Lucik100 Lucik100 komentáře u knih

Nádherné vykoupení Nádherné vykoupení Kami Garcia

Super zakončení skvělé série.

28.07.2017 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Částmi trochu zdlouhavé, ale jinak dobré.

23.07.2017 5 z 5

Nádherný zmatek Nádherný zmatek Kami Garcia

Tento díl se mi velmi líbil. Druhý jsem ani nedočetla a myslela jsem si, že další díly číst už nebudu, ale nakonec jsem zkusila až třetí a ten příjemně překvapil.

12.07.2017 5 z 5

Avena: Skrytá Avena: Skrytá Marianne Curley

No nebylo to nejhorší, ale zas tak mě to nevzalo. Vadí mi ale, že nejsou další díly.

12.07.2017 3 z 5

Přes Moře písku Přes Moře písku Meredith Ann Pierce

No brala jsem si jí s přesvědčením, že bude lepší než první díl, ale spletla jsem se. Tohle bylo horší. Kdo má tolik náhod a štěstí najednou?

08.07.2017 1 z 5

Mistr papírových kouzel Mistr papírových kouzel Charlie N. Holmberg

No už od začátku to bylo dost předvídatelný, ale to vůbec nevadilo. Dobrý nápad.

05.07.2017 4 z 5

Super kniha s božími fotkami. Musím ale uznat, že film byl asi lepší.

04.06.2017 5 z 5

Políbená měsícem Políbená měsícem Amy Plum

Skvělé pokračování další série. Co to má sakra znamenat, že další díl vydávat nebudou? Moc děkuji AriaLissa.

11.04.2017 5 z 5

Temný anděl Temný anděl Meredith Ann Pierce

No nebylo to nejhorší, ale čekala jsem od toho trochu víc.

20.03.2017 3 z 5

Tisící patro Tisící patro Katharine McGee

Myslím, že autorka měla skvělý nápad a celkem dobře ho zpracovala. Jenom konec mi připadal smutný a nelíbilo se mi jak se Leda zkazila. Takže bych dala 4,5 hvězdičky, ale protože to nejde, tak dávám 5 hvězdiček.

25.12.2016 5 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Po knížce jsem sáhla hlavně kvůli obálce a od té doby Lauren zbožňuji.

12.06.2016 5 z 5

Křídla Křídla Aprilynne Pike

Kniha mě že moc nebavila, ale na konci to dostalo něco do sebe. Jestli si přečti i druhý díl nevím, ale kniha mě zklamala.:-|

21.05.2016 2 z 5

Paní Bovaryová Paní Bovaryová Gustave Flaubert

Kniha je celkem poutavě napsaná. Hlavní hrdinka Emma Bovaryová mě velmi rozčilovala a nemohla jsem jí vystát.

29.08.2020 5 z 5

Dvanáctka Dvanáctka Justin Cronin

Super pokračování. Druhý díl byl stejně kvalitní jako první. Trochu mě mátla spousta dějových linií a přeskoky v čase, ale dalo se to zvyknout.

23.06.2020 5 z 5

Magonie Magonie Maria Dahvana Headley

Děj byl zasazen do promyšleného originálního prostředí. Super příběh.

29.03.2020 5 z 5

Královna povětří a temnoty Královna povětří a temnoty Cassandra Clare (p)

Musím říct, že tento díl byl rozhodně jeden z nejlepších od autorky. Bylo tam propracovaných spoustu životních příběhů a zbylo tam spousta otevřených konců. Proto věřím, že autorka na své série naváže a bude dále pokračovat v příbězích o lovcích stínů.

28.12.2019 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Přečteno jedním dechem.

02.10.2019 5 z 5

Tisíc kousků tebe Tisíc kousků tebe Claudia Gray (p)

Rozhodně povedená kniha. Autorce se podařilo vymyslet skvělý příběh a přidat tam trochu té romantiky.

11.07.2019 5 z 5

Othello Othello William Shakespeare

Další skvělá tragédie od Shakespeara.

11.11.2018 5 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Musím se přiznat, že jsem na knihu neměla moc čas a svým zdlouhavým dějem mě ani nezatáhla do děje. Ale když se to rozjelo a začalo se tam něco opravdu dít, tak jsem knihu měla přečtenou za pár hodin.

29.10.2018 5 z 5