Martina1805 Martina1805 komentáře u knih

Nebe nad Jemenem Nebe nad Jemenem Tomáš Šebek

Kniha byla velice poučná, člověk si začne víc vážit toho kde a za jakých podmínek žije.
Ale je pravda, že autor není spisovatel je to lékař a asi proto se kniha čte trošku hůře nic na tom ale nemění fakt, že je to zajímavé čtení.

14.08.2021 3 z 5

Třetí na řadě Třetí na řadě Allison Brennan

jedním slovem "úžasné" skoro mám pocit, že pro mě je úžasné skoro všechno, ale tohle byl opravdu nářez

18.02.2021 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

jedním slovem, úžasné nechápu kam autoři chodí na takové příběhy kniha se nedala odložit manželé opět nezklamali

23.01.2021 5 z 5

Nejtemnější večer roku Nejtemnější večer roku Dean Koontz

kniha mě moc nechytila, nedočetla jsem jí ale možná se k ní ještě vrátím

23.01.2021 2 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Naprosto skvělé čtení Robert Brynza zase nezklamal už se těším na další.

23.01.2021 5 z 5

Retro příběhy Retro příběhy Blanka Kovaříková

Kniha je spíše pro obyvatele Prahy. Moc mě nezaujala ale asi proto, že Prahu moc neznám.

07.01.2021 2 z 5

Retro ČS Retro ČS Michal Petrov

Musím jen souhlasit s knihomolem 1985, opravdu pěkné čtení pečlivě vypracované a poskládané s nostalgií jsem si připomněla své dětství a jaké to bylo krásné. Neměli jsme sice všechno, ale i toho mála jsme si vážili a byli jsme tak nějak šťastnější. Díky moc.

07.01.2021 5 z 5

Uteč, nebo nepřežiješ Uteč, nebo nepřežiješ Tom Bale

jedním slovem úžasné, celou dobu je čtenář napnutý kdo je padouch a kdo ten hodný
kniha měla spád a super napětí prostě paráda

16.12.2020 5 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

tak tahle třetí kniha byla nejpovedenější napětí i když začátek byl trochu zmatený ale jinak super čtení už se těším na další knihu

29.11.2020 5 z 5

Ve víru Ve víru Rachel Caine (p)

Napínavé čtení od začátku do konce knížku jsem pomalu nemohla pustit z ruky. Doporučuji a těším se na další.

09.11.2020 5 z 5

Osvoboď nás od zlého Osvoboď nás od zlého Kjetil Try

Zbytečně roztahané zamotané ale dočetla jsem, konec ani moc nepřekvapil

24.10.2020 3 z 5

Vražda na blatech Vražda na blatech Catherine Shepherd

Velmi dobrá detektivka, přesně takové mám ráda. Poutavě napsané vážně dobré čtení. Čtěte!!!

25.09.2020 5 z 5

Léčitel Léčitel Antti Tuomainen

nic moc, ale když už čtu tak to dočtu do konce bohužel mě kniha nenadchla a byla jsem ráda, že nemá moc stránek.

25.09.2020 2 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Naprosto skvělé čtení za poslední roky jsem si opravdu zamilovala severské detektivky. Už začínám shánět další knihy tohoto autora. Trochu mě zklamal konec, kdy nebylo vysvětleno co se stalo s Tobiasem a s Ráchel jak dopadl jejich příběh.

29.08.2020 4 z 5

Čmelák – Láskyplné povídky Čmelák – Láskyplné povídky Halina Pawlowská

čekala jsem víc od své oblíbené autorky, kniha mě nenadchla ani jsem se moc nepobavila

29.08.2020 2 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Než jsem se zorientovala kdo je kdo, byl konec. Tahle kniha nebyl zrovna můj šálek kávy, mnoho postav a ze začátku jsem se v nich ztrácela, vůbec jsem nevěděla kam koho zařadit, navíc se tam vyskytovaly dvě postavy stejného jména. Prostě mě to nenadchlo i když jsem knihu dočetla.

07.07.2020 2 z 5

Tichý dech Tichý dech Jan Trachta

Drsné vážím si všeho, co mám a jsem ráda, že žiji v civilizované zemi. Bohužel za vším stojí jen politika, hlad po penězích a po moci.

29.06.2020 5 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Co říct vau zase parádní počtení na tohoto autora si člověk musí zvyknout a pak už jen hltá a hltá. Ten konec byl pro mě ale tak trochu zklamání no tak si skočím do knihovny pro další a už se těším co zase autor vymyslí.

15.06.2020 5 z 5

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Tahle kniha mě nenadchla, čekala jsem něco víc a docela jsem byla zklamaná

28.05.2020 3 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Neskutečné čtení, ze začátku jsem se do knihy nemohla zabrat ale asi tak od prostředka knihy jsem jí nedokázala pustit z ruky. Autor je snad čím dál lepší už se těším na další jeho knihu. Jen jsem udělala chybu, že jsem nezačala od jedničky a čtu na přeskáčku ale to nevadí. Je to zážitek.

11.05.2020 5 z 5