M100 M100 komentáře u knih

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Skvělá kniha, nemohla jsem se odtrhnout,smutný, silný příběh.

16.10.2023 5 z 5

Tady byla Britt-Marie Tady byla Britt-Marie Fredrik Backman

Úžasná kniha, úžasný Backman jako vždy. Britt-Marie mě okouzlila a ukázala spoustu věcí, který by člověk měl či neměl dělat a určitě nesoudit lidi v žádném okamžiku. Doporučuji!!!

25.08.2017 5 z 5

Modrý dům Modrý dům Táňa Keleová-Vasilková

Krásný příběh o rodině a vztazich. Jak je důležité nezapomenout na sve kořeny a uvědomit si co je opravdu důležité. Kniha byla takové pohlazení po duši.

25.09.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nádherně napsaný příběh i když bohužel tak smutný, ale bohužel taková byla doba. Doufám, že už se to nikdy nebude opakovat. Měl by si přečíst každý a uvědomit si jaký žijeme skvělý život.

07.10.2017 5 z 5

Z deníku kocoura Modroočka Z deníku kocoura Modroočka Josef Kolář

Milá knížka.V dětství jsem nestihla tak až teď

07.02.2022 4 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Dojemný příběh statečné, odvážné a silné Cilky v gulagu. Člověk si nedokáže představit co se tam odehrávalo jak těžký život tam byl a co je člověk přinucen vše udělat a zvládat, aby přežil. Kniha vás pohltí a nutí číst dál a dál. Běhal mi mráz po zádech a jindy se mi zase draly slzy do očí.

06.01.2021 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Další super, čtivá kniha. I když jsem pak vraha předpokládala kniha vás chytne a nepustí. Těším se na další.

12.07.2020 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Hned od začátku jsem se nemohla odtrhnout. Byly to nervy a nekdy i az moc drsny. Doporucuji bezva thriller.

05.11.2019 5 z 5

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

Kniha mě chytla od začátku. Kazdou chvili jsem tipovala někoho jiného a konec me velmi překvapil.

02.10.2019 5 z 5

Co napsat... správná slova chybí... PŘEČTĚTE SI JI... Krátká, ale hluboká a krásná.

09.08.2018 5 z 5

Útěk Útěk C. L. Taylor

Kniha se čte lehce. Krásný, napínavý příběh. Doporučuji.

24.03.2018 5 z 5

Tvarytmy Tvarytmy Pavlína Brzáková

Krásné vyprávění. Přečetla jsem jedním dechem teď budu zpracovávat. Plno pravd i pro mě nových věcí a myšlenek.Zaujal mě pobyt ve tmě...

27.01.2018 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Velmi poutavé vyprávění. Přečetla jsem jedním dechem.

14.01.2018 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Mám ráda autorčin styl psaní takže za mě super počtení. Už aby tu byla další kniha.

23.09.2019 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Super kniha! Takové mam ráda. Nutí člověka číst dál a dál.

06.01.2019 5 z 5

(M)Učednice (M)Učednice Ali Land

Tak tedy přečteno a byla to síla. Opravdu psychothriller. Líbil se mi styl jakým je kniha napsaná. Doporučuji.

10.01.2018 5 z 5

Petr  Muk - Oceán, Shalom, Slavíci, on (a já) Petr Muk - Oceán, Shalom, Slavíci, on (a já) Karel Deniš

Petr Muk byl nejen úžasný zpěvák, ale i člověk a pan Karel Deniš nádherně vše shrnul, popsal, systematicky seřadil a shromáždil zajímavé dokumenty, rozhovory a fotky. Při čtení jako by jsem slyšela jeho hlas- protože pan Deniš prostě píše nádherně. Petrovi písně tu zůstávají s námi dál stejně jako on v našich srdcích.

17.11.2016 5 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Velmi čtivá, napínavá kniha. Nenudila jsem se ani chvilku. Několikrát jsem si myslela jak to dopadne, ale najednou bylo všechno jinak a tak jsem mohla dumat dál a stejně mě konec překvapil. Super zážitek. Mrknu i další knihy od teto autorky.

09.08.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Od knihy jsem se nemohla odtrhnout.Velmi napínavý děj i když na druhou stranu jsem si říkala proč to čtu...takové psycho.Super napsáno.

13.08.2017 5 z 5

Miluj svůj život Miluj svůj život Louise L. Hay

Kniha se k vám dostane v pravý čas- kdy jste schopni ji správně pochopit:-)

27.07.2017 5 z 5