Čmelák – Láskyplné povídky

Čmelák – Láskyplné povídky https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/440843/bmid_cmelak-laskyplne-povidky-aoL-440843.jpg 4 69 21

Krém tě vrásek nezbaví, když tě láska nebaví! Nejlepší optimistické povídky o lásce od Haliny Pawlowské – o tom, jak ženy milují muže, muži ženy, jak milujeme děti, jak se nesnášíme a jak nám nezbývá než se všemu zasmát, protože nic jiného nám stejně nepomůže!

Povídky , Literatura česká

06.03.2023 4 z 5

Příjemná oddychovka.

crazyslunicko
21.11.2021 4 z 5

Moc hezké počteníčko :) chvílemi jsem se popadala za břicho smíchy. Kniha obsahuje několik životně důležitých rad - např. jak být šťastný, co mi neřekli apod.

"Lepší hřešit než to řešit!"

espesita
21.11.2021 4 z 5

Příjemné čtení, humor je někdy třeba brát s nadsázkou a nechytat tak úplně za slovíčko, ale čte se to samo. Možná by neuškodilo méně stránek, protože po polovině má člověk tak nějak pocit, že je to pořád dokola to samé.

čef
01.09.2021 4 z 5

Další vtipný bedekr o lidských vztazích zejména lásce a nevěře, jakých napsala autorka již celou řadu. Své věrné čtenáře tedy nijak nepřekvapí, ale pobaví jako vždy vřele. Humor není třeskutý, z povídek jasně plyne, že si autorka také skrze kamarádky a rodinné příslušníky vytrpěla své a umí to lidsky podat.

kilometr
02.05.2021 3 z 5

Moc láskyplné mně tedy povídky nepřišly,ale fakt je,že jsem se párkrát pousmál.A srdcem na obálce knihy(je jich fakt dost) jsem si splnil zase jeden díl ČV 2021.60%.

4xbabča
05.04.2021 4 z 5

Od Haliny Pawlowské jsem četla už více knih a i tato byla zábavná, dobrá pro pobavení a příjemný odpočinek.

hzd
20.03.2021 4 z 5

Halinu mám moc ráda. Proto jsem si její povídky přečetla s chutí. A to že se něco opakovalo z předchozích knih mi nevadilo. Navíc jako příjemný bonus jsem si splnila jedno téma letošní výzvy.

michimuller
09.02.2021 4 z 5

Knížka jako acylpyrin. Neuškodí a nepomůže. Mám ráda autorčin smysl pro humor a četla jsem více jejich knížek a tady mám dojem, že jde o výběr jejích starších povídek, fejetonů a článečků už uvedených jinde a docela profláknutých. Na druhou stranu v dnešní době člověk potřebuje kapku toho pozitivismu a určitě to nebyla ztráta času. Tak jako jiným i mě se hodila do čtenářské výzvy se srdíčkem na obalu.

Ajinka886
01.02.2021 1 z 5

Kniha mne velmi zklamala... Je to má první od paní Pawlowské... Asi jsem čekala něco jiného... Asi jsem čekala něco víc... Po hooodně dlouhé době kniha, kterou jsem nedočetla...

P. S.: Pravdou je, že jsem si ji vybrala pouze kvůli srdíčku na obálce - do čtenářské výzvy 2021... Raději budu hledat dál :)

stajka
28.01.2021 2 z 5

Všechny povídky jsou vesměs o tom samém, navíc jsou staré.

postrach
06.01.2021 5 z 5

Oddechovka na pobaveni.Halina,jako vypravecka Super!

ArwenEvenstar
29.12.2020 3 z 5

Příjemná oddechovka. Některé povídky pobavily, některé méně.

Vasobdivovatel
04.11.2020 2 z 5

Tahle kniha mě nenadchla, protože Halina Pawlowská tam tiskla texty z jiných knih , pokud ji nečtete dlouho , kupte si to ,ale když ji čtete už dlouho tak si to nekupujte!

Adelaidee
16.10.2020 5 z 5

Já ty její životní pravdy prostě miluju a baví mě každý její výstup v rádiu i každá její nová knížka. Je vtipná, ale ne nijak hloupě. Jdu si objednat další Haliny.:-))

janadibelkova
13.09.2020 3 z 5

Příjemné čtení pro letní posezení..

Martina1805
29.08.2020 2 z 5

čekala jsem víc od své oblíbené autorky, kniha mě nenadchla ani jsem se moc nepobavila

Dagmar58
15.08.2020 3 z 5

Docela zklamání z toho, že některé z povídek už vyšly dříve, jinak je to Halina jak ji známe.

bookcase
05.08.2020 4 z 5

Jako oddechovka dobré, někdy jsem se zasmála hodně, jindy trochu míň, každý si vybere tu svou povídku.

ssalome
06.07.2020 2 z 5

Nekupujte, pokud čtete delší dobu Halinu. Polovina povídek je z knih, které už napsala. Hodně mne to naštvalo.