malazluta malazluta komentáře u knih

Omyl statného Skota Omyl statného Skota Gayle Callen

Ikdyž se jedná o stokrát omílané téma, knížka se mi líbila a příběh mě bavil. Knížka splnila vše, co jsem od ní čekala.

02.03.2018 4 z 5

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Tato autorka mě prostě baví, už se těším na pokračování a další díl v sérii.

Cesta Cesta Cormac McCarthy

Z této knihy mě běhal mráz po zádech. Postapokalyptický svět, odosobnění - žádná jména, jen otec a syn, kteří se v "novém světě" snaží přežít a zůstat přitom lidmi. A hlavní je pokračovat v cestě ....

Severská mytologie Severská mytologie Neil Gaiman

N. Gaimana a jeho knížky miluju, na této mě mrzela jedna jediná věc - že nebyla delší.

01.03.2018 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Příjemná knížka, která se řadí v rámci svého žánru k rozhodně těm lepším. Určitě se k ní někdy znovu vrátím.

Ďábel na jaře Ďábel na jaře Lisa Kleypas

Na Pandořin příběh jsem se opravdu těšila a L. Kleypas opět nezklamala!

Mafiosa Mafiosa Catherine Doyle

Důstojné zakončení série, několik zvratů v ději - ty, které jsme čekali i ty, které jsme nečekali. Celkový pocit s mafiánské série pozitivní:-)

Inferno Inferno Catherine Doyle

Druhý díl je oproti prvnímu již poněkud svižnější, děj dostal konečně spád a navíc, kdo by si nezamiloval Lucu:-)

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Nevím, co jsem to této knížky čekala, ale chvilku mi trvalo, než jsem se s myšlenou náctiletých maifánů popasovala. Každopádně první díl je takový "pomalý rozjezd".

01.03.2018 2 z 5

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Celý příběh byl poněkud naivní, ale to mi vlasně ani nevadilo. Knižka se četla dobře a to nejsem zrovna cílová skupina.

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Příjemná knížka, taky bych chtěla být zamčená na pár dní v knihovně:-)

Cosi o tobě Cosi o tobě Julie James

Jiné knížky této autorky mám raději, ale i tato pro mě patří k lepšímu průměru v tomto žánru. Jde tu především o vztah dvou lidí, kriminální zápletka je vedlejší - jen aby se něco dělo.

Návrat na vinici Návrat na vinici Kristan Higgins

První setkání s touto autorkou a příjemné překvapení.

Dokonalá partie Dokonalá partie Kristan Higgins

Děj knížky příjemně plyne, je svěží a zábavný, styl psaní autorky mi opravdu sedí. Těším se na další díl.

Zbohom, klamstvá Zbohom, klamstvá Cora Carmack

První díl této série mě bavil o trošku víc...

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Velmi příjemné překvapení, této knížce nemám co vytknout a určitě se k ní někdy vrátím.

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Tato autorka prostě umí, už se těším na její další knihu.

Jako pravá dáma Jako pravá dáma Alissa Johnson

Kníha, která neurazí, ale ani nijak zvlášť nepotěší. Od knížek tohoto žánru očekávám především sympatické hrdiny, jejich vzájemnou chemii a zábavné dialogy. U této knihy mi chybělo od každého trochu.

Šlechtic ze žaláře Šlechtic ze žaláře Alissa Johnson

První polovina knihy mě docela bavila, ta druhá už míň - ta se poněkud vlekla. Mám-li hodnotit knižku celkově, tak není špatná, ale v daném žánru se najdou zábavnější a lepší. Nevím, jestli se k ní někdy vrátím.

Na ostří nože Na ostří nože Julie James

Příjemná knížka z právnického prostředí, která má hodně svižný děj, takže se dá přečíst "na jeden zátah" a člověk se najednou diví, že už je konec. Hlavní postavy byly opravdu zábavné a jejich dialogy mě hodně bavily.