malen malen komentáře u knih

Modrý dom Modrý dom Táňa Keleová-Vasilková

Trošku slabší, než jsem čekala. Ale poplakala jsem si příjemně . :)

10.08.2018 3 z 5

Jednou za život Jednou za život Cathy Kelly

Moc postav a příběhů najednou, tak se to tak nějak dohromady ztrácí, i když mají něco společného. Asi by mně víc bavila jedna hlavní hrdinka víc propracována.

10.08.2018 4 z 5

Tekoucí písek Tekoucí písek Iris Johansen

Nakonec jsem dala 4 hvězdičky, protože to bylo čtivé, i když na druhou stranu skoro o ničem, protože si člověk musí hodně domýšlet, co asi bylo v předchozích knihách. A taky , zda to bude mít nějaké pokračování.

10.08.2018 4 z 5

Pavučina Pavučina Karin Slaughter

Tato kniha byla třetí, kterou jsem od autorky četla. První byla super, druhá mě zklamala, tahle je něco uprostřed. Škoda, že jsem si níže v komentářích přečetla, jak to asi skončí, takže jsem byla bez překvapivého konce. A taky škoda, že ten konec byl takový divný, něco tomu chybělo.

10.08.2018 3 z 5

Před pikolou za pikolou Před pikolou za pikolou Linda Green

Zajímavý námět, ale nějak mi to nesedlo. Postavy byly až moc podivně propojeny. A jak píšou níž, že by to chtělo pár stránek ubrat, já bych spíš přidala pár pocitů na konci, to mi přišlo divně utnuté.

07.07.2018 3 z 5

Pokušení Pokušení Tilly Bagshawe

Dobře se čte, člověk jednomu drží palce, druhému by nakopal. Autorka umí vtáhnout do děje, i když občas člověk tuší, jak to asi dopadne.

29.05.2018 4 z 5

Posedlost Posedlost Jonathan Kellerman

První dvě třetiny knihy napínavé, v té poslední to trošku pokulhává. . Myslela jsem, že se v postavách i ději ztrácím jen já ( že myslím na jiné věci) , ale jak čtu komentáře níže, třeba to nebude mnou :) . Celkem však spokojenost.

29.05.2018 4 z 5

Člověk není nikdy úplně šťastný Člověk není nikdy úplně šťastný Anna Gavalda

Tak mě tedy zas až tak nenadchlo. Styl filmového střihu, uváděno na přebalu, že dodává větší dynamiku, mi spíš připadá jako by se autorka předváděla . Hra se slovy by byla dobrá, kdyby se pak člověk neztrácel v ději.

29.05.2018 3 z 5

Osudový dluh Osudový dluh Olle Lönnaeus

Jsem na tom jako Vvvera . Čtivé, přesto jsem z hlavní postavy měla divné pocity, ale držela jsem mu palce .

22.05.2018 3 z 5

Ohnivý ostrov Ohnivý ostrov Kimberley Freeman

Dobře se četla, takže dávám pět hvězdiček, i když patří mezi tzv. oddychovky.

22.05.2018 5 z 5

Sladké nic Sladké nic Jamie McGuire

Námět dobrý , ale stejně jako ostatní mi to přišlo moc uspěchané a konec by se mi líbil víc rozpracovaný. Na přebalu se uvádí , že je určeno pro náročné čtenářky, tak k nim asi nepatřím :)

25.04.2018 3 z 5

Půlnoční zátoka Půlnoční zátoka Diane Chamberlain

Knížky této autorky mám moc ráda, ale tahle mi přišla trošku slabší. Ale i tak jsem si ji s chutí přečetla.

25.04.2018 4 z 5

Pohřešovaná manželka Pohřešovaná manželka Sheila O'Flanagan

super oddychovka, pobavila jsem se

22.03.2018 4 z 5

Falešná stopa Falešná stopa Jilliane Hoffman

Opravdu napínavé, jen ten konec mne trochu, ale opravdu jen trochu zklamal

22.03.2018 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Tak Vám povím, že to tedy není kniha do vlaku. Protože i doma na mě koukali, jestli jsem normální, když se chvíli chechtám a chvíli mi tečou slzy jako hrách. Škoda, že jsem se předtím podívala, o čem je navazující díl, tak jsem tušila... Ale fakt pěkná knížka

04.03.2018 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Ze Svědkyně ohně jsem byla nadšená , ale tohle mě moc nechytlo. Respektive chytlo, že jsem se nemohla odtrhnout, ale ten konec byl takový mišmaš, že jsem docela zklamaná. Ale od čtení neodrazuji .

02.03.2018 3 z 5

Případ nevěrné manželky Případ nevěrné manželky Deborah Crombie

To mě bavilo, docela prima detektivka. Nemělo to sice takový spád, jako současné severské krimi, ale početla jsem si.

28.02.2018 5 z 5

Šance Šance Henry Denker

Smutný námět, ale dobře se četlo. Měla jsem co dělat, abych nemrkla na konec, jestli do dobře dopadne.

28.02.2018 4 z 5

Černý úsvit Černý úsvit Rolf Börjlind

Téma zavražděných dětí mě moc nelákalo, ale nakonec mě kniha "chytla ". Škoda, že jsem nečetla předchozí knihy ze série.

28.02.2018 5 z 5

Domino Domino Jonas Moström

pro mě celkem příjemná detektivka, i když víc napětí by neškodilo, ale početla jsem si

04.02.2018 4 z 5