martinkaLLL martinkaLLL komentáře u knih

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Nebylo to ono. Věděla jsem, že nikdo nemůže psát stejně, ale až takový rozdíl jsem nečekala. Škoda.

22.03.2016 2 z 5

Nápady na ubrousku Nápady na ubrousku Dan Roam

Pro mě tato kniha asi nebyla určena. Je to sice zábavný styl řešení problémů, ale řekla bych, že se spíše hodí pro nějaké manažery, větší podnikatele atd. Takže jsem asi moc malá ryba.

27.02.2016 2 z 5

Zhubni Zhubni Richard Bachman (p)

Výborná knížka. Měla jsem u ní dobrý zásek. Určitě ji doporučím dál.

24.02.2016 5 z 5

Zklamání. Všude je, že je to stejný styl a stejně dobré jako Stoletý stařík. Bohužel není. Většinu času jsem se nudila a spíš se jen pousmála občas nad nějakou pasáží. Ale jako u staříka jsem se teda nezasmála.

17.02.2016 3 z 5

Stoleté hospody Stoleté hospody Petr Broulík

Není to špatný nápad a docela i zajímavé. Jen jsem čekala trošku víc příběhu kolem těch hospod.

17.02.2016 2 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Tak to jsem se dlouho takhle nezasmála. Výborná knížka. Určitě ne poslední od této spisovatelky.

08.02.2016 5 z 5

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Výborná napínavá knížka. Jen chvilkama jsem se zasekla, ale tak ty části, u kterých se to stalo tam být museli. Bez nich by to nebylo stoprocentní. Doporučila bych ji i dospělým, ne jenom dětem.

02.02.2016 4 z 5

Krásné, dobře se to čte. Myslím, že tentokrát můžu říct, že jak knížka tak i film jsou moc dobré. Což málokdy bývá.

30.01.2016 4 z 5

Asterix I-IV Asterix I-IV René Goscinny

Pěkný, ale dost se tam opakují stejné věty. Spíš si to zaslouží hvězdičky za ilustraci. V televizi bych řekla že je to lepší.

19.01.2016 2 z 5

Rosiin sladký krámek snů Rosiin sladký krámek snů Jenny Colgan

Tak tohle byla jedna z těch nej knížek co jsem četla. Na tu budu hodně vzpomínat. Doporučuji všem. Rozhodně to má v sobě všechny emoce, které existují. Určitě se rozesmějete, posmutníte u toho, možná i slza ukápne. Opravdu to stojí za přečtení.

19.01.2016 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Pěkná a napínavá, i když už ji čtu podruhé.

10.01.2016 5 z 5

Co je nového, kotě? Co je nového, kotě? Alexandra Potter

Výborná knížka. Určitě ji budu doporučovat, stojí za to.

06.12.2015 5 z 5

Totální odpad. Dost mi to připomíná vymývání mozků. Myslela jsem, že mi to něco dá, ale spíš mně to něco vzalo.

29.11.2015 odpad!

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Super. Ať je to pro děti nebo není, prostě to umí udržet čtenáře v pozoru až do konce.

29.11.2015 5 z 5

Pobryndané spisy Pobryndané spisy Charles Bukowski

Kdybych mohla jít s hvězdičkama do mínusu, tak to má ještě méně. Kniha plná nic neříkajících příběhů, u kterých se nudíte.

22.11.2015 1 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Knížka je psaná tak, že vždy když to začínalo být napínavé, tak po pár větách to spisovatel ukončil. A začala nová kapitola a zas nudně. Až 70 stran před koncem to bylo napínavé a stálo to za to. Ale to je hodně málo na to, že se čtenář nejdřív musí prokousat přes 400 stran, aby se dostal k tomu napínavému a dobrému.

12.11.2015 2 z 5

V dobrém i zlém a ještě horším V dobrém i zlém a ještě horším Marcela Průchová

Těžké situace až je mi z toho smutno.

10.10.2015 3 z 5

Zapomenuté případy Sherlocka Holmese Zapomenuté případy Sherlocka Holmese Arthur Conan Doyle

Uf, některé klidně mohly zůstat zapomenuté. Spíš jsem se nudila.

06.10.2015 1 z 5

Shopaholik za hranicemi Shopaholik za hranicemi Sophie Kinsella (p)

Ona je prostě super spisovatelka. Opět mě to úplně pohltilo, pobavilo a četlo se to jedním dechem. Parádně zpracovaný příběh a humor bezvadný.

05.10.2015 5 z 5

Báječný svět shopaholiků Báječný svět shopaholiků Madeleine Wickham

Super odpočinková knížka. Přečteno jedním dechem a hned jsem začla druhý díl.

30.09.2015 5 z 5