Třetí na řadě ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Tři dny do další vraždy. Šest dní, než zemře jeden z nich. Když policistka Kara Quinnová náhodou objeví tělo mladé ženy, spouští se tím vlna chaosu a paranoie. Způsob vraždy totiž ukazuje na dokonale kontrolovaný vztek psychopata a profil zločince odpovídá tzv. Trojkovému vrahovi, sériovému zabijákovi, který za sebou nechává vždy tři oběti v rozestupu tří dnů, než na tři roky zmizí. A mrtvá z Liberty Lake značí start nového cyklu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/449346/big_treti-na-rade-eus-449346.jpeg 4.3101
Série:

Matt Costa a Karla Quinnová 1.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: (ekniha), Metafora
Originální název:

The Third to Die, 2020


více info...
Nahrávám...

Komentáře (33)

Kniha Třetí na řadě

Jenny46
13. listopadu

Právě jsem dočetla první díl z nové série a zamilovala se do nové sympatické dvojice Matt Costa a Kara Quinnová...
Trojkový vrah - skvělý příběh, poutavý a tentokrát mi nevadil pomalý rozjezd, protože informací je hodně, vyprávění je ve 3. osobě a to je super...
Kniha mě překvapila a moc se těším na pokračování, doporučuji .o)

Majuš333
13. listopadu

Veľmi vydarený začiatok novej série a vážne sa teším na pokračovanie :)
Matt Costa, Kara Quinnová, Michael Harris a Ryder Kim boli naozaj skvele vykreslené postavy...
Briana Maddoxa som si dosť obľúbila, dúfam že sa ešte objaví...
A možno budem krutá, ale k Andymu poviem iba toľko, že karma je fakt sviňa...


"Proč si děláš starosti dopředu, zlato. Netrap se tím, co by se mohlo stát. Soustřeď se na to, co se děje teď."


čef
08. listopadu

Solidně zpracovaná detektivka, hodně se probírají vztahy mezi jednotlivými bezpečnostními útvary USA a řeší vznik nového týmu. Hledání sériového vraha je však bez různých zkratek a vycpávek tak, jak je bohužel známe z mnoha podobných děl. Vše je logické a uspořádané, závěr drsný a tak to mám rád. Určitě nebudu sám.

RADOST
28. října

Dobré to bylo, ale ne skvělé. Jsem zvědavá na pokračování. Snad bude rychlejší a vyváženější. Všeho tam bylo trochu moc. Bylo zajímavé sledovat motiv a kroky trojkového vraha, postupy a členy vyšetřovacího týmu i nevraživost a boj o postavení v policejních složkách.

hanzmb
15. září

Tahle kniha se mi dost špatně hodnotí. Na jednu stranu klady. Především v postavách dvojice detektivů. K tomu zajímavé popisy práce celé policejní skupiny, včetně problémů s právníky či "politickými" policisty. Na druhou stranu spousta nedůvěryhodných věcí, jako osoba psycholožky, či zdůvodnění proč vrah vlastně tento systém zvolil. A závěrečná scéna ala Hollywood při dopadení vraha.

iv.ča
31. srpna

Výborně napsaná detektivka. Příběh, který dává smysl, dobře se čte. Taky by jí mohl někdo natočit jako film. Super!!!

marcela0282
30. srpna

Pro me prijemne prekvapeni. Zajimave postavy a napinavy, poutave napsany pribeh. Obcas jsem sice tusila, co bude dal, jindy jsem ale byla naopak zaskocena. Konec knihy napovida ze se muzeme tesit na pokracovani, takze ja se urcite s autorkou nesetkavam naposledy.

Hella
12. července

Neskutečně rozvleklé a zdlouhavé a ano, nezajímavé. Spousty skoro stejných porad a spousty výkřiků "Buďte opatrní". A ono odloučení psycholožky od rodiny s malou dcerou? Nevěrohodné, nesmyslné a pitomé. Za mě tedy velké šlápnutí vedle.

1