luzajickova luzajickova komentáře u knih

Risk Risk Elle Kennedy

♥ ELLE KENNEDY naprosto MILUJU! ♥
Brenna a Jakey zlatíčka ♥
Brenny Minulost mě překvapila takže mi bylo Brenny dost líto :/ za to co si prožila.. chudák! sem moc ráda za tuhle knihu a příběh jelikož se mi vyjasnilo pár věcí. Doufám že co nejdřív vyjde příběh i o Devenportovy (Hunterovy) jelikož mě fakt zajímá jeho příběh a třeba bych ho pochopila nějak víc.
Hollis a Rupi no to je dvojka dost mě ty jejich rozhovory pobavily.. :D
Hazel jsem moc neměla ráda abych pravdu řekla..
Brenny táta ke konci strašně mě to dojaloo ♥
♥ Summer a Fitz mě bavil stejně jako Brenna a Jakey ♥
DOPORUČUJI jako Oddechovku a vtipné scény se tam taky sem tam najdou.. :)

24.11.2019 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Tahle kniha mě opravdu zaujmula a bavila
Kaden a Allie byli dokonalý ♥
Dawn ♥ Spencer ♥ Monika ♥ Ethan ♥ Scott ♥ Micah ♥
Allie matka od začátku na přes držku.. jak se k ní chovala Grrr!
Kaden mě od začátku bavil.. ty jeho hlášky (Např..Miň mluvit,víc chodit) jsou prostě k nezaplacení :D
Už se těším až si přečtu druhou knihu od Autorky :)
URČITĚ JAKO PRO ZASMÁNÍ NEBO ODDECHOVKU MOHU DOPORUČIT♥

10.09.2019 5 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Na autorku jsem narazila, když vyšel Bentley, což je první díl ze série Vested Interest, která mě zaujala, ale vzhledem k tomu, že nechci rozečítat série, jsem se rozhodla s ní počkat. A najednou jsem uviděla tuto knihu, jenž mě naprosto odrovnala.. Jelikož jsem od autorky nic nečetla, tak jsem netušila, co mám očekávat a obávala se. Každopádně se mi ihned zalíbil styl psaní i příběh, který vypráví o mrzutém a zlomeném Maxxovi, co má dílnu a také nedůvěru v lidi, ať už jde o kohokoli, minulost ho dost poznamela.
Nakonec se mu život obrátil na ruby, vše se změnilo příchodem vichřice jménem Charly do jeho života. To bylo něco, ty její výrazy jako "brnkačka", "koukej nadrát" apod. Maxx z ní byl celý bez sebe. Charly makala jak jen mohla, každou chvíli Maxxovi dokazovala jak moc si tu práci zaslouží a může jí věřit. Maxxe nejde nemilovat, i přesto jak stále brblal a štěkal, byl úžasný a měl o Charly opravdovou starost. Též ji chránil, líbilo se mi jak se k sobě chovali a jak to mezi nimi fungovalo. A Mary? Byla úplné zlatkoy, hned si s Charly padly do noty a pekly koláče, které Maxxouš zbožňoval. Nesmím zapomenout zmínit Rufuse, přestože měl v příběhu jen menší roli, byl užasný. O tom parchantovi co se snažil ublížit Charly ani nemluvě, spíš teda o dvou parchantech. Charly byla svá, což se mi na ní líbilo nejvíc, jelikož měla skvělé nápady, na nic si nehrála a všechno říkala na rovinu. Vážila si každé maličkosti, ze které měla obrovskou radost. Bretta a Stefana jsem si velmi oblíbila, byla s nimi sranda. Zajímá Vás, jak probíhal příběh mezi vichřící jménem Charly a bručounem Maxxem? To se dozvíte, pouze když si přečtete tento jedinečný příběh. Nebudete litovat.

04.05.2022 5 z 5

Drahý nepřítel Drahý nepřítel Kristen Callihan

Od této autorky je to první příběh, který jsem přečetla a ihned mě zaujal a vtáhl do děje. Líbí se mi jakým stylem je příběh sepsán, také se mi hodně líbí flashbacky z minulosti, a taktéž že je příběh sepsán jak z ženského pohledu, tak aj z mužského. Delila je skvělá, to samé i Macon, i když to byl hajzlík v minulosti, teď už chápu proč, také mi bylo hned jasné, že to co se stalo na plese nebyla jeho prácička a že Delilu měl rád, i když si to nechtěl připustit – jak se to říká? Už vím! Protiklady se přitahují, i nenávist se může proměnit v lásku. Delili mamka byla hodná a skvělá, řekla bych že Delile pomohla si uvědomit city k Maconovi. Sam, no k té snad nemám slov, žárlivost je sviňa a pravda bolí, víc se k ní vyjadřovat nebudu, přeberte si to po svém. Nesmím zapomenout na Northa, ochránce Macona, nebo li chvilkový bodyguard by se také dalo nazvat, byl úžasný, pomohl Maconovi a líbilo se mi, že na něj Macon malilinko žárlil, i když nebyl důvod nebo byl? North si sedl skvěle s Del. To co Delila provedla Karen mě rozesmálo a hodně pobavilo. Příběh byl úžasný moc sem si ho zamilovala, takže mohu jen a jen doporučit. Lepší konec být nemohl, nemám co vytknout, prostě dokonalý příběh. Hlavní hrdinové mi budou chybět, proto se k příběhu určitě někdy postupem času vrátím.

19.10.2022 5 z 5

Milovaný soused Milovaný soused Penelope Ward

Zlatíčko Penelope prostě jí zbožňuji.. Tato kniha byla opravdu nádherná.. dost jsem se nasmála, sem tam mi slzeli oči, ale toto je nadhérný příběh o Damienovi, který moc chtěl Chelsea, ale podle něho jí nemohl mít, ale nakonec povolil a byl ten nešťastější chlap.. Musím uznat že mu to teda trvalo, než mu došlo že Chelsea je ta pravá a že i přes to všechno jí mít může a lásku k ní nijak neovlivní a nemůže se tomu bránit na vždy. Nejlepší bylo jak poslouchal její tajné telefony s terapeutkou a chytl záchvat smíchu když terapeutka Chelsea řekla že je jako Jednorožec... samozřejmě bylo více skvělých scén (např: Když usnula ve vaně při čtení románu a měla v troubě lassagne a Damien tam vlítl s hasíčákem teda hlavně když zjistil co si Chelsea četla ve vaně a kvůli tomu málem podpálila barák a pak jí to stále předhazoval to bylo prostě boží).
Musím uznat že pro mě osobně byla nejhorší ta část kdy musel Damien podstoupit operaci, to jsem brečela jak želva jak jsem s nimi soucítila... skvělá podpora Damien to vymyslel perfektně, snažil se rozptýlit Chelsie. Jinak jsem docela chtěla aby se brácha Damiena Ty dal dohromady se sestrou Chels Jade byla by to skvělá dvojka už to jak na sebe reagovali, když se poprvé viděli. Dvě Déčka alias Dudley a Drufus byli parádní rotvajleři kteří tam měli také svojí roli kolikrát bylo vtipné co vše vyráběli aby dostali to co chtěli a oni to dostali! :D

16.11.2021 5 z 5

Nevhodné! Nevhodné! Vi Keeland

Opět tu máme Vi, jak nečekané (haha), její styl psaní mě tak uhnal, že jí nemůžu přestat číst a každá kniha od ní je pro mě blaho, miluji každý její příběh, každému samozřejmě sednout nemusí ale mě sedla perfektně. Každý příběh má něco do sebe, teda alespoň podle mě.. je to jen čistě můj názor. Grant měl pernou a smutnou minulost, protrpěl si toho dost, i když jsem to neprožila nějak si to dovedu představit a musí to být opravdu strašné, proto chápu že Grant odpustit Lily nedokázal, také bych to nedokázala, nemoc nebo ne prostě je to hrozné.. jasně je to jen kniha ale příběh mě pohltil jako by to bylo reálné. Líbilo se mi jak Ireland byla svá a ten email mě dostal.. prostě napsala co si myslí, tak to má být, i když my v reálném životě tohle psát rozhodně nesmíme, jinak by jsme letěli úplně a nikoho by nezajímalo jaký důvod k tomu máte, šef by takto ohleduplný jako byl Grant rozhodně nebyl. Děda Granta když si nemohl vzpomenout na slovíčko tak řekl KOULE! to bylo skvělé, nasmála jsem se u toho i samozřejmě ukápla slza.

15.11.2021 5 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Nemohla jsem se odtrhnout! Styl jakým je příběh psán mi opravdu sedl.. Jen mi trochu chyběl pohled Jakea ale jinak mě kniha opravdu nadchla nemám snad ani co vytknout byla opravdu vtipná a Penelope ta válela normálně jsem se smála jak prořízlou pusu to má.. Jake ten si mě získal snad skoro hned je pravda že kolikrát s tím svým chováním to přeháněl až moc byl ostrý jenže Pen si o to občas žádala :D. No dostal mě vůbec příhěh jak se ti dva setkají takový trapas no prostě pecka.. Ale jako nenapadlo by mě jet jen tak do Chicaga abych pomstila svojí nejlepší kamarádku bez věcí jen s peněženkou nemít kde spát jen abych splnila jediný úkol jako jo bylo to dost vtipné ale zároveň nechutné (promiňteee) ale převládal spíš smích než nechutnost. :D Jinak to ani nešlo. Cam toho jsem si zamilovala opravdu HNED! Emily no nijak jsem ji nemusela jakože jak reagovala na Penelope fotky a vše co jí posílala nebo když spolu ty dvě volali? Nevím jako závist je sviňa ale i tak je pravda že Penelope se občas chovala tak jak se chovala ale Em k ní mohla být milejší každopádně moc doufám že autorka napíše příběh o Em a Camovi aspoň by jsme pochopili proč se tak Em chovala a tak prostě mě ten příběh fakt zajímá a láká.. Já se snad budu modlit aby to autorka opravdu napsala protože co jsem tak koukala nikde kniha není takže jí autorka píše a nebo bude PROSÍM ať napíše ten PŘÍBĚH!

02.08.2021 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Tak toto byla opravdu jízda ♥
Nasmála jsem se malinko ukápla i slzička ale knížka je úžasná na pár menších drobností
Hrozně mě bavilo jak se Preston s Tarou dohadovali a dělali si naschvály :D u toho sem opravdu nemohla...
Samozřejmě mě trochu štvalo jak se Preston občas choval chladně..
Popravdě sem měla menší problém se ze začátku do knihy začíst ale pak už to šlo samo :)
Kniha mohla být o malinko kratší protože se podle mě protahoval děj kdy konečně byli opravdu spolu jinak nemám snad ani co podotknout knížka se četla opravdu rychle a příjemně :)
Ale prostě na 5 hvězdiček alespoň u mě nemá proto dávám 4.

01.07.2020 4 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Lilly je užasná autorka, dost mi připomněla Monu Kasten, připadá mi, že její příběh je podobný, ikdyž tento se koná v Green Valley, kdežto příběh od Mony ve Woodshillu. Od knihy jsem se absolutně nemohla odtrhnout, pohltila mě až tak, že jsem doslova hltala každé slovíčko..
Je to zajímavé vyprávění a navíc jsem o Au-Pair ještě nečetla a neviděla žádnou knihu, díky tomu pro mě byl příběh něčím nový a zajímavý. Když Ryan a Lena šli na túru, tak jsem si hned vzpomněla na Kaidena a Allie (M.K. – Začít znovu). Ryan byl zpočátku hajzlík nebo mi to tak jenom připadalo, ale poté jsem si ho zamilovala, stejně jako Lenu. Samozřejmě i Cooperovi, kterým Lena hlídala Liama, jsem si oblíbila. Líbilo se mi, jak Lena dokopala Ryana něco dělat. Měla na něj dobrý vliv, kdyby nepřijela, tak by nejspíš nedělal nic jiného, než že by se utápěl v lítosti a bolesti. Trochu mě naštvalo to, co udělal skoro ke konci, myslela jsem si, že to nakonec neudělá, ale bohužel jsem byla naivní. Abych nezapomněla, Lena je Němka, ale mluví v knize anglicky a vše je nakonec přeložené do češtiny, takže je to trochu matoucí, ale naštěstí je vždy pochopitelné nebo naznačené, kdy promluvila německy. Určitě se těším, až si přečtu příběh Willa a Izzy, naštěstí už je přeložený, tak si ho budu moct přečíst v klidu. Ještě bych chtěla dodat, že konec byl uspěchaný a chyběly mi tam ta dvě důležitá slůvka, které si neřekli, což mě zamrzelo ale co už.

03.08.2022 5 z 5

Pan Pracháč Pan Pracháč Vi Keeland

Ví a Penelope samozřejmě mají, jak jinak, úžašné příběhy, které se mi báječně čtou, nejspíš proto jsem si je opět zvolila. Též mě hodně zaujala anotace.
Tento příběh byl zajímavý, přímo báječný. To, jak se seznámili, mě odrovnalo a chytala jsem záchvaty smíchu. Bylo to opravdu něco, hlavně to o čem se bavili, prostě pecka. Dex mi přirostl k srdci okamžitě, i když si hrál na Jaye se kterým se jakoby hádal, takže se hádal sám se sebou, u toho jak se jedna osoba hádá sama se sebou a žárlí na sebe jsem prostě nemohla. Bianca mi také padla ihned do oka, líbila se mi její kuráž a celkově její charakter. Ve vztahu je důležitá důvěra a Bianca s tím bohužel měla problém, jelikož už jí jednou zalhal, ale bavilo mě, jak se Dex snažil, aby získal Biancu a její důvěru zpátky. Když jsem přečetla jméno Caroline, už automaticky jsem si říkala že to nebude nijak hodná osůbka a už v tu chvíli jsem jí neměla ráda. Dexík si adoptoval Banditu, který byl úžasný, dodal tomu příběhu tak nějak šmrnc či jak to nazvat, bez něj by to nebylo ono. Příběh byl vtipný, zajímavý, čtivý, taková oddechovka.

13.04.2022 5 z 5

Už žádné předstírání Už žádné předstírání Vi Keeland

Penelope a Vi jsou báječné spisovatelky, každý jejich příběh mě nadchne a hltám každičký kousek. Divím se, že jim ještě nedošly nápady, ale ony snad vždy ještě něco objeví. Skvěle k sobě ladí, ráda od nich čtu a jsem zvědavá co dalšího si připravily. Kniha mě velmi bavila, četla se pěkně a lehce, prostě jsem spokojená, opět to bylo dojemné. Declan byl můj oblíbenec, takové zlatíčko, který si i přes všechno prožité dělal ze všeho srandu, to se mi líbilo, i když chvílemi mi ho bylo líto. Molly si též zažila nehezké chvíle, ale Declan při ní pokaždé, opravdu pokaždé stál, pomáhal ji a snažil se jí podporovat... dělal to opravdu skvěle. Pan doktůrek Will mi absolutně nesedl, stejně jako Julia, ale to bude tím, že se montovali do čeho neměli. Jméno Mollyiny mladší sestry mi přišlo trochu zvláštní a nevídané, nepíšu, že bylo ošklivé, ale bylo nezvyklé (Siobhan). Malinko mi vadila delší odluka Declana od Molly, ale to už je jen malá drobnost, alespoň já to tak mám. Nejlepší byl začátek, když Declan přišel na schůzku s Molly a snažil se jí přesvědčit, aby on mohl být její nájemník. Nakonec mě dostalo to, co jí přesvědčilo. Jakože ten konec? Ten byl dojemný! Lepší konec holky vymyslet nemohly! Prostě pecka!

13.04.2022 5 z 5

Neměli bychom Neměli bychom Vi Keeland

Vi mě nepřestává udivovat zase skvělý příběh. Annalise a Bennett byli skvělý jak se špičkovali ze začátku a z toho vznikla láska i když tam byli chvilkové odluky od sebe ale tak to je v knihách naprosto normální o čem by to pak jinak bylo kdyby byli stále spolu a šťastní. Vi tomu dodala šťávu a udělala z toho úžasný příběh zamilovala jsem si její styl psaní. Lucas byl úžasný kluk.. I když bydlel jen u babičky Fanny (Tu jsem popravdě neměla vůbec v lásce). Ani Andrewa jsem moc nemusela. Ale líbilo se mi jak vyřešili aby nemusel ani jeden (Bennett či Annalise) do Texasu i když jí Bennett dal přezdívku Texasanko bylo to roztomilé. Annalise rodiče tedy jen matka Margo a nevlastní otec Matteo sice tam byli jen chvílemi ale i tak jsem je měla moc ráda. I kamarádka Annalise - Madison byla skvělá jak jí podporovala. Za mě je to skvělý příběh. I obálka se povedla.

19.04.2021 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Já jsem se do té knihy totálně zamilovala!! Trochu mi teda nesedí obálka jinak bych brala i papírovou verzi. Ale i tak za mě je to báječný příběh s hodně romantickými scénami... Eden mi teda ze začátku lezla na nervy jak stále myslela na ten svůj debilní článek který chtěla napsat místo toho aby se poddala lásce... Paul byl užasný naprosto jsem si ho zamilovala. Takovou romantiku ve skutečnosti nenajdete podle mě takové pánové ani neexistují realita je jiná což je škoda protože kdoby takového fešáka a romantika nechtěl no nemám pravdu? Ten příběh byl krásně napsaný/popsaný chvíli teda trvalo než se dali dokupy ale to jen díky zahořklé a tvrdohlavé Eden.. Těším se na příběh Ashi (sestry Eden). Toby ten byl také zlatíčko pomáhal Eden trochu nelegalně ale pomohl :D i když na to Paul přišel byl opravdu chytrý a pak jak Eden na konci oblbnul s tím článkem i když jsem to čekala :D (Pochopí ten kdo knihu četl). Popravdě nemám té knize co vytknout až tedy na tu obálku ale to už je jen detail nebudu kvůli tomu kazit hodnocení. Jednoduše ta kniha mě nadchla a kdo miluje romantiku jako já určitě můžu jen a jen doporučit.

16.04.2021 5 z 5

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

Kniha mě opravdu nadchla a přirostla k srdci proto mám v plánu pořídit i v papírové verzi.. Opravdu jsem se hodně nasmála hlavně Hartleymu jelikož on nezná slovo stud jak stále rýpal do Corey a stále s ní chtěl probírat soukromé a intimní záležitosti.. Ale i tak líbilo se mi jaký oni dva měli k sobě vztah už od začátku on byl normální kluk ona též normální holka.. jak se podporovali navzájem i když to Corey neměla snadné kvůli úrazu který se jí stal... Hartley jí nikdy neodehnal ani ona jeho a to se mi na tom líbilo žádná zápletka že by se nějak od sebe oddělili vůbec neexistovalo.. Stacia mi nebyla sympatická už od začátku bylo to jen rozmazlená a tak trochu bych řekla manipulativní mrcha i když zas tak zákeřná nebyla to musím uznat čekala jsem že bude horší ale i tak neměla jsem jí ráda hlavně to její kvílení a dělala si z Hartleyho poskoka.. Trošku mi teda vadilo jak dlouho Hartleymu trvalo než se se Stacii rozešel.. Maminka Adama (Hartleyho) byla úžasná i když tam byla jen na chvíli i tak jsem si jí moc oblibila to samé jsem měla ráda Danu - spolubydlíci Corey.. Rodiče Corey i jejího bráchu (líbilo se mi jak přijal vztah Hatleyho a Corey).. a mohla bych tu vyjménovávat všechny protože jsem si oblíbila dá se říct opravdu každého..♥♥♥

31.03.2021 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Od Colleen sem nečetla zatím žadnou knihu tuto jsem si vybrala jako první jelikož mě zaujala jak anotace tak obálka proto jsem to chtěla zkusit a ta knížka byla opravdu skvělá jako oddechovku bych to určitě nenazvala protože tam bylo nějaké to drama a bylo to i smutné ale také originální ze začátku sem nechápala co a kdo z Milese udělal to jak se choval a nechtěl si připustit že dokáže znova milovat..Tate byla podle mě až moc statečná hlavně to co udělala pro Milese klasika on chtěl pouze nezavazný sex Tate chtěla víc ale to není to co mě na té knížce zaujalo nejvíc.. Nejvíc mě zaujal celkově příběh Colleen to napsala perfektně ale moc se mi nezamluvalo jak sepsala Milese minulost nevím tím sem se prostě musela probrouzdat ale jinak mě kniha ohromně bavila.. jak se choval Corbin jako opravdový bratr a Ian taky skvělý kamarád který aspoň trochu Milesovi promluvil do duše to samé Kapitán skvělý starší chlapík který pomohl i tak trochu Tate ♥

17.11.2020 5 z 5

Proboha! TUHLE KNIHU JSEM SI PROSTĚ NEMOHLA NEZAMILOVAT!!
Jules mě chvilkama štvala ale Bram byl tak strašně romantický♥
Ale když byla Jules konečně s Bramem zamilovala sem si je oba♥
Kdo by takového chlapa nechtěl No ne? Vtipná Romantická a skvěle napsaná KNIHA ♥
Rath mě překvapil jak se k tomu postavil čekala sem že s tím nebude souhlasit a to bude ta zápletka ale spletla jsem se.. choval se jako OPRAVDOVÝ Bratr!
Roark Ir taky super bavil mě :)
Clarissa skvělá kamaarádka♥
Linus a Anitta skvělý Asistenti♥
Carly mě také mile překvapila :)
Těším se na další knihy od autorky ♥
Doufám že bude další kniha co nejdříve ♥
NAPROSTO TUTO KNIHU MOHU DOPORUČIT pobavíte se a oddechnete si u ní :)

11.02.2020 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Knížka mě zaujala stejně jako první díl♥
Logan byl strašné zlatíčko♥
Grace totéž♥
Strašně mě bavilo jak Logan plnil ty Grace ukoly jen proto aby jí získal zpět to bylo zlatééé♥♥
Loganuv otec co udělal ke konci mě strašně dojalo♥ (NE! Nebudu spoilerovat)
Doporučuji přečíst♥
Oddechovka zhltala sem jí za neceléé dva dny.

23.10.2019 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Knížka mě zaujala♥
Garrett byl strašné zlatíčko♥
Hanna totéž♥
Ze začátku sem si myslela že bude Garrett pěkný parchant ale naprosto sem si ho zamilovala to jak se choval k Hanně bylo krásné nebo mě to tak alespoň přišlo..♥♥
Garrettuv otec no o něm radši nemluvit za to co provaděl...
Občas byla kniha fakt vtipná a samozřejmě spousta romantiky ale o tom takové knihy jsou...
Doporučuji přečíst♥
Oddechovka zhltala sem jí za neceléé dva dny

19.10.2019 5 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Zapata je skvělá autorka. Už jsem od ní přečetla dva předchozí příběhy, které nezklamali, ale tento příběh je pro mě opravdu více naročný na čtení, jelikož je to Slow Burn, ale to jsou samozřejmě všechny příběhy od autorky. Tento příběh je dlouhý a to bude asi ten problém, ano mám dlouhé příběhy ráda ale toto mě dalo fakt zabrat. Ze začátku jsem měla problém se začíst až do určitého okamžiku, který nastal až po delší době. Potom už to bylo celkem v pohodě, četlo se to sice pomalu, ale bavilo mě to. Aiden, no nevěděla jsem co si o něm myslet, choval se jako hulvát a mě se to uplně nelíbilo, u něho jsem si prostě nemohla říct tak ten mě dostal, protože nedostal, tedy ne alespoň od začátku, potom jsem si ho celkem oblíbila, ale moje srdce si stejně získal více Zacky boy který byl neustále oporou Vanesse i ona jemu samozřejmě, toto duo jsem si zamilovala. Vanessa měla krutou minulost, až mě jí bylo líto. Aiden a Vanessa museli ujít dlouhou cestu aby se dostali tam kam měli, aby se začali respektovat, pomáhat si, být si oporou, milovat se. Aiden pochopil co je láska a že není sám. Docela bych uvítala kdyby se příběh Zacka přeložil co nejdříve.

19.10.2022 4 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Od Zapaty jsem četla pouze Malychina a toho jsem si naprosto zamilovala, což o této knize mohu říct taktéž, i přestože mě ze začátku kniha nijak nezaujala, byla to nuda. Zaujalo mě to až potom, co se začal ukazovat Ivan a začal více komunikovat, nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Ivan a Jasmine byli úžasní, dostávali mě tím, jak si nadávali a hašteřili se...to bylo prostě k popukání. Jasminina rodinka byla úžasná, až na jejího otce, ten mě opravdu štval. Kapitoly byly dost dlouhé, to jsem snad u žádné knihy ještě nezažila, ale i tak jsem si knihu oblíbila. I když je vše dějově pomalé, přes sbližování až po intimitu mezi Jasmine a Ivanem.. rozčilovalo mě to, jelikož na to nejsem zvyklá, ale nakonec jsem si přece jen zvykla, že jde v knize vše pomalu, díky tomu hlavní hrdiny potom co se dají do kupy nic nerozdělí. Samozřejmě nesmím zapomenout, že přátelství mezi Ivanem a Jasmine, které si vybudovali, bylo krásné. Jak si zároveň vypomáhali, hlavně když se Ivan staral o Jasmine a ochraňoval ji, bylo to nádherné a jasně dával najevo, že jí má rád, jenže ona to jaksi neviděla nebo nechtěla vidět. Škoda že nebyl pohled z Ivanovy strany, občas bych chtěla vědět, co si při nějakých scénách myslel. A též mě mrzelo, že tam nebyla více Ivanova ségra. Ivana rodiče byli také úžasní, i přestože se tam objevili pouze jednou či dvakrát.
I tak mě nic z toho neodradilo a někdy přečtu znovu.

21.12.2021 5 z 5