magdalena2377 magdalena2377 komentáře u knih

Čtvrté křídlo Čtvrté křídlo Rebecca Yarros

Ve světě fantasy a romantasy se pohybuji už nějaký pátek a tak jsem se moc těšila na další příběh. Musím říct, že kniha byla dobrá a.to je všechno. Stále jsem čekala na nějakou větší zápletku, ale kniha ubíhala a já stále čekala, až jsem se nakonec (a konečně) dostala zhruba 100 stran před koncem a tam se začalo něco dít. Ano, jsou tam skvělé scény s draky, a na ty jsem se tam těšila nejvíc, ale tím to pro mě končilo. Chápu, že někdo tam tu romantiku nemusí mít, ale já sama se přiznám, že to je hlavně to, co tam vyhledávám. A tady toho pro mě bylo málo. Mnoho čtenářů (a hlavně čtenářek) se už teď nemůže dočkat dalšího dílu, no popravdě, já si na knihu vzpomenu až tehdy, když se dozvím o druhém díle. Ale nenechte se odradit. Kniha má své kouzlo pro každého. Pro někoho víc, pro někoho méně.

04.04.2024 3 z 5

Osud hněvu a plamene Osud hněvu a plamene K. A. Tucker

Kniha se mi vcelku líbila, jen škoda, že víc jak půl knihy se nic nedělo. Snad bude druhý díl víc zajímavý.

22.02.2024 3 z 5

Světlo v plameni Světlo v plameni Jennifer L. Armentrout

Miluju to!

27.12.2023 5 z 5

Dotek temnoty Dotek temnoty Scarlett St. Clair

Je mi to líto, ale docela zklamání. Nějak jsem se nemohla vžít do hlavní role, což se mi v ostatních knihách stane málokdy.

27.12.2023 2 z 5

Konflikt Konflikt Michaela Brnková

Ano ano ano! Toto se moc povedlo!

06.10.2023 5 z 5

Nelítostný princ Nelítostný princ Sophie Lark

Na tuto knihu jsem se moc těšila, bohužel musím říct, že je to slabší průměr. Pro mě se tam skoro nic nedělo a ta láska obou hrdinů mi přišla uspěchaná, tudíž nereálná.

06.10.2023 2 z 5

Ve stínu popela Ve stínu popela Jennifer L. Armentrout

Nádech zadržet dech výdech. Nevím, co budu dělat do té doby, než vyjde druhy díl *****

03.04.2023 5 z 5

Sliby chyby Sliby chyby Winter Renshaw

Ačkoli nejsem zvyklá knihy odkládat nedočtené, tady jsem musela udělat vyjimku . Postavy byly nudné, ploché, nedotažené. Nikoho jsem si tam neoblíbila. Hlavní hrdinka mi přišla až hloupá. Ztráta času. 1 hvězda z 5. Dokázala jsem číst do strany 257. :D

17.04.2022 1 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Turbulence se mi moc líbila, toto byl pravý opak. škoda (

15.07.2021 2 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Penelope byla tak moc trhlá, že víc to už snad ani nešlo :D Bavila jsem se dobře, rozhodně si knihu přečtu znova. )))

15.07.2021 5 z 5

Moje nejoblíbenější jednorázovka Moje nejoblíbenější jednorázovka Christina Lauren

Asi po dvaceti stranách jsem se musela podívat na přebal knihy a ujistit se, že se vážně jedná o kámošky Christinu a Lauren. Přebal nekecal, ale to, co jsem musela číst v knize, mi už jako Christina Lauren nepřipadalo. Všechny jejich knihy jsem přelouskala raz dva, (Bastard vede) každopádně je pochopitelné, že něco mají slabšího a něco naopak lepšího, záživnějšího. Ale po knihách :Spolubydlící, Miluji Tě..., a po tomto, musím uznat, že jejich nápady se už vyčerpaly a dál budou asi pokračovat jako nenápadné spisovatelky, které sice vědí, jaké je to být úspěšné, ale taky ví, že ten úspěch může brzy skončit.

21.05.2021 2 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Hlavní hrdinka mě pak už tak štvala, že jsem měla chuť knihu odložit. Neustálé vztekání se a chuť někoho bít? To jako vážně? Nechápu to vysoké hodnocení knihy. Jsem ráda, že jsem měla knihu jen půjčenou, protože kdybych za toto měla platit, tak to bych byla naštvaná ještě víc. :D Od této autorky to byla má první a poslední kniha.

14.05.2021 odpad!

Rozkoše zimy Rozkoše zimy Evie Hunter (p)

Nádherné

05.02.2020 5 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Velké zklamání. Ani jsem to nedočetla,protože se to nedalo. První kniha luxus, ale u druhé to je zmatené a naplácané... no, škoda mluvit.

14.09.2019 1 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Tak toto mě mrzí. Chápu,že se to mohlo někomu líbit, ale já k nim bohužel nepatřím. Nemůžu si pomoci,ale ten chlap mi byl tak nesympatický,že víc už to ani nešlo. Hodně mi vadilo přeskakování mezi postavami. Ještě jsem neviděla napsané to tak někde jinde než v této knize a snad už neuvidím. Jak můžou napsat žhavý sex, břitký jazyk a nekonečná jízda. Nekonečné to vážně bylo,opravdu.

30.07.2019 2 z 5

V pasti V pasti Josh Malerman

Velmi dobře napsaná kniha. Bohužel jsem pořád čekala aspoň na něco, nějaký záblesk poznání, co že TO je. Žádné vysvětlení, prostě nic a to nemám ráda. Při ostatních filmech, a nebo knihách, máte aspoň trochu představu o tom, co že to tu apokalypsu způsobilo. Tady můžete jen čekat a stejně se nic nedozvíte. Po přečtení mi to nedalo a musela jsem si pustit ukázku z filmu, a jak vidím, tak se tak úplně neřídili knihou, což je škoda. Podívala bych se. Ale když to podle ní není, tak mě to jen naštve.

26.03.2019 4 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Juchů. Tato kniha mě taky moc bavila :) Will je super :)

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Klidně si ji dám znova :)

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Za mě je to prostě nejlepší kniha co se jim podařila napsat :)

Božský Božský Christina Lauren

Skvělá kniha. Úsměvné pasáže. :)