Pokušení

Pokušení https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/156704/bmid_pokuseni-YYX-156704.jpg 4 32 10

Přátelé a rivalové – dokážete si představit jednoho bez druhého? Ivan Charles a Jack Messenger se poznali na vysoké škole, založili spolu uměleckou agenturu a úspěšně spolupracují, i když jeden žije v Anglii a druhý v Los Angeles. Oba se pohybují v náročném prostředí showbyznysu. Ivan má spokojené manželství a rodinu, ale svodům neumí odolat. Jack je vdovec, jen těžko se vzpamatovává ze smrti milované manželky a přítelovo chování nechápe. Jejich cesty se začínají rozcházet i pracovně, Ivanova bouřlivá krize středního věku ničí všechno kolem. Nevěry přerůstají únosnou mez, když si Ivan začne s výrazně mladší houslistkou, Catriona znejistí úplně. Svého muže stále miluje, ale jeho zrada ji zraňuje. Jde u Ivana jen o přechodné poblouznění? Vydrží rodina jeho bouřlivé úlety? Nezničí si kromě manželství a přátelství i pracovní vztahy?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Friends and Rivals , 2012

malen
29.05.2018 4 z 5

Dobře se čte, člověk jednomu drží palce, druhému by nakopal. Autorka umí vtáhnout do děje, i když občas člověk tuší, jak to asi dopadne.

moudivlacek
15.12.2016 3 z 5

Tahle knížka mě docela zklamala. Dlouho jsem se do ní nemohla začíst, ale stačí překonat pár stránek. Jen to tentokrát bylo na mne moc překombinované, i když možná v hudební vrcholové branži tyto popisované vztahy nejsou nic výjimečného a neobvyklého.
No, aspoň že to má dobrý konec.

trdlo1
10.07.2016 5 z 5

Dobré prázdninové počteníčko. Jen v té spoustě jmen jsem se ztrácela.

Danago
15.03.2016 5 z 5

Knížka se mě velice líbila. Tilly Bagshawe mě zatím ještě nikdy nezklamala. Velice čtivá , příjemná, zajímavá. Není to přehnaně sladké, tak akorát. Rozhodně stojí za přečtení.

jluky
18.01.2016 5 z 5

Stavbou deja, množstvom postáv navzájom popreletaných mi aj ďalšia kniha autorky pripomína vynikajúcu spisovateľku Jilly Cooper. POKUŠENÍ bola bravúrne rozohratá šachová partia medzi majstrami, od ktorej sa nedalo odtrhnúť...

Kamiliana
23.10.2015 4 z 5

Velice svěže a čtivě napsáno, jen poslední tři strany na můj vkus obsahovaly neúměrně mnoho happy-endů vzhledem k celkovému ději :-) Ale plus body za krásné eskymácké přísloví: včerejšek je popel, zítřek je dřevo :-) Kdyby šlo, dám 4-5*.

elenji
05.12.2014

Hezké a příjemné čtení

Firstovka
03.11.2014 4 z 5

Knížku jsem nejdříve ani nechtěla číst, protože autorku jsem neznala a umístění děje bylo takové jaké bylo. Ale nakonec mě kniha vtáhla a dočítala jsem nedočkavě, až mě bylo líto, že se už blíží ke konci. Pro mě takový pěkný romantický "film".

Klára90
08.10.2014 4 z 5

Knížka se mi líbila. Děj celkem rychle plynul a bylo to napínavé. Konec se mi zdál trochu kýčovitý, což moc nemám ráda, ale 1) to byla asi jen 1 stránka a za 2) to prostě k těmhle knížkám patří :-)

petra106
27.04.2014 5 z 5

Kniha má spád, prostředí působí důvěryhodně. Je znát, že se v něm autorka sama pohybovala. Děj odsýpal a ani chvilku jsem se nenudila. Jedna z nejlepších knih od Tilly.

Tilly Bagshawe
britská, 1973