Marci_Vaj Marci_Vaj komentáře u knih

Sykot Sykot Julie Garwood

Parádní díl, stále mě tato série baví :) A Sam, jako Skot? Ještě lepší :)

02.08.2022 5 z 5

Oheň a led Oheň a led Julie Garwood

To byl bezva příběh, napínavé, zase něco úplně jiného a zase jeden z ideálních mužů...baví mě, že se v těch příbězích potkávají i dřívější postavy, které si můžu připomenout :) Potkat všechny ty agenty na jednom místě, to by byla podívaná :D

01.08.2022 4 z 5

Tanec stínů Tanec stínů Julie Garwood

Místy mě to přišlo trochu zamotaný, ale byl tam Noah, takže všechno odpuštěno :-D

31.07.2022 4 z 5

Křehká láska Křehká láska Julie Garwood

To bylo pěkné, Kate i Dylan byli super :) Kdo byl pachatel mě překvapilo. Někde mě to asi proběhlo v hlavě, ale vůbec jsem se nad tím nezamyslela, až fakt na konci jsem si říkala "jo to tě mohlo napadnout" :-) pěkný díl :)

26.07.2022 5 z 5

Nebezpečná hra Nebezpečná hra Julie Garwood

Pěkný úvod do série. Jednu knihu, devátou v sérii o Maxovi, jsem už četla, ta se mi líbila o něco víc, ale i tak očekávám, že celá série bude stát za to :)

13.07.2022 4 z 5

Strážný anděl Strážný anděl Julie Garwood

Čím dál lepší, první díl i tento druhý fakt super, překvapení :) Moc se mi to líbilo. Silné nezávislé ženy a ještě silnější muži, příjemná změna. Těším se na další díly :)

06.07.2022 5 z 5

Tajomná princezná Tajomná princezná Julie Garwood

Tak to bylo hodně zajímavé, úplně něco jiného, než na co jsem u historických romancí zvyklá. Nečekané, napínavé, opravdu zajímavý příběh :)

05.07.2022 5 z 5

Šlechetný rytíř Šlechetný rytíř Julie Garwood

Klidné, pohodové čtení, nic náročného, ale takové něžné, odpočinkové :)

02.07.2022 4 z 5

Někdo to rád skotské Někdo to rád skotské Suzanne Enoch

Pěkná série, přečtu si ji určitě ještě někdy znovu :) I poslední díl byl moc pěkný, i když nejvíc se mi stejně líbil první a druhý. Možná proto, že jsem je četla všechny po sobě a už toho bylo asi moc. Nejvíc mě ale oslovil Arran :)

20.06.2022 4 z 5

Nezkrotný horal Nezkrotný horal Suzanne Enoch

Paráda. Celá kniha bylo jedno velké napětí, jako bych na útěku z Londýna na Vysočinu byla s nimi. Úžasné... Ti divocí horalové mají něco do sebe ;-)

12.06.2022 5 z 5

Ďábel nosí kilt Ďábel nosí kilt Suzanne Enoch

A mě se to náhodou líbilo :) Je dobře, že Ranulf zůstal horalem a nestal se z něj okrajkovaný "anglán". Nic proti historickým knihám kde se jedná o anglické lordy, tam jsou většinou také popsáni k "sežrání", ale tady mě to fakt bavilo, že se nedal :D

10.06.2022 5 z 5

Zimní zámek Zimní zámek Alexander Stainforth (p)

Paráda, dobře se to četlo, žádná prázdná místa, Nicholas byl super :)

09.06.2022 5 z 5

Po čem touží vévoda Po čem touží vévoda Sabrina Jeffries

Moc se mi to líbilo. Max se mi tady zamlouval víc, než jak byl trochu popisován ve Výtečnících :) Jsem zvědavá jak povedené budou další příběhy v sérii :)

20.05.2022 5 z 5

Něžná pomsta Něžná pomsta Johanna Lindsey

Moc pěkná knížka, ti Skoti z Vysočiny… drsňáci :) Hezky se to četlo.

19.05.2022 5 z 5

Abych tě milovala Abych tě milovala Johanna Lindsey

No nebylo to špatné, oba byli super, příběh se ale dal více rozvinout. Třičtvrtě knihy nevěděl a pak se v poslední části všechno otočilo, na mě až moc rychle... Čekala jsem trochu víc, ale možná to bylo tím, že jsem předtím četla něco "wau" :)
4* ale dám.

18.05.2022 4 z 5

Rodový slib Rodový slib Elizabeth Peak

Pěkný příběh, moc dobře napsané, oba hlavní představitelé byli fajn, i další osoby, které k nim patřily :) I když jsem se ke konci trochu ztrácela v těch klanech a jménech, i tak se těším jak autorka napíše další knihu. Tu si určitě přečtu :)

30.04.2022 4 z 5

Klid před bouří Klid před bouří Linda S. Howington

Nebylo to špatné, ale Dokonalý muž se mi líbil víc, nicméně se chystám na další knihy této autorky, její styl psaní mě zaujal :)

30.04.2022 4 z 5

Dokonalá Dokonalá Judith McNaught

Druhý díl také pěkný, asi se mi líbil víc než první. Ocenila jsem spolupráci s dvojicí z prvního dílu - Meredith a Matt :)
Není to úplně to, co mě baví, dávám přednost historickým příběhům.
Na 4* to ale také je :)

22.03.2022 4 z 5

Dvojí láska Dvojí láska Judith McNaught

Od Judith mám ráda historické příběhy, ale tento - ze současnosti se skutečně povedl. Rukopis spisovatelky je poznat, a proto to bylo skvělé :)

13.02.2022 4 z 5

Jednou a navždy Jednou a navždy Judith McNaught

Ach úžasný Jasone...to ti to trvalo, ale dá se jeho jednání pochopit, to co zažil v dětství.... Victoria byla báječná. Škoda, že nebylo víc stránek o tom, jak v nich ta láska vzrůstala. Moc pěkný příběh, skvěle napsaný, dobře přeložený, až moc rychle přečtený :)

05.02.2022 5 z 5