Katovské bloudění ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Má jeho život ještě smysl? Dokáže Marek žít i bez svého Vítka, kterého zabila ruka zákeřného vraha? Po jeho smrti rezignoval Marek na svůj další život. Nezajímá ho panství, které upadá, zcela ignoruje své přátele, kteří se mu snaží pomoct. Život na hradě Smolná a celém panství jako by se zastavil. Jeho život je jeden dlouhý zlý sen, utopený v mlhavém oparu alkoholu, smutku a bolesti. Nebýt Matěje, nejlepšího přítele z dětství, který začal sloužit na hradě jako jeden ze zbrojných, nebyl by Marek už mezi živými. Jak změní život Marka a ostatních hrdinů zákeřný útok a vypálení mlýnu na panství Smolná? Co se stalo s otcem Basilejem, adoptivním otcem Matěje? Kdo je vlastně Vojta a jak zasáhne do života všech hrdinů? Na tyhle otázky dostane čtenář odpověď v nové knize Saši Nového Katovské bloudění, která je volným pokračováním Katovské lásky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/428532/big_katovske-bloudeni-Z3V-428532.jpg 3.84
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Katovské bloudění

TomTomis
06. února

Po autorově trilogii jsem se vrátil k dočtení druhého dílu z panství Smolná. Musím říci, že díl byl zajímavý, četlo se to dobře. Autor píše svým stejným stylem, postavy se k sobě chovají láskyplně až příliš. Vyznání opět až moc, častější prav.chyby, což není nic nového. Jednohubka, co možná někdo bude považovat za ztrátu času... Já jsem si u knihy odpočinul, místy zasmál, pobavil. Někdy to stačí.

M.anon
12.04.2020

Zdála se mi o trochu lepší než první díl.
Když vynechám ty zdrobněliny, které už k autorovi patří, tak knížka docela ušla. Co mi ještě vadilo, že některé věci se řešili pořád (jako že si pořád navzájem dokazovali jak moc se milují, na můj vkus toho bylo trochu moc) a jiné věci jako-by autor nakousl a nedopsal. Mě například zajímalo, co nakonec bylo s Jakubem atd. :-)