu a uvidíme..

15.12.2017 3 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

NIKDY jsem nečetla fantasy ale S.J.Maas mi dokázala kord druhým dílem, že jsem jen měla knihu od špatného autora. Smlsla jsem si na tom za dva dny a to jen, protože mě zdržela práce. Neuvěřitelně silný pokračování plné zvratů a emočního děje.
1) Rozhodně to nechci vidět zfilmované, protože bych pak musela rozsápat filmovou stanici za to jak to zkazí tato kniha je strašně silná a nesnáším ty osekané filmové verze - toť jen reakce na komentář co se objevil pod knihou
2) ANO konečně hlavní hrdinka není okrasný kvítek, ale silná žena , která mi sice připomínala povahově trochu Bellu z Twillight , ale to jen proto, že objevila svoji "výjmečnou" moc.
3) ANO Rhys je prostě Rhys jeho jsem milovala už v prvním díle a vůbec mě to nepřekvapilo.

a dalších důvodů je plno, opravdu výjmečná četba.

14.12.2017 5 z 5

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Já jsem knihu ani nevím jak přečetla asi za dvě hodinky. Opravdu se velice rychle četla. Myslím si, že pro skupinu pro kterou je zaměřená to bude fan počtení pro mě trochu dětinské. Ale musím uznat, že to bylo pěkné čtení a autorka to umí podat. Takže pro věkovou kategorii opravdu super čtení :)

18.09.2017 3 z 5

Pád noci Pád noci Alexander Stainforth (p)

No, trochu mě chvilku mátla anotace - pak mě zmátly komentáře a ve finále samotná kniha. Kniha byla velmi čtivá bezproblémové pasáže a četla se rychle. Já moc vypravěče nemusím takže klobouk dole, že tohodle jsem zvládnula.
Musím uznat, že příběh není špatný , ale NUDA do samotné zápletky s krabičkou před domem. A trochu mě srazil konec. Ano konec byl vyřešený, ale poslední věty nemuseli být tak otevřené.

18.09.2017 3 z 5

Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Audrey Carlan

Upřímně jsem zvažovala napsat komentář, protože je jich prozatím 17. a ve všeobecnosti se opakují. Takže to shrnu v pár bodech
1. Určitě to byl slabší díl
2. První díl měl s hrdinkou dalo by se říci HLAVU A PATU zatím co tady jsem to postrádala. Naše milá Mia vše zvládá atd. Trochu tomu pomohl červen, ale zas na druhou stránku né nijak rapidně.
3. Trochu mi vadí M. a W. prostě chová se jako pubertální pipina co se snaží hrát na něco co není. Nehledě na fakt, že aspoň v prvním díle jejich vztah dával smysl.
4. Co mě opravdu iritovalo nejvíc bylo to, že první kniha každý měsíc jí něco naučil trochu víc do hloubky hrdinka poznávala nové věci a nebo samu sebe. NO tak tady jako věta Prožila jsem nejlepší část.... byla takové klišé, že už se mi to nechtělo číst.
5. Někomu hodně vadí ty její přátelé. Mě ne, opravdu si myslím že je to v celku rozumné když předtím žila ve spodině a měla problémy atd. Tak je jasné že když tento problém v celku "vyřešila" přátelé si jí najdou. A k faktu toho že moc zkušeností nemá všichni jsou kámoši na život a na smrt :D ...
6. Trojka snad bude lepší.

18.09.2017 3 z 5

Znovuzrozený milenec Znovuzrozený milenec J. R. Ward (p)

Opravdu jsem byla zvědavá jak se tento díl povede. Celou ságu nás autorka učí o tom jak je jejich SHELLAN ta nejvíc TOP , ale nehody se stávají - že? Musím uznat, že mě to mile překvapilo. Oblíbila jsem si L. strašně moc - Autumn též chápala jsem její jednání i když mi opravdu přišla až moc jako světec. Ale to je zase můj osobní postoj, akorát tady je hlavně strašně moc ALE - trochu SPOILER !!! - ale, trochu se obávám že X. s J. budou v očekávání potom co na něj hupsla když měla L. potřebu nehledě na to, že se bojím trochu že se Vyvolená dá do kupy s X. :D atd. no jen tak dál jsem zvědavá co z té ságy ješě vytáhnem a za mě další veliké plus od autorky , že příběh rozepsala mezi JEDEN rok opravdu je to super posun, žádný - že a teď se zamile další a další,ale dala tomu JEDEN rok takže za mě SUPER! :)

26.08.2017 4 z 5

Milenka pout zbavená Milenka pout zbavená J. R. Ward (p)

Nebudu lhát, předchozí díl jsem dočetla na jeden zátah a přečtu si natěšená anotaci O KOM je další díl a ona PAYNE.. sakra na pár měsíců jsem to odložila. Opravdu mi její postava vadila a tady tomu nebylo jinak, ale díky bohu za ten díl aspoň trochu jsem jí přišla na chuť.. A tak jsem se mohla posunout dále. ANO řeší se hodně vztah V. ale jsem za to jedině ráda, jelikož moc se o tom když P. ležela na lůžku napsat nemohlo. Ale co mi trochu vadí je to, že aha další "civilista" a AHA on má taky jakousi "magic" krev? To snad ne...
Zvláštní okolnosti. Dva jsem brala,ale do třetice? To je trochu zvláštní no jelikož nás čeká hodně dílů jsem zvědavá kdo koho ještě potká.

26.08.2017 4 z 5

Finále Finále Becca Fitzpatrick

Poslední díl nebyl pojat špatně musím uznat, že to bylo propracované dobře co mě vadilo byl ten HERO complex co měl nejen Patch, ale hlavně Nora to je něco jak Twillight sága a hle po 4 dílech si použitelná Bello. :D Pardon , ale je to pravda. Měli to trochu rozvrhnout - ale to je prostě už jen nespokojenost čtenáře. Za mě mi strašně vadila Marcie - opět. A Vee - nehledě po zjištění tajemství Vee jsem si klepala na čelo, že to nedává smysl když přece může cítit Nefily atd. jakto ,že jí necejtí? Buď jsem to únavou nepřečetla nebo to tam nebylo i když možná přísahou?/
Jinak se mi série líbila nebylo to špatné počtení :)

21.08.2017 3 z 5

Ticho Ticho Becca Fitzpatrick

Myslím si,že tento díl patří opravdu k TOPce ze série, nehledě na to, že už jsme si říkali a co zas? Co zas bude atd. Nora zase jako hlavní hrdinka, či? Naprosto mě překonali protože to co byla vlastně hlavní zápletka bylo dobře rozepsaný akčně i po fantasy stránce to bylo skvěle propracované a přítomná hlavní role aneb Patch a Nora se nechovají jako děti ze základky. Vše to někam spěje - za mě zajímavý konec /nechci spoilerovat/

21.08.2017 5 z 5

Crescendo Crescendo Becca Fitzpatrick

Většina čtenářů se shodeme, že tento díl byl opravdu slabší nic méňě zase se tu rozvrhnul děj okolo toho jak to vlastně je. Kdo je proti komu. Každopádně Nora se tu chovala jako pipka, zas na druhou stránku není se čemu divit byl to její první vztah. Prostě tenhle díl byl slabší po všech směrech, ale rozhodně doporučuji to s autorkou nevzdat.

21.08.2017 3 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Já musím uznat, že byť jsem na knihy pro mláděž starší tak mě to opravdu uchvátilo natolik, že jsem si to dala pomalu na jeden zátah. Kniha je velice pěkně napsaná, postavy i děj jsou dobře zasazeny do časové osy. Líbil se mi spád a tempo kam se knížka ubírala chvilkama mi sice připoměla knihu Pád, ale opravdu je jen o mylný dojem z určité parts.

21.08.2017 4 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Já tedy tento žánr - Fantasy opravdu moc nemusím když tak hororovou a i to velmi zřídka, ale tato kniha se mi velmi líbila a byla opravdu dobře napsaná. Krásně se četla, musela jsem se tedy trochu hodit do nálady abych se na to vrhla, protože záporáci pro lidstvo byli víly na, které jsem zvyklá většinou v tom pozitivním dojmu. Jejich příběh byl opravdu pěkný, trochu jsem zápasila s negativní hlavní hrdinkou a tím jak se z hlavní hrdinky zničeho nic stane super zabiják, ale opravdu se mi to líbilo, těším se na druhý díl a doufám že nebudu muset srazit hodnocení

27.04.2017 5 z 5

Beta Beta Jasinda Wilder

Abych byla upřímná byť jsem v recenzi na první díl doufala, že to nebude mít druhý díl tak jsem byla přesvědčená že si další díl nepřečtu. No delší dobu nepřicházela nová kniha a tak jsem si teda otevřela Betu. Ach jaj Nika, toto ti trebalo. - Jak někdo kdo napsal Alfu, která je průměrná může spadnout až pod samé dno? Takový propad jsem absolutně nečekala, kniha by byla možná lepší pokud by náš záhadný muž nebyl unesen, což o to to ať je.. ALE, takto zvráceným způsobem? No prosím Vás autorko, Wake up! Úplně se bojím přečíst anotaci k Gama...

03.04.2017

Sbírka motýlů Sbírka motýlů Viktorie Besó

Hrůza. Jde vidět že to je český autor. Prostě děs, na 20straně PDF verze jsem to už musela vypnout. Ztráta času

29.11.2016 odpad!

Nezapomenutelná Nezapomenutelná J. R. Ward (p)

Já nevím, po přečtení hodnocení jsem byla skeptická či knihu vůbec číst, ale jsem ráda že jsem jí otevřela. Knihy tohoto typu mě už moc nepřekvapují, a proto k nim nejsem moc pasivní co se týče hodnocení. Hlavní hrdinka objevuje samu sebe a hlavní hrdina jde po neprobádaném území. Kniha se číst dala, Ward píše dobře. Takže jsem knihu měla rychle přečtenou jako oddechovka a romance dobrá volba :)

28.11.2016 3 z 5

Závislá na tobě Závislá na tobě Laurelin Paige

Kniha, byla prostě oddechová. Lehké čtení, které neurazí ani neoslní :) Jsem zvědavá jak to bude pokračovat a proto si nechávám zatím závěry pro sebe :) pokud máte někdo knihu v pdf a nemám jí ve čtených ráda jí ocením :)

27.11.2016 5 z 5

Zpověď Zpověď Jodi Ellen Malpas

Série je velice pěkně zakončená, byť už jsem později přeskakovala sexuální scény. Bylo jich na mě až moc :) Hezky napsané prostě Malpas umí psát :) Jsem už začtená do nové série kterou letos vydala a nelituji :)

26.11.2016 5 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Jodi Ellen Malpas

Malpas umí prostě napsat knihu. Její knihy jsou bichle a přesto je mám za pár hodin přečtené. :-)
Hlavní hrdinka je taková ano - ne - ano - ne, ale k faktu vysvětlení minulosti se to i celkem hodí. Hlavní hrdina má zvláštní vlastnosti, které si šíleně protiřečí a k faktu toho jak v prologu a na konci knihy vystupuje Will. tak jsem zvědavá co se za nějakou dobu dočtu v dalším díle :) SUPER :-)

22.11.2016 5 z 5