MájaM. MájaM. komentáře u knih

Rezistence Rezistence Veronica Roth

První díl mi přišel o něco lepší,ale i přesto hodnotím kladně. Pokud se vám líbil první díl,tak doporučuji přečíst.
Konec vás určitě navnadí na další díl. Nemohu se dočkat!

22.05.2017 4 z 5

Sanctum Sanctum Madeleine Roux

Další díl,který hodnotím kladně:) Přečtené za pár dní,lehká četba na večery.
Každopádně se těším na další díl,který si určitě přečtu:) Záhada nesmí zůstat nevyřešena!:D

12.05.2017 4 z 5

Asylum Asylum Madeleine Roux

Tak nečekala jsem,že až tak špatně bude kniha hodnocená.
Já hodnotím knihu kladně:) Moc se mi líbilo zpracování i poutavý příběh. Ještě řekněte,že nemáte rádi opuštěné strašidelné místa,ještě bývalé blázince... :D Já knihu přečetla za 3-4 dny a velmi mě potěšila. Čekala jsem od této knihy přesně to, čeho jsem se dočkala:)
Jinak až v den,kdy jsem knihu dočetla,jsem si všimla,že název na obalu je fosforeskující:D

12.05.2017 4 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

U mě jedině 5 z 5ti hvězdiček,jinak ohodnotit tato kniha nejde. Děj naprosto dech beroucí a strašně se mi na knize líbí,že ukazuje svět z jiných pohledů. Tím jak se Tris mění,tak i jinak přemýšlí a vnímá svět. Možná mám ten pocit jen já,ale opravdu mi to tak příjde,hlavně v následujících dílech.
Pokud jste neviděli film,doporučuji si prvně přečíst knihu a poté se kouknout na film. První filmové zpracování se celkem knize ještě podobá,ale od druhého dílu už moc ne... Proto si nenecháme zkazit knihu něčím,co je ve filmu:) Ale i přesto mám ráda jak knižní zpracování,tak to filmové:)

Meč osudu Meč osudu Andrzej Sapkowski

Geralta jsem si naprosto zamilovala a v druhém dílé ještě více. Moc se mi líbily části s Ciri:)
Těším se na další díl:)

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Kniha mě naprosto vtáhla do děje a nepustila:)
Pokud se vám líbí hra Zaklínač,tak doporučuji přečíst si i knihy.

Pomsta Pomsta Oscar Balderrama

I přesto že seriál zatím nesleduji,tak knížka se mi opravdu líbila. Byl plná akce a zvratů:) Sice mi chyběl Oliverův pohled na celou situaci,ale i tak doporučuji přečíst. Určitě nebudete litovat.

22.02.2017 5 z 5

Balthazar Balthazar Claudia Gray (p)

Pro mě tedy nejlepší díl z celé série. Nevím,jestli to bylo proto,že mám Balthazara strašně ráda a nebo tím,že tam bylo nejvíce akce z celé série:) Každopádně doporučuji přečíst.

22.02.2017 5 z 5

Na druhé straně Na druhé straně Claudia Gray (p)

Nečekané rozuzlení celé série:) Nic jiného neprozradím. Určitě se oplatí přečíst:)

22.02.2017 4 z 5

Napůl divoký Napůl divoký Sally Green

Ze začátku mě kniha nebavila,jen jsem nad ní seděla a doslova se nudila,ale pak kniha vzala spád a neskutečně mě začala bavit. Možná bych řekla,že je ještě lepší než první díl:) Určitě doporučuji pokračovat v knize,pokud jste někde na začátku a moc vás nebere. Moc se těším na další díl:)
PS: Zbožňuji Gabriela,strašně jsem si ho zamilovala a stejně tak i Marcuse:)
Annalis jsem začala nenávidět,vím,že sice měla k tomu,co udělala,svoje důvody,ale můj názor to nemění...

30.01.2017 5 z 5

Hvězdopravec Hvězdopravec Claudia Gray (p)

Opravdu o hodně lepší než první díl:) Konečně jsme více mohli poznat Balthazara:) Těším se na další díl:)

23.12.2016 4 z 5

Upíři v Dallasu Upíři v Dallasu Charlaine Harris

Díl se mi zase naprosto líbil:)
Těším se na další díly a na Erika:D

23.12.2016 5 z 5

Žena v černém Žena v černém Susan Hill

Kniha nebyla tak strašidelná,jak jsem čekala:) Ale na lehké počteníčko není tak špatná:) Ale film se mi zdál lepší:) Ale můj názor:)

24.11.2016 3 z 5

Akademie Evernight Akademie Evernight Claudia Gray (p)

Mě se kniha líbila a hned na první straně mě upoutala:) Měla jsem ji přečtenou za pár dní. Jen v polovině mě celkem zarazilo,že hlavní postava celou dobu věděla,kdo vlastně je... Ale i přesto se těším na další díl:)

Prozření Prozření Kelley Armstrong

Myslím,že tento poslední díl,byl nejlepší:) Konečně tam bylo i rozuzlení milostného trojúhelníku a vše,jak mělo být:) Mohu jedině doporučit:) Akorát by to chtělo další díl,hodně otázek zůstalo nezodpověděných...

Nespoutaná Nespoutaná Cynthia Hand

Kniha se myslím povedla. S rozuzlením a poutavým příběhem,jen konec mohla autorka více rozvést a nebo napsat další díl:)

Zlodějka duší Zlodějka duší Kiersten White

Kniha má poutavý příběh hned od začátku:) Mohu jedině doporučit! A teď si jen počkat na další díl až bude volný v knihovně:D

30.10.2016 5 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Když se mi konečně kniha dostala do ruky,jsem byla nadšená,že si ji konečně přečtu,ale po přečtení to takové nadšení nebylo...
Kniha se mi líbila i nelíbila. Čekala jsem od ní víc než mi nabídla,ale v některých chvílích mě překvapila. Mám z ní smíšené pocity a nevím,co bych na ni měla říct. Hlavní myšlenku knihy jsem pochopila,ale i tak mě kniha zklamala. Bylo pár chvílí,kdy jsem se nad ní zasmála a pasáže,které mě opravdu bavily,ale jinak nic moc:) Film jsem také neviděla,protože jsem čekala na přečtení knihy,doufám,že to taky nebude zklamání:)

14.08.2016 3 z 5

Vyvolení Vyvolení Gabriella Poole

Ze začátku bylo těžké si zvyknout na to,že je kniha psaná ve 3. osobě a často jsem se ztrácela v dialozích... Taky mi celkem vadily ty zpřetrhané informace. Něco,co se psalo na začátku,jste pochopili až na konci....
Jinak ale musíš říct,že to byla kniha,která mě bavila a určitě se těším na další díl! :)

01.08.2016 4 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Za sebe musím říct,že kniha mě ze začátku až tak moc nebrala,ale pak nabrala spád a já se začetla a nemohla se odtrhnout. Když jsem knihu dočetla měla jsem na rtech ten úsměv,ale i ten smutný pocit,že už je konec... Knihu jedině doporučuji.
BTW: Lucas je prostě vysněný kluk ❤

17.07.2016 5 z 5