LucySmile LucySmile komentáře u knih

Vánoční dárek Vánoční dárek Jana Javorská

První povídka mě úplně nezaujala, ostatní byly mnohem lepší a dokonce i vtipné. Příjemné počteníčko.

12.01.2021 4 z 5

Pro tentokrát jsem tuto knihu nedočetla. Vybrala jsem si ji na základě čtenářské výzvy a nějak mi nesedla. Viděla jsem již dříve film, ale knižní zpracování jsem četla až teď. Možná ji zkusím časem znovu, nyní jsem ji však musela odložit.

28.10.2020 1 z 5

Jíme zdravě: Vánoční speciál Jíme zdravě: Vánoční speciál kolektiv autorů

Skvělé recepty, už jich mám pár vybraných, které budu v nejbližší době dělat :)

15.10.2020 5 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Musím říct, že jsem celkem zklamaná. Po přečtení Nabíječe jsem čekala opět takovou bombu a tohle byl slabý průměr. První polovina knihy vypadala, že ji nepsala ani ta samá autorka, druhá polovina už byla lepší. Knihu jsem si nakonec užila, ale znovu bych se k ní už nevrátila.

07.04.2020 3 z 5

Dej mi své jméno Dej mi své jméno André Aciman

Mám z této knihy rozporuplné pocity. Nemůžu říct, že by se mi to vyloženě nelíbilo, ale jsem ráda, že už to mám za sebou. Knížka se čte dost špatně. Děj téměř žádný a samé hodnocení výrazu, slov, co má dělat aby to nevydalo tak či onak. Asi střed knihy mě na chvíli bavil, ale konec to úplně zkazil. Absolutně to nechápu a ocenila bych, kdyby mi to nějaká dobrá duše vysvětlila. Na tohle jsem se moc těšila a mrzí mě, že mě to neoslovilo. Možná někdy v budoucnu se k ní vrátím a pochopím ji...

05.01.2020 3 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Poslední díl pro mě docela zklamání. Hardin se zlepšuje a Tessa najednou neví, co chce. Ke konci knihy jsem se už nudila.

17.11.2019 3 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

Super :)

Přiznání Přiznání Anna Todd

Skvělé pokračování. Nenudila jsem se.

Polibek Polibek Anna Todd

Krásná, romantická kniha plná zvratů. Není to nějaké velkolepé dílo, ale ráda jsem si ji přečetla. První díl pro za mně asi nejlepší.

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Jsem z této knihy trošku rozpačitá. Na jednu stranu jsem se často nudila, na druhou stranu mě něco nutilo dočíst ji do konce. A udělala jsem dobře. Konec byl výborný a pochopila jsem, že já a Charlie máme přece jenom něco společného. Za autorův výborný styl dám 4*

12.11.2019 4 z 5

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han

Do třetice všeho dobrého. Příjemná série a těším se, až si jí přečtu znova.

07.11.2019 5 z 5

Kobra 11 Kobra 11 K. Pittermann

Miluju tento seriál a jako knížka to také stálo za to. Škoda, že nejsou takto všechny série.

07.11.2019 4 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Nádherná kniha hlavně pro náctileté ale i já se rychle začetla a Laru si zamilovala. Naprosto oddychová knížka, nenáročný příběh. Ráda se k celé sérii znovu vrátím.

07.11.2019 5 z 5

Velmi vtipná a krásná kniha. Ze začátku mě velmi bavila, později už méně. Miluju Anglii a jsem ráda za tuto knihu.

02.11.2019 3 z 5

Ne před slunce západem Ne před slunce západem Johanna Sinisalo

Naprosté zklamání! Bylo to, jako bych četla na Wikipedii něco, co mě absolutně nezajímá. Nemělo smysl dočítat.

26.09.2019 odpad!