mandari mandari komentáře u knih

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Hodně dobrá kniha, která vás vtáhne a na konci vyplivne. Rozhodně doporučuji!

17.03.2020 5 z 5

Oběť 2117 Oběť 2117 Jussi Adler-Olsen

Jako vždy, skvělé čtení. A konečně jsem se dozvěděla více o Asadovi.

25.01.2020 5 z 5

Lakomec Lakomec Molière (p)

Prostě klasika :)

03.01.2020 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Tak toto byla jízda. Napínavý příběh se spoustou zvratů. Doporučuji přečíst ;)

03.01.2020 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Musím přiznat, že mě tato kniha neskutečně překvapila. Velmi milé a oddechové čtení, které se určitě dotkne každého z nás (alespoň v některých tématech).

30.12.2019 5 z 5

A proto skáču A proto skáču Naoki Higašida

Naprosto skvělá kniha, kterou by si měl přečíst každý z nás. Rozhodně doporučuji!!!

26.10.2019 5 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm Tess Gerritsen

Kniha spíše průměrná. Úplně mne nezaujala - asi proto, že byla částečně v období války a toto téma v knihách moc nemusím.

01.10.2019 3 z 5

Za zdmi Za zdmi Hollie Overton

Naprosto úžasné! Přečetla jsem ji v rekordním čase - nešlo se od ní vůbec odtrhnout. Skvěle zpracovaná závažná témata, parádní příběh od začátku až do samého konce.

13.09.2019 5 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Kniha mě celkem dost zklamala. Parádní námět, ale zpracování hodně špatné. Knihu jsem dočetla spíše jen nuceně.

08.09.2019 2 z 5

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Kniha byla opravdu poutavá. První dvě třetiny jsem se nemohla odtrhnout od čtení. Poslední část je za mě jak z jiné knihy. Z první části jsem měla dojem, že čtu psychologické drama a pak spíš detektivku :) Ale rozhodně stojí za přečtení :)

06.09.2019 4 z 5

Holčička, která milovala hřbitovy – a jiné povídky Holčička, která milovala hřbitovy – a jiné povídky P. D. James (p)

Za mě kniha nic moc. Líbila se mi jen povídka o Holčičce, která ... Ostatní povídky mě dost nudily. Mohu doporučit pouze jako oddychovku.

16.08.2019 2 z 5

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Naprosto dokonalé dílo!

06.08.2019 5 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Ze začátku to vypadalo na hodně dobrou knihu, ale ten sci-fi nádech a především konec (i když nečekaný) byl na mě už moc.

06.08.2019 3 z 5

Teta to plete Teta to plete Ivona Březinová

Krásná kniha kouzelných popletených pohádek i s nádhernou ilustrací. Rozhodně doporučuji :)

03.08.2019 5 z 5

Nikdy o tom nemluv Nikdy o tom nemluv Kathy O’Beirne

Těžko tuto knihu hodnotit. Věřím, že se tyto hrůzy opravdu děly a je dobře, že se o tom mluví a píše. Pak je tu otázka o skutečnosti příběhu, ale to hodnotit nebudu. Je vlastně jedno, zda se to dělo jednomu nebo více osobám. A je jedno, zda se to dělo právě autorce. Podstatné je, že se to skutečně dělo a je důležité, aby se tomu už navždy zabránilo.

06.07.2019 4 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Velice čtivé, ale čekala jsem od toho trochu víc. Přesto tam pár zajímavých momentů bylo.

24.06.2019 3 z 5

Musím to vědět Musím to vědět Karen Cleveland

Pokud bych tuto knihu neposlouchala jako audioknihu, nejspíše bych jí nedočetla. Bohužel poměrně nudná, nedokázala jsem držet pozornost při poslechu. Takže hodnotím jako hodně horší průměr.

26.05.2019 2 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Pět hvězd si zaslouží první dvě třetiny knihy, kde jsem byla z knihy naprosto nadšená. Poslední třetina a závěr mi děj připadal trochu přitažen za vlasy, takže snižuji hodnocení na 4 hvězdy. Šlo o mé první seznámení s autorkou a určitě sáhnu i po dalších dílech.

18.04.2019 4 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Naprosto skvělý příběh pojatý z pohledu oběti. Wow! Původně jsem chtěla dát 5 hvězd, ale ta zbytečnost (jak z telenovely - tajemství Sofie) na konci, která tam absolutně nemusela být, mi dojem trochu zkazila. Každopádně ale doporučuji k přečtení :)

13.04.2019 4 z 5

Kniha života Kniha života Deborah Harkness

Vzhledem k tomu, že jsem četla všechny tři díly hned za sebou, se mi tento už zdál spíše prodlužováním příběhu. Určitě se mi ale líbilo, jak vše do sebe začalo zapadat a šťastný konec k tomu :) Každopádně ale tento pohodový příběh stojí za přečtení (alespoň pro milovníky nadpřirozených bytostí) :)

05.04.2019 3 z 5