Květinový ples

Květinový ples https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/1849/kvetinovy-ples-1849.jpg 3 42 6

Olympia Rubinsteinová si vybudovala skvělou právnickou kariéru. Dokázala se vzpamatovat z nepovedeného prvního manželství a do druhého vstoupila s Harrym, nejúžasnějším mužem na světě. Pro svého staršího syna Charlieho je nejlepší přítelkyní, ze všech sil se snaží vyjít s pubertálními dvojčaty Veronicou a Virginií a denně prožívá krásné okamžiky s pětiletým benjamínkem Maxem. Zdálo by se, že vede naprosto dokonalý život. Ale stačí pozvánka na snobský ples debutantek a rodinná pohoda se ocitne v troskách. Když po nesčetných hádkách, neshodách a malých katastrofách nadejde onen obávaný večer, Olympia je předem smířená s fiaskem. Nepočítá ale s všemocným kouzlem lásky… Nejnovější román Danielle Steel s porozuměním a jemným humorem líčí rodinnou krizi, v níž všichni zúčastnění poznají své slabosti, ale také sílu citů, které je vážou k sobě.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Coming Out , 2006

Máca216
01.01.2023 odpad!

Nezajímavý děj. Za mě ztráta času.

zimolka
05.05.2019 2 z 5

Souhlasím s komentáři níže,kniha se přečíst dá vzhledem k počtu stran celkem rychle,ale není až tak zajímavá.

misa3662
13.02.2019

Autorku mám ráda, ale tato kniha mě moc neoslovila, je taková dost neuvěřitelná :-D

lucmat
07.10.2015 3 z 5

Hezká kniha na ukrácení dlouhé chvíle, ale dějově nic moc, pořád dokola jedno a to samé.

Knihoholka:'33
17.11.2013 odpad!

Teď vážně. Větší brak jsem v životě nečetla. Čtení Steelové je mrhání časem. S Rosamunde Pillcher by si mohla podat ruku.

meduzka123
20.04.2011 2 z 5

Tak tato kniha je naprosto strašná! Celá kniha je o tom, jak vybírají šaty a boty na ples. Jsem vášnivá čtenářka, ale tohle byla katastrofa!

Danielle Steel
americká, 1947