Jak myška hledala kamarády

Osamělá myška by si moc ráda našla kamarády. Vydává se tedy na cestu do lesa, který umí být pořádně strašidelný. Potká tam sice spoustu laskavých tvorů, jenže někdy rychleji mluví, než myslí, takže každé zvířátko nakonec něčím urazí. Uvědomí si myška, v čem udělala chybu? Přijde na to, že není důležité, jak kdo vypadá, ale jaký je uvnitř?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/429912/jak-myska-hledala-kamarady-2w8-429912.jpg 4.120
Literatura česká, Pohádky, Pro nejmenší
Vydáno, Fragment (ČR)

Kniha Jak myška hledala kamarády

Hanja
09.06.2020

Krásné ilustrace, poučný příběh.

Sidonka3
11.05.2020

Chytrý, kraťoučký příběh pro nejmenší děti. Myška nad každým ohrnuje nos, na každém vidí nějakou chybu a neuvědomuje si včas to dobré, co jí kdo poskytl. Pochopí svojí chybu a dojede jí, proč je pořád tak osamělá? :) Srozumitelný, jednoduchý příběh i pro nejmenší, hezká knížka, která je tak akorát na udržení pozornosti malého dítěte. Dáte jí na jeden zápřah během pár minut i s prohlížením obrázků.
Nad knížkou jsem se musela usmívat, je roztomilá. Nešikovná myška, která rychleji mluví, než přemýšlí, je úsměvná.
Knížka je dvojjazyčná, za českým textem následuje anglický. Až děti povyrostou, můžou si procvičit angličtinu nebo je to dobrý dárek pro anglické rodinky. Slušné.

aydam
29.01.2020

Posmívat se a urážet někoho se zkrátka nemá. Ilustrace jsou moc pěkné.

myši zvířátka

Autor knihy

Kniha Jak myška hledala kamarády je v

dalších seznamech1x