Katovská láska ekniha

Román o lásce dvou mužů v době panování Karla IV. Dokáže láska překonat stavovský rozdíl mezi urozeným mladíkem Vítkem a hrdinou příběhu, nalezencem, kterého vychoval kat?

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376738/big_katovska-laska-c02-376738.jpg 3.46

Kniha Katovská láska

M.anon
07.04.2020

Děj jako takový špatný není, líbí se mi i nápad, co mi u všech knížek tohoto autora vadí jsou zdrobněliny a časté oslovování :-). Ale holt každý má nějaký styl psaní. Dá se na to zvyknout.

TomTomis
20.02.2020

Příběhem jsem prolétl rychle, to je výhoda takto vystavěných knih, které neobsahují převratný děj, neobsahují moc postav a zaměřují se na vztahy. Vztah hlavních postav mi přišel příliš idylický, oslovování mezi nimi mi někdy dost vadilo. Když už kniha líčí tolik gay lásky, tak už mohla být zpestřena trochu detailnější erotikou. Tohle bylo takové nemastné neslané. Závěr knihy byl poněkud uspěchaný... I tak se kniha přes své chyby, překlepy atd. četla dobře. Časem zkusím i další díl.
Výhodou pro mě v poslední době mají tyto knihy hlavně v tom, že si u nich pěkně odpočinu.