marta14 marta14 komentáře u knih

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Tak tohle bylo hodně čtivý a miluju to. Je to přesně to, co od tohoto žánru očekáváte. Doporučuji.

10.07.2020 5 z 5

Věčná vášeň Věčná vášeň Audrey Carlan

3,5* Znám i lepší knihy tohoto žánru, ale na odreagovaní dobré.

06.07.2020 3 z 5

Znám tě ze svých snů Znám tě ze svých snů Clélie Avit

Tak tohle je opravdu krásná knížka, která se skvělě čte :). Rozhodně doporučuji.

21.06.2020 5 z 5

Klan Klan Adrienne Young

Kniha se krásně četla a i přes negativní recenze mě to bavilo! Je to hrozně čtivý a vy si to zamilujete, i když tam není moc zvratů. A raději nečtěte anotaci, protože ta vám vše bohužel vyspoileruje...

21.06.2020 4 z 5

Dokážeš udržet tajemství? Dokážeš udržet tajemství? Sophie Kinsella (p)

Dostala jsem přesně to, co jsem očekávala. A to krásnou oddechovou romantickou knížku, u které se zasměji! Teď jen jít na film! A další knihy autorky si určitě přečtu :).

29.05.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

(SPOILER) 4,5* už mě celkem nebaví to, že v každé knize, na kterou teď sáhnu, je nějaká nemoc, nebo tam někdo umře nebo něco takového... Proto ztrhávám půl *. Jinak se mi to moc líbilo a po dlouhé době jsem se i u knihy zasmála.

26.05.2020 4 z 5

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

Můj oblíbený spisovatel z povinné četby :). Skvělá kniha! Myslím, že Čapek viděl do budoucnosti...

20.05.2020 5 z 5

Kníže z mlhy Kníže z mlhy Carlos Ruiz Zafón

Moje druhá kniha od autora. Moc se mi líbí, že má vždy takovou originální zápletku. Na knihu Marina, kterou miluju, to však nemá. I tak to byla pěkná kniha :).

13.05.2020 4 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Normálně bych se do knihy asi ani nikdy nepustila, protože takové knihy nečtu, ale tohle stálo za přečtení! Je to opravdu silný příběh.

10.05.2020 4 z 5

Vévodkyně Vévodkyně Nichole Chase

Za mě teda celkem zklamání, čekala jsem daleko zajímavější knihu a nějaké ty zvraty... Tady mě to do poloviny knihy nudilo, posledních 100 stran to trochu zachránily, ale i tak je to průměr... Další pokračování nemám v plánu.

06.05.2020 3 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Napoprvé jsem skončila na straně 50, ale na druhý pokus se mi to povedlo přečíst. A jsem za to moc ráda. Tohle byla skvělá kniha. A od strany 100 mě to už opravdu začalo bavit a čím dál jsem v knize byla, tím jsem to milovala víc. Skvělá kniha!

27.04.2020 4 z 5

Jediné pravé lásky Jediné pravé lásky Taylor Jenkins Reid

Tato kniha se mi opravdu líbila. Zamilovala jsem si to a citově mě to někdy ničilo. Já bych si ale vybrala toho druhého, narozdíl od Emmy. Je to ale jen můj názor... Jinak knihu samozřejmě doporučuji.

19.04.2020 5 z 5

Balíček Balíček Sebastian Fitzek

Thrillery moc nečtu, ale tento jsem si zamilovala a přečetla za tři dny jako nic. Doporučuji a příště si od autora určitě něco přečtu :).

17.04.2020 5 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Ze začátku jsem se bála, že to bude stejné jako Řekni něco legračního, což tak na začátku vypadalo. A naštěstí to bylo o dost lepší. Musím přiznat, že až do konce knihy jsem se rozhodovala, jestli tomu dát 4 nebo 5 hvězdiček. Nakonec se mi to opravdu moc líbilo. A jsem ráda, že samotná autorka nezklamala (už jsem se bála, že ty nejlepší knihy píše jen s Vi Keeland). Pokud se chystáte si přečíst něco jen od Penelope Ward, tak doporučuji tohle!

09.04.2020 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Rozhodně pobaví, ale film je nic moc. Stojí to za přečtení na odreagování!

03.04.2020 4 z 5

Mně se tato kniha moc líbila. Jediný mínus byla hlavní hrdinka, která mě ke konci knihy celkem naštvala. Ale jinak jsem si čtení vážně užila. A dokonce jsem se u toho i pobavila. Rozhodně této knize šanci dejte - je skvělá!

14.03.2020 5 z 5

Anděl Anděl Tiffany Reisz

Tohle bylo rozhodně lepší jak první díl. A už se těším na pokračování, snad to vydají... Dokonale se to čte, a všechny ty lidi tam si zamilujete.

08.03.2020 5 z 5

Velké překvapení pro malého méďu Velké překvapení pro malého méďu Marie-Danielle Croteau

Krásná knížka pro nejmenší :). A plus za ty krásné ilustrace!

09.02.2020 4 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Skvělá kniha!

02.02.2020 5 z 5

V pasti V pasti Josh Malerman

Horory moc nečtu, ale tento jsem si zamilovala. Bylo to čtivé a tak hrozně napínavé. Zamilovala jsem si Toma a hlavní hrdinku samozřejmě taky. Skvělá kniha, která vás vtáhne do děje a nepustí!

08.12.2019 5 z 5