Tlapková patrola - Dobrou noc, tlapky!

Tlapková patrola - Dobrou noc, tlapky! https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460297/bmid_tlapkova-patrola-dobrou-noc-tlapky-wtD-460297.jpg 4 43 16

Tlapková patrola vyráží znovu do akce! Parta statečných štěňat chrání pobřežní městečko Adventure Bay a podá pomocnou tlapku, kdykoli je potřeba. Poradí si tentokrát s rozbitým vesmírným satelitem, stavbou nového hřiště nebo škytajícím dráčkem? Zachumlej se do peřin s napínavými příběhy svých oblíbených hrdinů!

Turmee
02.03.2024 4 z 5

Milovníci patroly si tyto příběhy určitě užijí. Jednotlivé pohádky mají cca 10 minut, jsou doplněné o mnoho krásných a velkých ilustrací. Text je v podstatě přepisem seriálu, což občas působí těžkopádně, ale zkušený rodič si s tím poradí a syn (4 roky) rozhodně nemá problém s pochopením.
V příbězích je pár chyb/odchylek, ale to se dá snadno napravit :)

yellow
12.01.2024 4 z 5

Můj šálek čaje to není, ale dcera Tlapky miluje. Příběhy se jí líbily a moc ráda si sama listuje knížkou a prohlíží si obrázky.

Lucienka
27.10.2023 4 z 5

Dcerka má ráda pejsky a Tlapkovou patrolu nejvíc, i když je na tyto pohádky ještě malá, tak se jí čtení a ilustrace moc líbily.

tereza6491
15.10.2023 2 z 5

Za mě je to literární horor, ale když to děti mají rády, taky se přemůžu a čteme je, aspoň je to baví a na čtení se těší. Líp už snáším Peppu s bristkým humorem a jednoduchým, ale příjemnějším stylem.

Vincenzoci
10.10.2023 4 z 5

Až na pár nepřesností a docela osekané příběhy dobrý, klukům se to moc líbilo a to je hlavní!

Marketplace
30.05.2023 5 z 5

Dceři se knížka moc líbila a to je hlavní. Takže 5*

adela2316
31.01.2023 5 z 5

Pro milovníky patroly ideální čtení;-) příběhy jsou pěkné.

Cassidy.L
06.12.2022 5 z 5

U nás je knížka oblíbená, dcerka Tlapky miluje a upřímně já také, příběhy jsou bez násilí (což je u mne velké plus), navíc jsou tam hodně obrázky, takže dcerka (2,5 roku) čte s námi a moc jí to baví.

Janizoun
12.08.2022 2 z 5

Tuto knihu považuji za nepovedenou. Myslím, že děti jí ani moc nemohou pochopit. Já měla co dělat :-) Divné příběhy, na děti až moc moderní... Bohužel jediné co pochválím jsou ilustrace.

coolpet.CP
28.10.2021 4 z 5

Syn tuto knihu má moc rád, jen pořád opravuje dvě chyby, které v příbězích jsou. Celkově bych knihu hodnotila kladně, je barevná, příběhy nejsou ani moc dlouhé, ani moc krátké. Přemýšlíme o dalších tlapkoknížkách.

girdi
22.10.2021 3 z 5

Grafika i příběhy se pevně drží seriálové předlohy, takže děti jsou spokojené. Já už míň, texty jsou díky dialogům spíše nepřehledné a všechny ty tlap.... věci jsou trochu psycho a vyslovovat slova jako tlaptulník je vyloženě pro fajnšmekry. Upřímně jsem ráda, když padne výběr na (jakoukoli!) jinou knihu, ale asi s námi tlapky ještě chvilku budou. Ovšem na zařazení do čtenářské výzvy dobrý :-D

LunaL.
30.09.2021 1 z 5

Asi třetí kniha, kterou jsem synovi četla. Předchozí se nám líbily, tahle byla až moc moderní. Hodně věcí jsem mu musela vysvětlovat, hodně příběhů se mi zdálo přehnaných.

Jane007
17.08.2021 4 z 5

Docela hezké pohádky. Čekala jsem hrůzu, ale překvapivě to mělo hlavu a patu. Děti vydrželi sedět a poslouchat. Za sebe doporučuji.

ElikaS
02.07.2021 4 z 5

Syn tlapkovou patrolu miluje, takže se mu knížka líbila. Ale odhalil v ní několik nepřesností. Nejprve mě podezříval, že to špatně čtu, ale nakonec se nechal přesvědčit, že chyby jsou opravdu v knížce napsané. Např. síť nevystřeluje Marshall, ale Chase. Nakonec mi řekl, že bych knížku měla reklamovat, protože je to odfláknutý :D

Monni
14.04.2021 4 z 5

Děti jsou spokojené a jedna pohádka před spaním jim nestačila :-D ráda bych jim četla něco naučnějšího, kde není tolik stupidních názvů, ale co by pro ně člověk neudělal :-D

hrdlickova_61
13.12.2020

Znám tyhle příběhy z videa, protože naše vnoučata se na ně poslední dobou často dívají. Na můj vkus je to až příliš dryáčnické a ukřičené, ale dívám se někdy s nimi. Že existují na tohle téma i knížky, to jsem zjistila náhodně – a právě tuhle jednu sem se nakonec rozhodla koupit jako dárek k letošním Vánocům. Říkala jsem si, že setkávání s oblíbenými hrdiny i mimo obrazovku se bude dětem určitě líbit.

Teď, po pár dnech od přečtení (a četla jsem to celé, všechny kapitoly) si už z toho vůbec nic nepamatuju. Ale to jsem tušila už v knihkupectví, že to takhle bude. Je to totéž jako s videem – všechno hned zase zapomínám, zůstává jen pocit, že štěňata jsou přičinlivá a šikovná, těší je někomu pomáhat. Vnoučatům to říká více a knížka pro ně bude myslím dobrou příležitostí vnímat ta dobrodružství trochu jinak, v pomalejším rytmu. O výsledku kdyžtak za nějaký ten týden ještě poreferuju : o)