M.anon M.anon komentáře u knih

Katovská láska Katovská láska Saša Nový

Děj jako takový špatný není, líbí se mi i nápad, co mi u všech knížek tohoto autora vadí jsou zdrobněliny a časté oslovování :-). Ale holt každý má nějaký styl psaní. Dá se na to zvyknout.

07.04.2020 2 z 5

Trochu dál Trochu dál Lydia Strong

Já téhle knížce nemám co vytknout :-). Snad jen to, že je krátká :D.
Všichni tam až na ufňukánka Davea byli super. Dokonce u Evan nebyl tak výbušný. Tristan je zlatíčko :-). A Mike? Ten je prostě Mike..:-)
Snad se brzy dočkáme další knížky...:-)

12.03.2020 5 z 5

Je to jinak, mami Je to jinak, mami Tamara Tainová

Překvapivě se dobře četla. Kdyby neměla takový konec byla by o to lepší, ale bohužel ne všechny konci šťastně.

Líbali jsme se Líbali jsme se David Levithan

Trvalo mi než jsem se začetla. Říkala jsem si, že ji musím dát šanci, když ji spousta lidí chválí. Nakonec jsem byla ráda, že jsem to nevzdala, je krásná a smutná zároveň...

Srdcerváči. Kniha 2 Srdcerváči. Kniha 2 Alice Oseman

Po přečtení prvního dílu jsem si říkala, že dvojka už taková nebude. Dobře spletla jsem se, je ještě lepší :D. Nemuzu se dočkat dalšího dílu..:-)

Srdcerváči. Kniha 1 Srdcerváči. Kniha 1 Alice Oseman

Tohle je tak krásně čtivý a sladký :). Když je špatná nálada, tak tohle mi zaručeně vždycky pomůže..:-)

Akuma Hanta Akuma Hanta Daniel O'Brien

Hmm :D. Zajímavý čtení. Jediná chyba byla v její délce, mohla mít víc stránek, jinak super :D

Trochu víc Trochu víc Lydia Strong

Uff :D. Opět super. Nevím jak to autorka dělá, ale po každý přečtený knížce mám chuť číst další a další :D. Říkala jsem si další už kupovat nebudu, nevyšlo to, už je i ta poslední na cestě :D.
SPOILER!
Chvilkama mi bylo Dana líto, ale kdyby víc komunikoval, možná by to bylo vše snazší. K Davevovi, od první chvíle jsem si myslela, že ho Mike prefikl přes jeho nesouhlas a ono prd :D. A zjištění, že je Mike gay mě teda vůbec nepřekvapilo, tušila jsem to od ty chvíle, kdy se to zjistilo o Evanovi.

08.03.2020 5 z 5

Knížka krásná, nemám ji co vytknout. Přečteno za pár hodin:-)

03.03.2020 5 z 5

Oba na konci zemřou Oba na konci zemřou Adam Silvera

Nápad super. Trochu jsem se bála, jak se to bude ubírat,když je konec od začátku jasný, ale nakonec to šlo :). Při každé komplikaci jsem skoro tajila dech, že umřou míč brzy. Asi jsem trapnej romantik, ale konec jsem si představovala jinak, za mě měli umřít spolu..

01.03.2020 4 z 5

On On Elle Kennedy

Super, nic jiného k tomu snad napsat nejde :D. Jamie a jeho rodina jsou dokonalí.

My My Elle Kennedy

Prvně jsem si říkala, že se druhý díl nebude dobře číst, když už bylo to hlavní v prvním, ale po pár stránkách jsem byla mile překvapena :). Jamie byl super jako v předešlé knize. A Blake? Toho jsem si okamžitě oblíbila, některý jeho hlášky..:D
Pokud někdo hledá knížku na relax, tak tahle je ideální.

Bunny Bunny Lydia Strong

Za mě super. Měla jsem ji přečtenou za chvíli. Když jsem se blížila ke konci, tak mi bylo líto, že je tak tenká :D.
Rush se mi líbil od první chvíle, u Seba mě trochu štvala ta jeho čistota, ale jinak super.
Jediný co vytýkám je ten konec, nevadilo by mi, kdyby byl víc rozebraný.
Spoustu lidí píše, že je v ní moc sexu, asi jsem úchyl, mě ho přišlo tak akorát :D :D.

Nedej se Nedej se Rainbow Rowell

Za mě super! ???? Už jsem ji četla 3x a stejně se jí nedá nabažit. Pomůže mi kdykoliv, když nemám zrovna dobrej den, na oddych úplně ideální ????. Už se těším na pokračování.

25.02.2020 5 z 5

Na kraj světa Na kraj světa Theo Addair (p)

Knížky od Thea miluju. Škoda, že jich zatím není moc. Tato byla hodně dobře čtivá. Napsané tak krásně, že jsem se chvílema viděla v tom jejich "kouzelném" světě. Kira jsem si oblíbila okamžitě. Těším se na pokračování....:-)

20.12.2019 5 z 5

Kudy, kam? Kudy, kam? Saša Nový

Knížka jako taková úplně špatná nebyla. Dobře se četla, ale.. Nejvíc mě štvali ty jejich zdrobněliny, to mi přišlo moc.

20.12.2019 2 z 5

Daruj mi křídla Daruj mi křídla Lucie Huková

Za mě 100%. Samozřejmě, že by se pár chybek našlo, ale to v každé knížce. Mě se překvapivě nevrlý Aiden líbil hned od začátku :-D.

19.12.2019 5 z 5

Alfa Boss Alfa Boss Alexander Stainforth (p)

Stejně super jako první díl. Tady mi trochu vadilo, že spolu ti dva málo komunikovali-což není ve vztazích nic zvláštního :D.

19.12.2019 5 z 5

Boss Boss Alexander Stainforth (p)

Moc hezký napsaná, čtivá knížka. Přečteno za pár hodin :D.

Vyšší level Vyšší level Katrin Walldová

Sakra!! :-D Naprostá bomba. Jedinou chybu, kterou kniha má, že není druhý díl. Tak snad se pokračování dočkáme.

18.12.2019 5 z 5