meduzka123 meduzka123 komentáře u knih

Memento Memento Radek John

Tato kniha se mi líbila... Dala bych ji jako povinou četbu!

12.04.2011 5 z 5

Nečekej slitování Nečekej slitování Linda S. Howington

Kniha se četla velice rychle. Příběh nebyl špatný, ale měl být více propracovaný. Je to škoda mohl to být další úspěšný kousek od Lindy. Ale odpočinková kniha někam k vodě ideální ;-) .

19.09.2017 2 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Začátek knihy nic extra, ale konec stojí za to!

Milenec ze snů Milenec ze snů Sandra Brown

Jednoduchá, odpočinková ... stojí za to si přečíst (volným pokračováním této knihy je Adamův pád)

Záruční list na život Záruční list na život Táňa Kubátová

Krásná oddechovka.

24.09.2018 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Knihu celkově hodnotim velmi kladně... děj mě zaujal, sedí mi její styl psaní a jak se prolínají osudy hrdinů, některá pasáž mi přišla dlouhá, ale to se najde u každé druhé knihy. To bych odpustila. Ale co mi vadilo byla absolutní absence odhalení zápletky! Lehce je naznačené co se stalo, ale žádné vysvětlení a to je za mě hrozná škoda. :-(

22.07.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Tak tuhle knihu hodnotím 5*, sice jsem do ní šla s obavou (mám malé miminko a bala jsem se paranoi :-) ), ale musim říct, že anotaci bych zvolila úplně jinou. Kniha byla zajímavá od začátku až do konce. Únosce jsem odhalila približně v půlce knihy. A přesto konec knihy naprosto nečekaný! Alespoň pro mě!

10.04.2017 5 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Skvělá kniha!

07.01.2017 5 z 5

Šaráda Šaráda Sandra Brown

Ze začátku se do toho čtenář musí maličko začíst. Proplétá se více příběhů, ale je to jen pár stránek. Pak mohu vřele doporučit. Tak napínavé rozluštění jsem u této autorky asi nečetla :-) A pak konec ... dojemný... 100 % doporučení !!!

06.12.2011 5 z 5

Skrytý plamen Skrytý plamen Sandra Brown

Tuto knihu mohu doporučit, je to krásný příběh. Přečtete ho jedním dechem :-)

22.08.2011 5 z 5

Tučné úterý Tučné úterý Sandra Brown

krkolomější začátek, ale nakonec pěkný příběh.

08.08.2011 3 z 5

Poslední interview Poslední interview Sandra Brown

Kniha se dá přečíst za odpoledne. Ale jsou i lepší knihy.

08.08.2011 3 z 5

Dilema lásky Dilema lásky Sandra Brown

Velmi stará, příběh jednoduchý, ale o to hezčí! Pokud máte možnost sehnat určitě doporučuji přečíst ! Nebudete litovat

08.08.2011 5 z 5

Květinový ples Květinový ples Danielle Steel

Tak tato kniha je naprosto strašná! Celá kniha je o tom, jak vybírají šaty a boty na ples. Jsem vášnivá čtenářka, ale tohle byla katastrofa!

20.04.2011

Nebezpečně blízko Nebezpečně blízko Linda S. Howington

Tuto knihu vřele doporučuji ...

Nebezpečná podoba Nebezpečná podoba Sandra Brown

Dost zajímavá kniha! Určitě ji dočtete až do konce....

Za sny Za sny Karin Krajčo Babinská

Za mě nádherná kniha. Už dlouho jsem nepřečetla knihu jedním dechem jako tuto ????

21.02.2019 5 z 5

Pomsta Pomsta Sandra Brown

kniha mě určitě nezklamala ;-)

10.12.2017 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Krásně se to čte. Je to hodně realné takže někdy jsem po přečtení kapitoly měla zvlaštní pocit, ale celkově skvěle propojené osudy lidí. Je to zároveň trochu na přemýšlení, aby si člověk zapamatoval kdo je s kým propojený, ale to mě opravdu bavilo. Za mě doporučuji!

31.10.2016 5 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Bavila mě snad ještě více než Bábovky. Krásně zamotané takže dokud nepřečtete nemužete odejít :-D . A konec? Dech beroucí! Doporučuji!!!!

31.10.2016 5 z 5