Hlasování nohama přehled

Hlasování nohama https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413008/bmid_hlasovani-nohama-5w9-413008.jpeg 4 40 40

Spojené království balancuje na hraně krachu, krize, chudoba a stávky, to je žhavá současnost a lidé upadají buď do zoufalství nebo apatie. Uprostřed malátnosti se náhle otevře cesta do nového světa – červí díra, která vede na jinou planetu a snad i do nového světového řádu. Aspoň to naznačují zákony jejího tvůrce a majitele. Planeta Nový Suffolk na druhé straně je dostupná pro všechny „slušné lidi“. Mohou opustit starou dobrou Anglii, nechat za sebou minulost začít nový život bez potíží přízraků toho starého. Začíná exodus, ačkoli nikdo netuší, co skutečně najde po průchodu branou červí díry. Nikdo se ještě nevrátil. Je nový svět ta správná cesta k řešení problémů Země?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hlasování nohama. Přihlašte se a napište ho.

Slezadav
04.03.2024 4 z 5

Moc hezká krátká povídka předstírající chaos a rozpad společnosti v případě možnosti odejít do "nového, lepšího světa". Byl jsem nalákán tím, že je to povídka ze světa Společenství. No možná vzdáleně ano, ale je to dost stand alone.
Líbilo se mi, jak do každé z vystupujících postav jsem si přesně dokázal promítnout někoho známého, byly dost archetypální, ale přesné. Závěr velmi povedený. Povídky berad hodnotím, protože jsou na to často příliš krátké. Tady dávám slušné 4/5. Dobrá volba na cestu z práce.

Luigi1
19.10.2023 3 z 5

Tato povídka byla podle mě jedna ze slabších

Marketplace
01.01.2022 4 z 5

Jít či nejít, to je oč v povídce běží. Zajímavé téma. Shodnu se s většinou, že by to byl dobrý úvod nějaké delší knihy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hlasování nohama v seznamech

v dalších seznamech1x