Marketplace Marketplace komentáře u knih

Jak myška hledala kamarády Jak myška hledala kamarády Nina Mav Hrovat

Kniha je pěkně ilustrovaná a krátký příběh není špatný. Na konci knihy je i anglická verze pohádky.

05.07.2023 4 z 5

Tlapková patrola - Dobrou noc, tlapky! Tlapková patrola - Dobrou noc, tlapky! kolektiv autorů

Dceři se knížka moc líbila a to je hlavní. Takže 5*

30.05.2023 5 z 5

Bob a Bobek - Králíci z klobouku Bob a Bobek - Králíci z klobouku Vladimír Jiránek

Pěkná, komiksová knížka. Dvouleté dceři se velice líbila.

11.05.2023 4 z 5

Katovo poslední přání Katovo poslední přání Jevhenija Kononenko

Knihu jsem přečetl jen díky čtenářské výzvě. Zpočátku jsem se nemohl začíst, teprve když začal životopis, začalo to být čtivé. Nicméně jsem čekal, že to bude zajímavější a vadily mi tam časté vstupy ze současnosti, které narušovaly plynulost příběhu.

22.03.2023 2 z 5

Hurvínkova nebesíčka Hurvínkova nebesíčka Denisa Kirschnerová

Hurvínka mám rád, ale tenhle příběh mě nijak nenadchnul.

22.03.2023 2 z 5

Káťa a Škubánek zase spolu Káťa a Škubánek zase spolu Josef Lamka

Takový klasický večerníček. Pěkné pohádky.

18.02.2023 5 z 5

Kolo osudu Kolo osudu Barbara Cantini

Taková knížečka na 1 večer. Nečekaný konec, ale jinak mi to přišlo takové o ničem.

18.12.2022 2 z 5

100 nejznámějších pohádek pro unavené rodiče: Z celého světa 100 nejznámějších pohádek pro unavené rodiče: Z celého světa Michaela Tychtlová

Vypadalo to na krátké a pěkné pohádky, zůstalo u toho krátké. 100 nejznámějších pohádek z celého světa? Já jsem znal tak jednu nebo dvě. Některé byly sice docela pěkné, ale většina mě ani dceru nezaujala.

13.10.2022 2 z 5

Šmrncem a magií Šmrncem a magií Kurtis Wiebe

Nebýt to příloha časopisu pevnost, nikdy bych to nečetl. Možná, kdybych byl mladší... Nijak mě to neoslovilo. Obrázky jsou ale povedený, takže 3 hvězdičky.

04.09.2022 3 z 5

Země kanibalů Země kanibalů Mark E. Pocha (p)

Komentář píšu s odstupem času. Knížka je docela čtivá, ale je to dost drsný. První polovina knížky je docela v pohodě, ale ta druhá část je dost nechutná. Určitě to není nic pro slabé povahy.

04.09.2022 4 z 5

Ve stínu apokalypsy Ve stínu apokalypsy * antologie

První povídky v knize se mi vůbec nelíbily a četli se těžkopádně. Od páté povídky se vše změnilo a povídky většinou mile překvapily. Nejlepší podle mne Nemesis.

16.07.2022 4 z 5

Dvojtáta Dvojtáta Vojtěch Bernatský

Pohodové čtení - je vidět, že Vojtu prostě baví jeho práce a být otcem :)

21.03.2022 4 z 5

Jakubův cestovní deník 3 - Pěšky po hranici ČR Jakubův cestovní deník 3 - Pěšky po hranici ČR Jakub Čech

Další super knížka o trailu - tentokrát v ČR - to už by mohl zkusit skoro každý. Jakub opět nezklamal - kniha je velmi čtivá až motivující a má nádherné fotografie. Tak snad jen taky brzy vyrazit - třeba jen na etapy :)

21.03.2022 5 z 5

Dětem Dětem Josef Kožíšek

Kniha nikterak zajímavá. Spousta veršů je kostrbatá, pohádky nezajímavé. Jediné co dcera ocenila jsou ilustrace.

24.01.2022 2 z 5

Hlasování nohama Hlasování nohama Peter F. Hamilton

Jít či nejít, to je oč v povídce běží. Zajímavé téma. Shodnu se s většinou, že by to byl dobrý úvod nějaké delší knihy.

01.01.2022 4 z 5

Berserk 1 Berserk 1 Kentaró Miura

Moc jsem od toho nečekal, ale v celku mile mě to překvapilo. Velmi nenáročný text i příběhy. Postava elfa Puka pobavila. Taková hodinková oddychovka.

25.12.2021 4 z 5

Dobrodruhům Dobrodruhům Tereza Ramba

Kniha není cestopis, ale spíš soubor myšlenek, postřehů a pocitů autorky.Celé pojetí knihy je zajímavé a zvláštní - vždyť i samotný název... Kniha je sice velká, ale místem se v ní nešetří, takže obsahově krátké víkendové čtení.

11.11.2021 4 z 5

Liška Eliška jde na borůvky Liška Eliška jde na borůvky Petra Bartíková

Dceři je 1 a 1/4 roku a knížky si moc ráda prohlíží. Tahle patří mezi její nejoblíbenější.

24.10.2021 5 z 5

Jakubův cestovní deník 2 Jakubův cestovní deník 2 Jakub Čech

Tak nějak doufám, že Jakub napíše trilogii. Kniha je fajn. Jakubovi i knize prospělo putování s dalšími hikery. Parádní jsou i fotografie z cesty. Tak ať to šlape dál.

19.10.2021 4 z 5

Z Brna za sklenkou portského Z Brna za sklenkou portského Ondřej Herzán

Začátek mi ne zcela sedl,ale od Rakouska jsem si zvykl na trochu jiný styl vyprávění a zbytek knihy zhtl. Chybí fotky, tak je nutné některá místa najít na netu a udělat si představu o čem autor píše.

19.10.2021 4 z 5