m2056 m2056 komentáře u knih

Cesta domů Cesta domů Sebastian Fitzek

Kniha je hodně zajímavá příběh se odehrává ve více rovinách ale svižně čtení jaké mám u autora rád lepší průměr.

Další dveře Další dveře Blake Pierce

Kniha není vymyšlená špatně co mě vadí je její překlad to knihu řadí o hodně níž než si zaslouží.

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Kniha je dobrá svižně se čte ale jsou od autora lepší knihy není to špatný ale když srovnám jiné jeho tohle je o jednu hvězdu slabší přesto kniha nenudí.

Bestie Bestie Thomas Laird

Kniha je další v řadě první kniha série byla lepší tady musíte přemýšlet co se v knize kolikrát odehrává nebo se v průběhu lehce zabloudíte.

Řezník Řezník Thomas Laird

Průměr nečekejte žádný zázrak pohodové čtení jakého je vydáno spousta trochu jiný styl psaní ale tolik to nevadí.

02.02.2024 3 z 5

Smrtící nahota Smrtící nahota J. D. Robb (p)

Kniha má dobrý začátek ale pak je kolikrát psáno tak že přemýšlíte kdo zrovna mluví jako postava tak to chvilku kolikrát připomíná takový guláš z písmenek. Jinak kniha ukazuje zajímavou budoucnost.

Povídky Povídky Zdeněk Svěrák

Kniha je pěkně čtivá napsaná moc pěkně některé povídky chtějí i trochu delší zamyšlení nad životem že jsou přímo autentické že je autor přímo zažil jen změnil jména vážně příjemné čtení a čas věnován čtení téhle knihy není zbytečný.

31.01.2024 4 z 5

Můj život v Sovětské armádě Můj život v Sovětské armádě Vladimir Bogdanovič Rezun

Kniha se mě moc nelíbila je tam hodně míst co v knize nudí a nečte se moc dobře. Kniha popisujete jak se žilo v Rusku bohužel to tak bylo že kdo chtěl slušně žít musel do armády jít sloužit.

30.01.2024 2 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Na knihu jsem narazil že byla jmenovaná na Facebooku ve skupině knižní závisláci kde se řešilo která je nejvíce úchyná erotická a tak dále, pro mě to byla taková odychovka mezi krimi a hororech co rád čtu přišlo mě to čtivé samozřejmě přehnané některé věci ale to člověk musí kolikrát brát u téhle literatury s nadhledem. Kniha je lepší průměr četlo se to velmi dobře a já také krátká i když sexu je tam plno připomnělo mě čtení před 30 léty kdy vycházela edice Leo čtení takové lehké erotické osvěžení kde bylo podobných fantazií hodně.

30.01.2024 3 z 5

Tma Tma Jozef Karika

Kniha se čte poměrně rychle a dobře ale je to někdy i šlapání vody na jednom místě jak se člověku zatmění zrak a nic nevidí že se v hlavě hrabou na povrch vzpomínky a myšlenky. Konec knihy je dobře vymyšlen to jsem nečekal ale jinak je kniha lepší průměr.

29.01.2024 3 z 5

V jejím srdci svět se tříští V jejím srdci svět se tříští Jonathan Dylan Barker

Kniha je dobrá hodnocení je 90% tak 4,5 hvězd. Příběh člověka baví člověk co to čte so tam najdete Thriller trochu Horor ale hlavně Love příběh který vás baví v knize je všechno dobře vysvětleno tak příběh dobře pochopite. Co mě vadilo bylo hodně alkoholu a a závěrečná bojová scéna mě přišla taková hodně rychle provedená část knihy jako by to autor chtěl mít co nejdříve za sebou.

26.01.2024 4 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Kniha je čtivá je to maličko jiné než série jaké autor píše odehrává se příběh i jinde než jen Velká Británie. Chtěl jsem dát něco mezi 3 až 4 hvězdy ale závěr knihy byl velmi dobrý tak dávám 4 hvězdy. Ale Kniha má ji někdy trochu slabší místa v první polovině knihy ale ujde to.

22.01.2024 4 z 5

Hlasy v bouři Hlasy v bouři Darcy Coates

Kniha je zajímavá dobře se čte není tam moc postav tak to příběhu prospívá. Bohužel mě vadí moc sladká romantika a ten boj s monstrama moc jednoduché, počkáme co přinese další díl chtěl jsem dát víc hvězd ale posledních 25 stran už nemělo takovou energii jakou měl začátek.

18.01.2024 3 z 5

Kniha hřbitova Kniha hřbitova Neil Gaiman

Kniha vás zavede do světa mrtvých na hřbitově kde žije živé dítě jménem Nik. Některé části knihy vás baví víc některé vám přijdou morbidní a některé smutné. Kniha je lepší průměr.

16.01.2024 3 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Kniha nabízí velmi dobrý příběh který vás baví od začátku do konce jen co mě vadilo bylo opět doprošování nadřízených aby Erika vůbec mohla vyšetřovat zločin tahle byrokracie mě prostě vadí jinak bych dal plný počet hvězdiček.

16.01.2024 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Druhé setkání s Erikou je trošku horší než to první příběh je zajímavý ale nelíbilo se mě to jak nadřízení hází Erice klacky pod nohy prostě tohle mě na knize hodně vadí.

12.01.2024 3 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Příběh je dobrý Kniha se čte svižně těším se na další akci. Jen mě trochu vadí jak je popsáno postup vyšetřování v Anglii že se to tak liší než je si člověk zvykne.

12.01.2024 4 z 5

Jeho balík Jeho balík Penelope Bloom

Kniha se čte lépe než minulý díl který za moc nestal. Příběh je zase moc jednoduchý dva lidé každý rozdílný jeden příliš bohatý se zamilují spíše jen tak si užít trochu sexu a změní se to na lásku kterou zase chce někdo zničit a zase se to nepovede tak skončí to zase sňatkem. Bohužel je to všechno tak stejný že to člověka vůbec nějak moc nepřekvapí že všechno je jak psáno robotem.

12.01.2024 3 z 5

Cesta Cesta Cormac McCarthy

Kniha nabízí velmi čtivý příběh co může nastat na světě v budoucnosti není to až tak moc vzdálené když otevřete oči a podíváte se co se děje na naší planetě. Kniha má dobrý příběh ale je smutný jedna věc mě vadila že hlavní postavy nemají jména.

10.01.2024 4 z 5

Katakomby Katakomby Madeleine Roux

Kniha se čte dobře jen příběh už nemá společného s minulou knihou nic společného max 2. procenta. Jinak je příběh celkem nuda přišlo mě zbytečně to dávat do série jako třetí díl když kromě hlavních hrdinů je příběh v jiném prostředí než byl blázinec. Kniha mě moc nebavila.

09.01.2024 2 z 5