martinkaLLL martinkaLLL komentáře u knih

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Jako vždy super. Napínavé a nečekané zvraty, spousta radostných a smutných okamžiků. Prostě super.

27.01.2019 5 z 5

Tygr a jeho kamarádi Tygr a jeho kamarádi Michal Černík

Krásná knížka vzhledově, i zevnitř. Syna zaujala díky obrázkům a má ji rád. Ale ty básničky mně se špatně čtou, nelíbí se mi.

19.12.2018 3 z 5

Kamarádi zvířátka Kamarádi zvířátka Jiří Žáček

Super. Moc povedené básničky a obrázky jsou opravdu nádherné.

19.12.2018 5 z 5

Lady a Tramp Lady a Tramp Walt Disney

Krásný, syn vydržel poslouchat až do poslední stránky. Nádherný příběh.

19.12.2018 5 z 5

Máša a Medvěd - moje první čtení Máša a Medvěd - moje první čtení Walt Disney

Super, malého moc baví, jen tam jsou občas slova pro něj moc složitá, proto o hvězdu méně.

19.12.2018 4 z 5

Aha! Rodičovství Aha! Rodičovství Laura Markham

Dalo mi to pár zajímavých postřehů. Určitě mi to vysvětlilo i pár věcí, u kterých jsem nevěděla co s tím. Děkuji.

07.12.2018 3 z 5

Lituji, čekají mě Lituji, čekají mě Agnès Martin-Lugand

Super odpočinková. Rozhodně budu doporučovat. Jen jsem dala za závěr o hvězdičku méně, zrovna ten bych chtěla mít více rozepsaný, ale jo, budu doufat v pokračování.

06.12.2018 4 z 5

S tebou už nikdy S tebou už nikdy Alexandra Potter

Krásná odpočinková knížka, kdy se stačí jen zavrtat do tepla, vypnout a nechat se unášet příběhem. Jen pro mě narušilo krásu příběhu ten stres okolo nemoci.

03.12.2018 4 z 5

Eva Eva Wm. Paul Young (p)

Příběh celkově zajímavý, ale v knize byly pasáže, u kterých jsem se opravdu dost nudila a prokousávala se jimi.

02.12.2018 3 z 5

Anna ze Zeleného domu Anna ze Zeleného domu Lucy Maud Montgomery

Má oblíbená. I když jsem ji už četla někde ve 13ti letech, stejně jsem se k ní musela vrátit, je super.

01.10.2018 5 z 5

Dívka, která četla v metru Dívka, která četla v metru Christine Féret-Fleury

Tak jedna hvězda je za to, že se to četlo rychle, i když to bylo podle mého tím, že to jsou malé stránky, málo textu, slabá kniha. Ale jinak bych ji vůbec nedoporučila, nic se tam neděje, vše je nemastné neslané. Nápad dobrý, ale opravdu nedotáhnutý.

29.08.2018 1 z 5

Malíř vzpomínek Malíř vzpomínek Gwendolyn Womack

Tak to jsem nečekala. Kniha mě překvapila, vůbec jsem nečekala co přijde, takže mě držela v napětí a zvědavou po celý čas. Jediný co mi nesedělo, když se psalo o minulosti, tak tam bylo vše do podrobnosti a zdlouhavě popsané, takže jsem se u pár minulostí chvilkama prokousávala. Ale stejně "wau".

29.08.2018 4 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Čtivá, ale smutná. Tato autorka jiné než čtivé knížky neumí, na její knihy je spolehnutí.

29.08.2018 4 z 5

Deník mých kachních let Deník mých kachních let Lucie Sára Závodná

Takové pubertální čtení bych řekla. Na to, že hlavní postavě bylo 20, tak myšlením bych ji tipla o pár let méně. Moc mě to nebavilo, knihu pošlu dál.

04.08.2018 2 z 5

Dům ozvěn Dům ozvěn Barbara Erskine

Fuj to jsem se bála. Konečně knížka, která splňuje opravdu žánr takový jaký má psaný. Strachu a obavám zdar.

31.07.2018 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Moc krásná knížka se spoustou napětí, romantiky a pár vtípků.

31.07.2018 5 z 5

Když Anna zmizela Když Anna zmizela Alex Lake

Byla to pěkná knížka, jen teda jeden komentář u knížky mi prozradil kdo za vším tím je a celé to napětí mě to zkazilo. Myslela jsem, že se to nesmí udávat a tak když jsem se rozhodovala co číst, tak jsem koukla na komentáře. No nic i tak si myslím, že je dobrá, až teda na posledních pár stránek, u kterých si myslím, že už tam jsou navíc.

06.06.2018 4 z 5

Dívka, která upíjela měsíc Dívka, která upíjela měsíc Kelly Barnhill

Nějak mi nesedl styl psaní. Už jen názvy kapitol byly zvláštní. Základ příběhu by byl dobrý, ale vůbec se mi nelíbil popis a omáčka kolem.

13.05.2018 2 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Výborná knížka a konec mě úplně dostal. Čučela jsem na to jak z jara. Doporučuji.

13.05.2018 5 z 5

Na toto téma jedna z těch slabších knížek. Moc mě to nezaujalo, nepobavilo a ani neporadilo.

03.05.2018 2 z 5