Madi Madi komentáře u knih

Nevlastní dcera Nevlastní dcera Georgina Cross

Zklamání. Ani jedna sympatická postava. Nezajímalo mě kdo to udělal, jaký byl motiv, jak to dopadne.
Přišlo mi, že si autorka chce hrát na Shari Lapenu.

18.09.2022 1 z 5

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

Nejhorší díl. To že Marie se chová co se týče chlapů a vztahů jak patnáctileté děcko - budiš. Ale nemohla jsem překousnout Vivien a paní Tichou. Jedná je neskutečně hloupá a zajímá ji jen princezna Diana a druhá je večně nadraná křupanka.

11.09.2022 1 z 5

Baletky Baletky Miřenka Čechová

Tak jsem se těšila a tak mě to zklamalo.
Nechápala jsem neustálé oslovování čtenáře a už vůbec jsem nechápala skákání v čase. V jedný kapitole je jí deset, pak patnáct, v další dvanáct...Proč??
Braní drog, chlastání a sex mě fakt nemůžou šokovat. Koneckonců jsem většinu puberty prožila na vesnici a tenhle styl života je blízký většině náctiletých tam.
Ano balet je dřina, bolest a krev, ale to vážně čekal někdo něco jiného?

02.09.2022 2 z 5

Prvotní spravedlnost Prvotní spravedlnost William Bernhardt

Vůbec ne špatná oddechovka.

31.08.2022 4 z 5

Muzeum snů Muzeum snů Glen R. Krisch

Docela fajn jednohubka. Trochu mi to připomínalo Stopy hrůzy, ale Muzeum snů je víc explicitnější.

25.08.2022 3 z 5

Deník kastelána Deník kastelána Jan Bittner (p)

Nebála jsem se, škoda.
Ivanka a Evička-u dcery zdrobnělina budiž, ale proč i u manželky?
V ději je spousta motivů (nemoc, hrozící rozvod, nadpřirozeno...) ale nic není dotaženo do konce. Všechno je odbyté v rozsahu pár stránek.
Nesympatická hlavní postava.

07.07.2022 1 z 5

Přitažlivost planety Krypton Přitažlivost planety Krypton Jiří Mádl

Knížku jsem dočetla asi ped týdnem a už si pořádně nedokážu vybavit o čem byla.

05.07.2022 1 z 5

Andílek Andílek Lucinda Berry

(SPOILER) Škoda, že to místy zbytečně tlačilo na pilu. Janie byla sice naprostý spratek, ale i tak se Hannah podle mě zbláznila až moc rychle.
To že zabila svojí mámu jsem čekala, ale to s tetou ne.
Celkově spokojenost.

06.06.2022 4 z 5

Kvůli tobě i zhubnu Kvůli tobě i zhubnu Ellen Berg

Strašně mě ty postavy rozčilovaly. Tlusťoška vybere manželovo konto, aby se sebou konečně něco udělala, ale na odtučňovacím pobytu stejně jen žere a žere. Ta Walburga měla být asi vtipná, mně přišla jenom jako uřvaná jitrnice, co se sebou není schopná něco udělat. A 200 kilo vážící Leo jako symbol smyslnosti??? Ha-ha-ha.
Samozřejmě happyend, zjištění že manžílka nemiluje a nalezení true love. Jako v každé knížce E. Berg.

27.05.2022 1 z 5

Šeptající dívka Šeptající dívka Marko Hautala

Asi chápu to přirovnání ke Kingovi. Tady stál konec taky za ho*no jako u některých jeho knížek.

22.04.2022 2 z 5

Poupátka Poupátka Hana Lehečková

Prvních pár stránek jsem si nebyla jistá, jestli mi styl saní sedne, ale poddalo se to a jsem za to moc ráda.
Oplácaná Fanyna nemá dobrý vztah s rodiči, ani se svým bratrem. Ti rodiče mi vadili neskutečně, o děcka se nezajímali, žebrali peníze od rodičů, ale nad ostatní se povyšovali. Není divu, že se Fanyna potřebovala k někomu a k něčemu upnout a byl to bohužel právě divadelní kroužek, který vede jistý Mirek. Čtyřicátník Mirek, který nemá vztah, ani vlastní děti a rád se nechává zahřívat ve spacáku od jedenáctiletých dětí.

13.04.2022 5 z 5

Queenie Queenie Candice Carty-Williams

Už dlouho jsem nečetla tak ufňukanou a otravnou knihu s tak nesnesitelnou hrdinkou. Ano, chápu že měla psychické problémy, ale zdálo se mi že se v tom přímo rochnila. A že všechny její problémy vyřeší její uječený kamarádky.
O BLM radši no comment...

26.03.2022 odpad!

Jmenuju se Ozzy Jmenuju se Ozzy Ozzy Osbourne

Je mi lito, ale musím nechat bez hodnocení. Já se prostě nemůžu smát u historek zabíjení a mučení zvířat, sraní si do kalhot, mlácení a škrcení manželky, ničení života vlastních děcek atd.
A to píšu jako jeho fanynka, obzvlášť jeho sólové kariéry. Takže ano, Ozzy je hudební Bůh, ale jinak...no kurva...

19.03.2022

Zrůdné zrcadlo Zrůdné zrcadlo Michael Scott

Blbina, která vás na pár večerů docela zabaví. Kvalitou a dějem mi to připomínalo Stopy hrůzy...teda až na tu neustálou masturbaci.
A nevím proč tam bylo xkrát napsané, že měla žluté zuby, těžká prsa a černé vlasy. Stačí to napsat jednou, ok?

17.03.2022 2 z 5

Je tohle vůbec láska? Je tohle vůbec láska? Ellen Berg

Dala jsem to k části, kdy Theo přijde do opery v rozervaných džínách a smokingu a Bea si vychvaluje jak je cool. Dál už to nejde.
A jakože nazývat svojí dceru broskvičkou, kočičkou a koroptvičkou???

04.03.2022 odpad!

Ať zemře Ať zemře Sarah Pinborough

Škoda že si to neudrželo nastavené tempo až do konce. Čím víc se příběh blížil ke konci, tím míň mě bavil.
Pointa mi přišla mdlá, šok jako na konci Ví o tobě se nekonal.

24.02.2022 3 z 5

V náruči nepřítele V náruči nepřítele Mary Higgins Clark

Vzhledem k vysokému hodnocení uživatelů jsem čekala víc. Ale oceňuju zakomponování mnohačetných osobností do dějem tenhle námět se zas tak často neobjevuje. A zase jsem měla problém se zdrobnělinami - plavečky, Laurinka, rohlíčky...

14.02.2022 2 z 5

Krásný holky Krásný holky Karin Slaughter

Knížka by se mi asi líbila víc, kdyby byl tak o 100 stran osekaná. Některé dialogy a popisy situací byly nesnesitelně dlouhé.
Tři hvězdičky, ale spíš se to přiklání ke dvěma.

07.02.2022 3 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

(SPOILER) Dobře vykreslená hlavní postava. Líbilo se mi, jak Hynek pečoval o některé pacienty, na rozdíl od jiných doktorů, kterým šlo jen o prachy. Ale pak šel ožralej operovat, začal se litovat a všechny sympatie šly do kopru. To že chrápal s Andreou jsem chápala, Markéta byla taky na facku.
A vůbec, nepochopila jsem, proč se s ním nerozvedla. Protože chtěla mít pořád společenský status Paní Doktorové?? I když se jedná o ožralu, který pohnojil život celé rodině??

04.02.2022 5 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

To vůbec nebylo špatné a uvítala bych další díly s dvojicí Beneš/Linhartová.

13.01.2022 4 z 5