Markéta. Markéta. komentáře u knih

Jedna z nás je mrtvá Jedna z nás je mrtvá Jeneva Rose

Velmi čtivě napsané, bavilo mě to.

18.04.2024 5 z 5

Strašení v Rookwardu Strašení v Rookwardu Darcy Coates

Bohužel mě tato série už asi trochu omrzela. Začátek knížky ve mně vyvolal velké nadšení, ale bohužel to postupně vyprchalo.

26.03.2024 3 z 5

Twisted Hate: Nenávist na ostří nože Twisted Hate: Nenávist na ostří nože Ana Huang

Moje první kniha od této autorky. Velmi oddechové čtení, u kterého není potřeba přemýšlet. Spicy scény se mi líbily a celkově kniha splnila moje očekávání. Možná bych uvítala méně stran.

04.03.2024 4 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Tempo knihy bylo příjemné, u děje mi něco scházelo. Pro mě kniha, která neurazí, nenadchne.

26.02.2024 3 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Příběh se mi líbil, ale přišlo mi to jako velmi utahaná kniha. Co se týče téma akademie, tak jsem se chvílemi ztrácela a nějak mě to neuchvátilo. Co se týče postav na oddělení Q, na ty se těším s každým dalším dílem.

04.02.2024 2 z 5

Neodpovídej Neodpovídej Lucie Bechynková

Očekávala jsem něco víc. Některé reakce postav byly dost zvláštní a nereálné. Děj se poměrně táhnul a chybělo mi tam napětí. Škoda.

14.01.2024 2 z 5

Rozsudek smrti Rozsudek smrti Kristýna Trpková

Třetí kniha od Kristýny Trpkové a pro mě poměrně zklamání. Děj mě nijak neuchvátil a postavy mi taktéž nepřirostly k srdci. Působilo to na mě jako nudné čtení, místy mě vážně nebavilo rozsáhlé popisování třeba prostředí atp.

30.12.2023 2 z 5

Exorcistův dům Exorcistův dům Nick Roberts

Čtení jsem si užila, kniha mne velmi bavila. Za mě tam bylo dost dokola se opakujících jevů, které mne trošku omrzely, ale jinak nemám co vytknout.

04.11.2023 4 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Dobrá kniha, nenáročné čtení a skvělá oddechovka.

04.11.2023 4 z 5

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

Za mě velké zklamání po předchozí Vesnici. Tempo ani zápletka ve mně nevyvolávali žádné pocity, zbytečně roztahané věty. Konec byl za mě poměrně bez zvratu.

29.07.2023 3 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Trochu zklamání, když strašidelného mi na knize nepřišlo snad nic, ale jinak poměrně zajímavý děj.

14.05.2023 3 z 5

Smrt v ledu Smrt v ledu Amy McCulloch

Chybělo mi malinko víc napětí, ale jinak se mi kniha moc líbila.

14.05.2023 4 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Zatím jsem nenarazila na knížku od Colleen, která by se mi nelíbila. Opět skvěle čtivě napsané a romantika spojená s dobrým nepovrchním tématem.

14.05.2023 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Krásná a zároveň smutná kniha. I přes to, že jsem očekávala slaďárnu, tak mě velice zasáhla i ta smutná stránka knihy. Krásně se i četla.

11.03.2023 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Velmi napínavá a čtivá, často jsem se u ní bála. Přečetla jsem ji jedním dechem. Atmosféra na mě působila opravdu realisticky. Postavy byly sympatické a každá byla jiná. Za mě super.

05.03.2023 5 z 5

Formule 1 – Oficiální historie Formule 1 – Oficiální historie Maurice Hamilton

Fotky byly úplně skvělé a veliké. Obsahově asi nemám co vytknout. Občas byl časový skok dost veliký, ale nemám to autorovi za zlé. Je fajn mít takovou knihu doma, pokud jste fanouškem.

03.03.2023 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nejsilnější kniha, kterou jsem kdy četla. Poprvé se mi stalo, že jsem dočetla knihu a další den jsem na ni pořád myslela a zpracovávala.

03.03.2023 5 z 5

Djatlovova expedice: Nová odhalení Djatlovova expedice: Nová odhalení Martin Lavay

Neměla jsem pocit, že bych se dozvěděla nějaká nová odhalení. Zklamalo mě to.

03.03.2023 2 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Beneš je za mě rozhodně větší sympoš než Laura. I tak mi oba vyšetřovatelé přirostli k srdci a bylo mi líto, že kniha končí. :D Hezký příběh jak o případu, tak i o soukromí. Určitě doporučuji.

03.03.2023 5 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Moc fajn oddechová četba. Když chce člověk odpočívat je to ideální kniha.

03.03.2023 4 z 5