m2056 m2056 komentáře u knih

Lidožrouti z Lízátkova Lidožrouti z Lízátkova Carlton Mellick III

Kniha je krátká čtivá příběh je i humorný prostě vše co má Kniha mít. Super jsou jména postav.

29.02.2024 4 z 5

Růže Růže Tiffany Reisz

Za mě horší než první díl Rudá galerie hodně zaměřeno na Řeckou mytologii.

28.02.2024 1 z 5

Nové povídky Nové povídky Zdeněk Svěrák

Pěkný čtivý trochu i k zamyšlení i humorný prostě stojí to za přečtení.

27.02.2024 4 z 5

Hoši z Brazílie Hoši z Brazílie Ira Levin

Kniha je dobře čtivá lepší průměr tak 3,5 hvězdy. Co je fikce a co je skutečnost nebudu soudit beru to jako příběh k zamyšlení.

25.02.2024 3 z 5

Zpověď doktora Mengeleho Zpověď doktora Mengeleho Christopher Macht

Kniha je dobrá tak do půlky, vadí mě že to je fikce napsaná podle odborných knih a dána do příběhu že veden jako rozhovor.

19.02.2024 2 z 5

Bývali jsme bratři Bývali jsme bratři Ronald H. Balson

Kniha je nádherně napsaná s citem a láskou příběh je hodně silný a najdete tam vše lasku krutost i moc peněz ale i spravedlnost. Určitě se podívám po dalších knihách od autora tohle jsem vzal do ruky v knihovně jen náhodou do počtu.

15.02.2024 5 z 5

Na stráži Na stráži Dmitry Glukhovsky

Kniha je takový pismenkový guláš prostě zklamání čekal jsem lepší knihu od autora Metra a Budoucnosti. Začátek se mě libil pak příběh stojí na místě až přijde závěr velká akce. Celkově se mě kniha nelíbila další díl asi nepřidam.

12.02.2024 2 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Kniha je sice čtivá ale je slabší než předchozí dvě knihy. Zápletka o zmizení ženy a hledání dobrý ale to zamotaní děje se mě nelíbilo chyběl mě tam Petr kanibal a vadilo mě tam až příliš mnoho postav Gayů a politik taky Gay a jeho žena Lesbička to už bylo hodně dubového vidění. Přišlo mě to takové nemastný prostě jen průměr.

06.02.2024 3 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Druhý díl oddělení Q je Kniha co člověka baví při čtení nechybí napětí i humorná uvolnění jo jo četlo se to dobře.

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Kniha má svůj náboj od začátku do konce napětí , humor, akci tohle čtenáře baví.

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Kniha není až příliš dobrá tohle mě nesedlo jako případ pro oddělení Q bohužel mě to přišlo zbytečně nataženo hodně slov psáno pro nic za nic.

03.02.2024 2 z 5

Životní terno Životní terno Fredrik Backman

Kniha je krátká člověka zaujme a nutí ho I přemýšlel nad životem. Kniha je lepší průměr.

03.02.2024 3 z 5

Projekt manželka Projekt manželka Graeme Simsion

Bohužel spousta knih co je napsáno že je humorná tak bohužel to tak není kniha vás moc nepřekvapí vše jak čtěte tak dokážete předpokládat jak dopadne. Kniha je taková záležitost na letní koupaliště.

03.02.2024 2 z 5

Žena na lesní cestě Žena na lesní cestě Megan Goldin

Moje první kniha od autorky co jsem četl velmi dobře napsáno promyšleno skvělé až do konce.

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Skvělé napsáno četlo se velmi příjemně.

03.02.2024 3 z 5

Diagnóza Diagnóza Ken McClure (p)

Kniha se skvěle čte autor má lepší knihy a horší tahle je hodně dobrá. Tady je více příběh než odborný popis diagnóz a to příběhu hodně pomohlo a příběh je hodně reálný že se to jednou klidně může stát. Kniha se mě hodně líbila.

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Kniha je příjemné napsaná dobrá Česká krimi určitě stojí za přečtení a neodradí vás od dalšího pokračování.

02.02.2024 3 z 5

Dvojník Dvojník Brian Freeman

Kniha je čtivá ale je to průměr kniha se čte dobře ale vzpomínky vám na ní dlouho v hlavě nezůstanou.

02.02.2024 3 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Bohužel jsem fanda Harryho ale tohle bylo pro mně zklamání čekal jsem víc od knihy.

02.02.2024 2 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Kniha je jak to viděl muž z jeho pohledu bohužel kdo zná první díl tak bude zklamán protože už člověk zná jak bude příběh probíhat chce to vymyslet paní spisovatelko něco nového tohle je jak vyprané prádlo dávat znovu do pračky.

02.02.2024 2 z 5