margitka13 margitka13 komentáře u knih

Mister Mister E. L. James (p)

Keď mám začať od začiatku... tak ma nezaujal ani obsah ani názov, ktorý som nepochopila. Ale bola som zvedavá čo to bude zač.
Stále sa tam len plakalo. Hrdinovia boli zo seba HNEĎ očarený.
HNEĎ vedel že ju miluje. (aj ona jeho)
Ten čas (alebo rozprávač) ako to bolo prerozprávané som tiež nechápala.
A ten koniec? Konečne sa to tam začalo rozbiehať a zrazu finito?
Veľa vecí tam zostalo nedoriešených. Proste sa na ne zabudlo.
Príbeh mi dost pripomenul Pakistansku princeznú.
Určite by to autorka vedela napísať lepšie keby sa s tým viacej pohrala.

03.11.2019 3 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Neskutočné... a dokonalosť v jednom.
Jedna cesta do neznáma, vďaka ktorej vznikne tak veľa..
Nejedenkrát prečítaná.

Hledání příslibu věčnosti Hledání příslibu věčnosti Jennifer Probst

Ako už bolo povedané...rozhodne najslabšia z celej série. Trojka všetky zatienila aj keď sú všetky veľmi dobré.

15.10.2019 3 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Úplný opak predchádzajúcej knihy.
V Božskom hráčovi pomáhal so sebavedomým muž žene tu je to obrátené a Ruby pomáha nájsť sebavedomie Niallovi.
Takéto typy kníh zbožňujem, kde jeden druhému pomáhajú niečo nájsť a tým, že tu žena pomáha mužovi to bolo veľmi príjemné obzvláštnenie.
Od začiatku do konca som to hltala.

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Táto sa mi páčila asi najviac z celej série.
Dokonalo-nedokonalý Will, ktorý pomôže nájsť Hane jej sebavedomie a sexappeal, ktorý ho k nej nakoniec aj namotá.
Rada sa k nej vraciam.

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Dokonale prepracovaný príbeh. Tie texty, zložené piesne... ach
Autorka má môj obrovský obdiv ako sa s tým vyhrala.
Je to síce skôr pre násť-ročných a dosť romantické ale zato ORIGINÁLNE a doslova chytí za srdce.

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Doslova... dosť osladené.
Ale pekný príbeh. Skoro ako rozprávka, len pre väčšie "deti".

15.10.2019 4 z 5

Dokonalá ilúzia Dokonalá ilúzia Winter Renshaw

Vypínak pred realitou.
Jednoduchý príbeh i keď podobnú zápletku poznáme z množstva filmov aj kníh. Tu mi to však nevadilo, pretože to bolo napísané pútavo aj s nemalým tajomstvom.
Veľmi sa mi páčila. Pár krát som sa k nej vrátila a ešte ju niekedy určite znovu otvorím.

Bez rozloučení Bez rozloučení Samantha Young

Toto je asi najslabšia kniha od tejto autorky. Čítala som ju dávnejšie a už si ani poriadne nepamätám o čom bola. Asi si ju musím oprášiť.
Ale čo si pamätám, tak ma nijak extra nenadchla.
Samantha má ROZHODNE lepšie knihy.

15.10.2019 2 z 5

Na velikosti záleží Na velikosti záleží Alison Bliss

Kniha sa podarila. Rýchlo sa čítala, bola jednoduchá, pobavila ma a bolo v nej veľa čokolády :D takže svoj účel splnila.
Jediné čo by som vytkla je obálka. Tá je síce pekná ale nesedí k príbehu keďže ten je o bacuľke.

15.10.2019 4 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Knihu som čítala už dávnejšie ale vždy sa k nej rada vrátim. Je rozhodne moja najobľúbenejšia od Vi a Penelope.
Je vtipná, romantiky je v nej tak akurát a bola som aj na pokraji sĺz.
Čo viac si priať od dobrej knihy?!

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

Rozhodne lepšia ako "Láska a tetování".
Neurazila ani nijak extra nenadchla ale aspoň som ju dočítala a pár krát som sa k nej aj vrátila.
Čítala sa sama.

14.10.2019 4 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Na Viciousa som sa neskutočne tešila. Zbožňujem knižných "zlých chlapcov" a on bol toho dokonalý prototyp. Temný, vášnivý, neodolateľný Vic v protiklade s krásnou, priateľskou a nedostupnou Emiliou.
Páčilo sa mi, že príbeh sa odohráva o 10 rokov neskôr, kedy už sú takýto ľudia vyzrelejší ale trošku mi na začiatku vadilo to skákanie do minulosti. Možno keby to bolo lepšie usporiadané...
Ale každopádne sa mi kniha veľmi páčila a teším sa na ďalšiu časť.

14.10.2019 4 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

Musela som to odpískať. Došla som asi do polovice knihy ale potom nie a nie sa donútiť to dočítať.
Za mňa veľké sklamanie. Dej bol strašne predvídatelný. Proste obyčajná romance kde sa nedeje nič zaujímavého.

10.10.2019 1 z 5

Seznam snů a neřestí Seznam snů a neřestí Alison Bliss

Jednoduchý príbeh veľmi podobný prvej časti. Tá sa mi však asi páčila viacej. Tu mi chýbalo viacej napätia.
Ale inak pekný príbeh na oddych.

08.10.2019 4 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Úprimne neviem čo by som k tomuto dodala.
Nedočítala som to a pravdepodobne ani nezačnem ďalšie časti.
Niekomu to možno sadlo ale ja som tam nevidela skoro nič okrem naťahovania celého príbehu. Chýbal mi lepší dej, napätie.... a množstvo ďalších vecí ktoré patria dobrému príbehu.
Autorka si podľa mňa dala veľmi málo záležať na na celej spojitosti.
Bolo to také rozhádzané, neucelené. Vážne som to chcela dočítať ale jediné napätie čo ma držalo v tejto knihe bolo čakanie na ich prvý sex.
A potom bum. NIČ.

01.10.2019

On On Elle Kennedy

Páčil sa mi ten nápad spraviť Wesleyho a Jameiho vlastný príbeh. Priznám sa, že taký výboj akým kniha začala som nečakala.
TAKTO SA PÍŠE EROTICKÝ ROMÁN!
Elle nikdy nesklame a ešte keď sa k nej pridá Sarina?
Toto bola bomba. Na to, že vlastne už poznáme ich príbeh z inej série je tam sakra dost překvapení. :D
Našla som si nového miláčika... Ach Wesley! Zamilovala som si ťa.
Už sa teším na pokračovanie.

13.09.2019 5 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

No takže... Čakala som tak trošku iný príbeh. Zdalo sa mi akoby sa to v jednej časti knihy cele utlo a zrazu začal iný príbeh. Ten nápad s G9 sa mi páčil. Tak trošku som dúfala že tam bude naozajstný "gentleman". Na to, že je to erotický román mi tam chýbala vášeň a originalita. V deji som v podstate nenašla nič nového alebo zaujímavého pre čo by som sa k tej knihe mala vrátiť.
Ale kniha sa čítala rýchlo a ľahko.

13.09.2019 3 z 5

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Knihu som doslova zhltla. Rýchlo sa čítala a to je vždy dobré. Bol to celkom zaujímavý príbeh. Nevedela som sa síce nijako stotožniť s hlavnými postavami ale ani mi to nevadilo. Teším sa na ďalšie časti.

13.09.2019 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Knihu som sa nevedela donútiť prečítať. Zdala sa mi strašne nudná. Jasné, niekomu určite vyhovuje takýto štýl ale mne teda absolútne nesadol. Trošku som to popreskakovala aby som vedela aspoň čo sa tam odohráva. Hľadala som nejakú zápletku. Mohol do byť dobrý príbeh, námet možno nebol zlý, ale mne tam chýbalo napätie, vášeň a plynulosť celého deja aj rozhovorov postáv a myšlienkových pochodov. Prišlo mi to strašne neucelené.

13.09.2019 1 z 5