Hlasování nohama ekniha

Spojené království balancuje na hraně krachu, krize, chudoba a stávky, to je žhavá současnost a lidé upadají buď do zoufalství nebo apatie. Uprostřed malátnosti se náhle otevře cesta do nového světa – červí díra, která vede na jinou planetu a snad i do nového světového řádu. Aspoň to naznačují zákony jejího tvůrce a majitele. Planeta Nový Suffolk na druhé straně je dostupná pro všechny „slušné lidi“. Mohou opustit starou dobrou Anglii, nechat za sebou minulost začít nový život bez potíží přízraků toho starého. Začíná exodus, ačkoli nikdo netuší, co skutečně najde po průchodu branou červí díry. Nikdo se ještě nevrátil. Je nový svět ta správná cesta k řešení problémů Země?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413008/big_hlasovani-nohama-5w9-413008.jpeg 4.133
Literatura světová, Sci-fi

Vydáno: (ekniha), Planeta9

Kniha Hlasování nohama

Marketplace

Jít či nejít, to je oč v povídce běží. Zajímavé téma. Shodnu se s většinou, že by to byl dobrý úvod nějaké delší knihy.

jaroiva
14.09.2021

Mně to tedy připomínalo situaci, když se Židé chystali do transportu a celou dobu jsem se toho pocitu nedokázala zbavit.

alva1
04.06.2021

Pro mě velké překvapení. Ze začátku jsem byla v rozpacích, pak mě to úplně vcuclo a vyplivlo s pocity. Jé, to je konec? Kde je zbytek?

hanavka
11.10.2020

Téma této povídky by bez problémů vydalo na celou knihu.

Shinju
01.10.2020

Rozhodně povídka má naznačit abychom jsme se zamysleli, co se celkově ve světě děje. Autor se snaží naznačit, že by každý měl být schopen se postarat sám o sebe a rozhodovat sám o sobě = společenská odpovědnost.
A teď honem sepsat na papír pravidla pro svoji vysněnou planetu, třeba potom učiníme kroky ke stvoření lepšího světa, ve kterém společně koexistujeme.

Besa
21.04.2020

Čítala som to ako e-knihu, takže som nevedela, že to bude také krátke. Námet a rozpracovanie je také dobré, že kľudne môže autor vymazať poslednú stránku a urobiť z toho úžasnú 400 stranovú knihu. Ako poviedka je to tiež veľmi dobré, len ten koniec je taký nijaký.

RADOST
13.12.2019

Lákavá jednohubka z dobrého těsta, zdobená mnoha ingrediencemi, které se navzájem přebíjejí. Sousto je natolik miniaturní, že nelze vychutnat a posoudit. Líbil by se mi větší krajíc.

orson
06.09.2019

Škoda, že to má tak otevřený konec, podle mě by si to zasloužilo mnohem více.