meduzka123 meduzka123 komentáře u knih

Lucky Luk I. Lucky Luk I. Lenka Lanczová

Oddechovka k vodě ????

06.03.2019 4 z 5

Za sny Za sny Karin Krajčo Babinská

Za mě nádherná kniha. Už dlouho jsem nepřečetla knihu jedním dechem jako tuto ????

21.02.2019 5 z 5

Záruční list na život Záruční list na život Táňa Kubátová

Krásná oddechovka.

24.09.2018 5 z 5

Pomsta Pomsta Sandra Brown

kniha mě určitě nezklamala ;-)

10.12.2017 4 z 5

Nečekej slitování Nečekej slitování Linda S. Howington

Kniha se četla velice rychle. Příběh nebyl špatný, ale měl být více propracovaný. Je to škoda mohl to být další úspěšný kousek od Lindy. Ale odpočinková kniha někam k vodě ideální ;-) .

19.09.2017 2 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Knihu celkově hodnotim velmi kladně... děj mě zaujal, sedí mi její styl psaní a jak se prolínají osudy hrdinů, některá pasáž mi přišla dlouhá, ale to se najde u každé druhé knihy. To bych odpustila. Ale co mi vadilo byla absolutní absence odhalení zápletky! Lehce je naznačené co se stalo, ale žádné vysvětlení a to je za mě hrozná škoda. :-(

22.07.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Tak tuhle knihu hodnotím 5*, sice jsem do ní šla s obavou (mám malé miminko a bala jsem se paranoi :-) ), ale musim říct, že anotaci bych zvolila úplně jinou. Kniha byla zajímavá od začátku až do konce. Únosce jsem odhalila približně v půlce knihy. A přesto konec knihy naprosto nečekaný! Alespoň pro mě!

10.04.2017 5 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Skvělá kniha!

07.01.2017 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Krásně se to čte. Je to hodně realné takže někdy jsem po přečtení kapitoly měla zvlaštní pocit, ale celkově skvěle propojené osudy lidí. Je to zároveň trochu na přemýšlení, aby si člověk zapamatoval kdo je s kým propojený, ale to mě opravdu bavilo. Za mě doporučuji!

31.10.2016 5 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Bavila mě snad ještě více než Bábovky. Krásně zamotané takže dokud nepřečtete nemužete odejít :-D . A konec? Dech beroucí! Doporučuji!!!!

31.10.2016 5 z 5

Odvážná Sage Odvážná Sage Sandra Brown

Celá série Texas se p. Brownové povedla a moc ji doporučuji. Je odpočinková. Tento díl byl v původním vydání k nesehnání, proto jsem ráda, že se celá série vydala znovu...

08.03.2013 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Nebudu porovnávat 1 a 2 díl, jelikož kdo přečetl 1 díl, si určitě přečte 2. A ten kdo se rozmýšlí jestli to číst bude, tak stejně bude číst od prvního dílu. Ale druhý díl je pěkný, jsou tam různé zvraty, jde tam hlavně o minulé vztahy a o to, že minulost si nás vždy najde. Proto bych řekla, že v mnoha ohledech je tato kniha reálnější. Určitě ji doporučuji, přečetla jsem ji asi za 4 odpoledne. A zajímavý závěr, už se nemohu dočkat 3 dílu !!!

07.03.2013

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Je pravda, jak napsali kritici, že se v knize opakují neustále stejná slova, hodně sexuálních scén se liší pouze jiným prostředím (ložnice, koupelna ...), ale text velice podobný. Ikdyž je to o naivní mladé a nezkušené slečně a nádherným, leč velice zkaženým klukovi, jako se již psalo v milionech knih, tento příběh je jiný!!!! A já ho rozhodně doporučuji !!! A všem ženám, nikoli jen těm na mateřské jak se všude píše. Kniha je sice jednoduchá, ale dámy, neříká se všude, že v jednoduchosti je krása?

07.03.2013

Jednou nohou v blázinci Jednou nohou v blázinci Simona Monyová (p)

Knihu jsem si přečetla, místy byla vtipná, místy až neuvěřitelná a někdy byla narosto pravdivá. Paní Simona napsala i lepší knihy, ale pokud chcete odpočinkovou knihu tak doporučuji. Ale nějakou velkou dějovou hloubku neočekávejte.

07.03.2013

Deník citového vyděrače Deník citového vyděrače Simona Monyová (p)

Knihu bych chtěla určitě doporučit, vypráví o pohledu na věc z druhé strany, než ji vidí hlavní hrdinka. Čte se to velice dobře a má to celkem zajímavý konec. Měla jsem z toho až husinu a přemýšlela jsem nad tím ještě i druhý den.

Šaráda Šaráda Sandra Brown

Ze začátku se do toho čtenář musí maličko začíst. Proplétá se více příběhů, ale je to jen pár stránek. Pak mohu vřele doporučit. Tak napínavé rozluštění jsem u této autorky asi nečetla :-) A pak konec ... dojemný... 100 % doporučení !!!

06.12.2011 5 z 5

Šťastný Lucky Šťastný Lucky Sandra Brown

Naprosto úžasná kniha. Určitě doporučuji !!!!

23.10.2011 5 z 5

Nebe mé lásky Nebe mé lásky Nora Roberts

Mohu vřele doporučit skvělá kniha... láska, legrace, napětí ..

07.10.2011 5 z 5

Stíny minulosti Stíny minulosti Sandra Brown

Abslutně skvělá kniha doporučuji ! Ihned přečtená

19.09.2011 5 z 5

Bludný kruh Bludný kruh Linda S. Howington

Naprosto úžasná kniha, velmi vtipně napsána. 100% doporučuji !

25.08.2011 5 z 5