luciefeix luciefeix komentáře u knih

Pohřbení Pohřbení Kendra Elliot

čtivé , do konce jsem netušila kdo by za tím vším mohl stát , pro mě velice dobře propracované

29.05.2017 4 z 5

Hledání dokonalé lásky Hledání dokonalé lásky Jennifer Probst

První půlka mě bavila druhá už byla horší a bylo to takové předvídatelné . Ale jináč čtivé

29.05.2017 3 z 5

Chatrč Chatrč Wm. Paul Young (p)

vubec mě nezaujala , na me moc smyšlené a nerealné

29.05.2017 odpad!

Srdce v temnotách Srdce v temnotách Táňa Keleová-Vasilková

Další skvělí příběh , děj se odehrává 3roky .. hrdinka to nemá lehké ale se vším se popasuje dobře

26.04.2017 5 z 5

Není co ztratit Není co ztratit Rowan Coleman

Velice dobrý příběh o nalezení sama sebe a postavení se na vlastní nohy

26.04.2017 4 z 5

Sedm poselství Sedm poselství Jiří Hamerský

pro lidi co podobných knih přečetli více tam není nic nového. :(

26.04.2017 1 z 5

Manželský sex Manželský sex Jesse Kornbluth

pro mě nezáživné utahané a divný styl vyprávění

26.04.2017 odpad!

Nocte Nocte Courtney Cole

do poslední chvíle mě nenapadlo rozuzlení proto jsem na konci byla více překvapená .. čekala jsem že Dare bude něco nadpřirozeného a ona ne :-) těším se na další díl .

12.04.2017 4 z 5

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

zajímavý příběh který ukazuje že se má žít a né jen přežívat

12.04.2017 3 z 5

Mládí imrvére v hajzlu aneb Geny nezapřeš Mládí imrvére v hajzlu aneb Geny nezapřeš C. D. Payne

zamotane jmena kazdy s kazdym , kupa deti a je tezke se v tom vyznat .. uz to nema tu stávu jako minulé díli ...první díli jsem cetla nekdy pred 15lety a byl to tedy jiný odvaz

04.04.2017 2 z 5

Dopisy na konec světa Dopisy na konec světa Ava Dellaira

Vždycky jsem měla ráda knihy jako deník nebo psané formou dopisů . Takže nápad že píše Cobainovi nebo Winehouse mi přišel skvělej jenže pojetí bylo nic moc . Prostě tak jako mnoho knih ted mi to přišlo takové nedodělané a patlání o ničem.

04.04.2017 1 z 5

rozhovory a zamýšlení nad životem dvou kluku , pro mě o ničem a zbytečné .. nechápala jsem o co celou dobu šlo

21.03.2017 1 z 5

Nejlepší věc, která se mi nikdy nestala Nejlepší věc, která se mi nikdy nestala Jimmy Rice

suché a vleklé a celkově o ničem

16.03.2017 2 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Strhující ! Trochu mi to připomínalo Hru lží ale napínavé až do poslední stránky

16.03.2017 5 z 5

Kam jsi odešla Kam jsi odešla Gayle Forman

absolutně o ničem

16.03.2017 odpad!

Důvod dýchat Důvod dýchat Rebecca Donovan

čtivé , dost drsné podmínky k životu

16.03.2017 4 z 5

Kečupová mračna Kečupová mračna Annabel Pitcher

Knihu bych doporučila dětem do 15let . Na mě to bylo už moc dětské a čekala jsem teda mnohem větší vraždu nebo vůbec celý čin. Možná by bylo i lepší kdyby Start někdy odpověděl a řekl ji na to něco . Celé mi to přišlo jako takové tlachání a žádný děj . Knihu jsem četla jelikož loni se o ni hodně psalo a byla vychvalována ale nic zajímavého jsem na ni neshledala .

28.02.2017 1 z 5

Následníci - Ostrov ztracených Následníci - Ostrov ztracených Melissa de la Cruz

Bylo hezké vidět pohádkové bytosti jinák ale nemělo to ten šmrnc co jsem myslela že kniha bude mít . Bylo to psané hodně pro malé čtenáře a v ději se moc nic nedělo a táhlo se to . Za mě zklamání které mě ani nebavilo dočítat .

28.02.2017 1 z 5

Co vám výživoví poradci neříkají? (Protože to nevědí) Co vám výživoví poradci neříkají? (Protože to nevědí) Pavel Walek

mnoho dobrých rad ale už toho mám načteno tolik že jsem nic nového neobjevila

28.02.2017 2 z 5

Než milenec na střeše… lepší manžel v hrsti Než milenec na střeše… lepší manžel v hrsti Alena Jakoubková

Celé se to odehrává v Itálii což bylo příjemné . Typické české psaní ale chyběla v tom ta jiskra co má třeba Vasilková .

28.02.2017 3 z 5