Akuma Hanta

Toshihiro Honno je mladý lovec démonů, který je pro svou posedlost ochoten obětovat své tělo i duši. Jeho touha jej žene do náruče démonů, kteří dokážou uspokojit jeho zvrácené chutě. Bůh mu dal právo zabíjet, nikoliv milovat.
Krátké erotické příběhy o lovci démonů, jeho milencích, masochismu a lásce.

Určeno pro fujoshi.

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302541/big_akuma-hanta-6bE-302541.jpg 3.928

Kniha Akuma Hanta

Giraffey
05.12.2020

Tak jelikož jsem stála za zrodem knihy, nutila jsem autora aby psal a psal a psal a z jednorázové povídky vzniklo toto dílo, jsem na ní hrdá!!!! Přesně tohle byla díra na trhu, která se podařila vyplnit. Je to úžasné čtení plné zvratů a zvrhlého sexu, který málokdo umí popsat. Jak se říká, každá kniha má svého kupce a já jsem pyšná, že ji mám ve své knihovně

Kešu1981
04.06.2020

Jako...fakt mě to bavilo! :o)

M.anon
08.03.2020

Hmm :D. Zajímavý čtení. Jediná chyba byla v její délce, mohla mít víc stránek, jinak super :D

Alskar
17.07.2017

Tahle knížka mě dostala. Příběh, atmosféra i postavy. Četla už jsem ji několikrát a pokaždé jsem se do ní začetla natolik, že jsem ani nevnímala ubíhající čas (jednou mi kvůli ní dokonce ujel autobus). Líbí se mi na ní i originalita oproti ostatním vydaným knihám, které jsem četla.
No a proto říkám "Víc takovýchto knih do tištěné podoby!"

Lucecita
11.06.2017

Presne jak rika Haar - pro zarputile a usedle pany, tohle rozhodne neni . Me se kniha moc libila a klidne si ji prectu jeste nekolikrat. Ano, je to o perverzi a sexu ale kazdy pribeh je tak barvity a rozmanity, ze jsem se ani na vterinu nenudila a hltala kazde slovo...

Haar
10.03.2017

Pánové níže si asi nevšimli štítku yaoi. Ano, my si to užíváme. Je to jediná literatura u nás, která splňuje naše „požadavky“ (nejspíš proto jsou tu komentáře). Ne, není to Steven Erikson ani Tolkien (četla jsem obé), ale to ani nebyl účel. Je to erotická literatura pro fujoshi, což Vy evidentně nejste. Specifická věc, která normálním lidem do rukou nepatří, přesto díky za Váš názor.

Diabel
28.02.2017

Když jsem knihu kupoval, tak jsem si nepřečetl pořádně obsah. Chyba! Nechal jsem se zlákat zajímavým názvem a krásnym přebalem. Zaujal mě. Připomínalo mi to Saurona či Nazgůla.
Co se týká autora a děje, tak jsem se pokusil najít více informací a vypadá to, že knihu psala žena z Čech a knihu vydala pod tímto pseudonymem. Což chápu, ale to nic nemění na tom, že jsem knihu po třech kapitolách musel zavřít. Nic proti tomu nemám, ale na mě to bylo už moc. Hlavní aktér v jednotlivých kapitolách jde na lov upíra/ démona a z lovu se nakonec stávají orgie. Hlavní hrdina zkrátka přijde, démon ho lapí, omámí, probere se připoutanej, démon si s ním sexuálně hraje a mučí ho... Démon se mění z ženy na muže a obráceně... Nakonec se hrdina ze všeho dostane a démona zabije....
Má to sice supr nádech anime stylu, ale to je na tom všem asi jediné plus. Možná si tu knihu užijí víc ženy... Pro chlapy to rozhodně nebude. Připadá mi, že níže zmínění uživatelé, se zde přihlásili jen proto, aby knize udělali reklamu.
Autorky styl psaní se mi líbil, ale ještě na sobě musí zapracovat...
Přijde mi, že to psala spíš pro sebe.
Dvě hvězdy dávám za odvahu, že do toho autorka šla.

Hodnotím 3/10

Plague
27.02.2017odpad!

Ó

eR

É
eL
É

Čekal sem hodně, ale tohle bylo na míle daleko a mnohem mnohem dál. Nejsem žádný puritán, ale co je moc to je moc. Kdyby autor vynechal buznodemonickoperverzní pasáže měla by kniha kolik, 10 stran? Dovedl bych podobné výjevy pochopit, kdyby měly dokreslovat celý děj...ono to bylo ale obráceně. Masožravé sperma? Démoni kteří mají výhradně homosexuální choutky? Ani proti jedněm nic nemám, ale nevím koho to uráží víc, jestli gaye nebo démony. Co tím chtěl autor říci? Nevím a nebudu po tom ani pátrat a budu se modlit, abych na tuhle knihu co nejdříve zapomněl.