Martina1725 Martina1725 komentáře u knih

Láska s chutí makronky Láska s chutí makronky Sarah Vaughan

Odpočinková kniha o příbězích a pečení. Český název nevýstižně zvolený. Par situací bylo v knize zajímavých a na zamyšlení.

31.01.2021 4 z 5

Rosiin sladký krámek snů Rosiin sladký krámek snů Jenny Colgan

Pohodová oddychovka, mezi textem se nachází pár receptů, některé možná vyzkouším.

19.01.2021 5 z 5

Hypnoporod Hypnoporod Marie F. Mongan

Kompletní vhled do této metody, ale kdo by chtěl implementovat v praxi, je stejně asi dobré zajít na kurz.

08.01.2021 5 z 5

Příručka skečnoutingu (Ilustrovaný průvodce tvorbou vizuálních poznámek) Příručka skečnoutingu (Ilustrovaný průvodce tvorbou vizuálních poznámek) Mike Rohde

Koho zajímá toto téma, doporučuji si knihu projit. Ale člověk si stejně svou knihovnu symbolů musí najít sám, čekala jsem trochu víc inspirace. Na zaklad dobrý...

03.01.2021 4 z 5

Vypůjčený život Vypůjčený život Ashley Farley

Hezký námět, odpočinková, inspirující, jen příliš sladký konec. Na relax ideální.

02.01.2021 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Kniha se zajímavým nápadem a konceptem, ale ten děj mi tak úplně nesedl.

23.12.2020 3 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Zajímavý námět a zajímavě zpracováno ale jaksi zvláštní konec...

14.12.2020 4 z 5

Nanejvýš čtyři hodiny spánku Nanejvýš čtyři hodiny spánku Marlene Schiappa

Někdy lehce depresivní, někdy úsměvné a někdy hřejivé. Hlavně je zajímavý kontrast dvou hrdinek a to, jak se obě vyvíjí.

09.12.2020 4 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Odpočinkový, stránky ubýhaly obrovskou rychlostí.

05.12.2020 5 z 5

Nechte prosím kytky žít Nechte prosím kytky žít Johannes Mario Simmel

Zajímavý děj, ale někdy trochu nepochopitelné zvraty.

29.11.2020 2 z 5

Papežka Jana Papežka Jana Donna Woolfolk Cross

Kniha zajímavá, cesta hrdinky za jejím osudem.

14.11.2020 4 z 5

Katalánec Katalánec Noah Gordon

Po předchozích knihách jako Ranhojič a Šaman jsem čekala, že mě to víc vtáhne. Trochu nuda, ale nakonec jsem to dočetla.

30.10.2020 3 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Tahle kniha se mi líbila snad ještě víc než ta předchozí od autorky. Odpočinkové, někdy i inspirativní, kniha i když je celkem bichle, čte se sama.

26.10.2020 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Kniha se mi líbila, přiznávám, z počátku mi připadala průměrná, ale časem se děj hezky rozjel a postavy jsou dobře psychologicky vypracované. Určitě si od autorky přečtu víc knih.

22.10.2020 5 z 5

Panský dům a jeho dědictví Panský dům a jeho dědictví Anne Jacobs

Hezké pokračování, nicméně byly v knize pasáže trochu nudné. Milé odpočinkové čtení.

17.10.2020 4 z 5

Panský dům a jeho dcery Panský dům a jeho dcery Anne Jacobs

Opět místa, kdy jsem se musela nutit do čtení, jindy docela zajímavé. Ale první díl se mi líbil víc

02.10.2020 4 z 5

Bílá čarodějka - Moje africké dobrodružství Bílá čarodějka - Moje africké dobrodružství Ilona Maria Hilliges

Občas dost překvapivý až neuvěřitelný dej, i když možné je všechno. Skvěle čtivé, ze začátku spíš černá komedie psaná s nadhledem, později zajímavosti, vážná témata to vše protkané místní magií. Celé jsem to skoro zhltla.

25.09.2020 5 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Nejdřív jsem měla problém se začít, ale zrovna jsem měla chuť na tu dobu i příběh, nakonec hezká kniha, odpočinková kniha.

19.09.2020 4 z 5

Síla přírodní fermentace - Jedinečná chuť a léčivá síla živých kultur Síla přírodní fermentace - Jedinečná chuť a léčivá síla živých kultur Sandor Ellix Katz

Zajímavá kniha plná receptů, ale i poutavého povídání o fermentaci.

11.09.2020 5 z 5

Júlia Júlia Anne Fortier

Jako odpočinková literatura dobrý, ale na mě to bylo přeci jenom trochu přeslazené, rozhodně příběh, o kterém nebudu dobu přemýšlet.

07.09.2020 3 z 5