Marfinka Marfinka komentáře u knih

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

I tento díl byl super a moc dobře se kniha četla. Těším se na další.

25.01.2022 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Kniha se mi moc líbila. Velmi dobře se mi četla, krátké kapitoly jsou super. Byla napínavá. Jedna z nejlepších detektivek. Hned jsem se vrhla na druhý díl.

25.01.2022 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Knihou jsem byla víceméně zklamaná. Asi přes velký mediální rozruch jsem od ní čekala mnohem víc. A to mám knihy Radky Třeštíkové ráda.

17.04.2019 1 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Prostě skvělý Samuel Bjork a jeho skvělé knížky mě snad nikdy nezklamou. Stejně jako tahle. Četla jsem jí jedním dechem a už se těším na nějakou další.

10.06.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Po " Haně" druhá knížka od Aleny Mornštajnové a opět se mi moc líbila. Je to přesně ta knížka, kterou musíte v hlavě vstřebat. Ale měla jsem jí přečetnou až moc rychle :( Určitě doporučuji.

10.06.2019 5 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Tahle knížka se mi od autorky líbila nejvíce. Četla jsem jí jedním dechem.

Hana Hana Alena Mornštajnová

Byla to moje první kniha toho žánru a opravdu jsem se od ní nemohla odtrhnout. A i když jsem si pobrečela, knihu určitě doporučuji, i když tenhle typ knížek spíše nečtu.

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

U této knihy mi trvalo docela dlouho než jsem se začetla. Ale nakonec se mi moc líbila. Až na ten konec, ten byl na mě moc ujetý.

Já už budu hodná Já už budu hodná Clara Weiss

Knížka se mi moc líbila. Dokonce jsem si říkala, že se čtením musím přibrzdit, abych si jí nedočetla moc rychle :) Konec je opravdu zajímavý a knížku doporučuji.

Osm Osm Radka Třeštíková

Hodnocení píši s velkým odstupem a už si jí plně nevybavuji. Ale určitě se mi líbila.

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Kniha se mi líbila a četla se dobře.

17.04.2019 4 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Tak stejně jako kniha V lese visí anděl, tak i tahle se mi moc líbila. I když asi o trochu méně. Každopádně v knihovně mám rezervaci na Clonu, tak jsme zvědavá, jestli u mě zaboduje.

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Kniha se mi líbila, ale je pravda, že jsem se v ní ztrácela a kolikrát jsem se musela vracet, abych si vzpomněla, co jsem vlastně minule četla...