Mládí imrvére v hajzlu aneb Geny nezapřeš přehled

Mládí imrvére v hajzlu aneb Geny nezapřeš
https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/278149/mid_mladi-imrvere-v-hajzlu-aneb-geny-ne-aH9-278149.jpg 3 106 106

Mládí v hajzlu série

< 8. díl >

Deník Nickova syna Nicholase Nickie Davidson si žil svůj obyčejný poklidný život v zapadlém koutě Indiany. A nejspíš by se na tom nic nezměnilo nebýt objevu krevních skupin. Jeho (evidentně ne tak docela vlastní) otec totiž na internetu zjistil, že jeho krevní skupina + krevní skupina jeho manželky dohromady v žádném případě nedávají malého Nickieho. Následuje drsný rozchod, po kterém posadí máma Nicka do auta a frčí s ním směr Las Vegas, kde hodlá obnovit kariéru tanečnice nahoře bez. Svého synka ovšem vysadí v zanedbané čtvrti na okraji Los Angeles před domem obývaným výrazně větším množstvím švábů než lidí. Dveře bytu 22B mu otevře mrzoutský ošuntělý chlápek. A k Nickovu zděšení se z tohohle údajně „nejlepšího žongléra za posledních pět set let“ vyklube jeho pravý otec. Už je to tak, není žádný Davidson, ale Twisp. Nick Twisp. Tímto okamžikem se pro něj roztáčí kolotoč klasických twispovských dobrodružství plných průšvihů, milostných vzplanutí, rodinných intrik a nečekaných zvratů. Zatímco se Nick postupně seznamuje s příslušníky rozsáhlého rodinného klanu, manželství se hroutí, osnují se vražedné plány a na světlo vycházejí temná tajemství. Ani v tomto dalším dílu rodinné ságy není nouze o zábavu a překvapení. Vrací se všichni oblíbení hrdinové včetně Sheeni, Trenta, Scotta, Azury, Jakea, Veevy, Umy, Tylera, „Ochechule“ a zvláštního hosta Leváka.... celý text

Literatura světová Humor Romány
Vydáno: , Jota
Originální název:

Revolt at the Beach: More Twisp Family Chronicles , 2015


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mládí imrvére v hajzlu aneb Geny nezapřeš. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (27)

Dom95
10.03.2024 3 z 5

Po 2 měsících dočteno. Tohle bylo opravdu utrpení dočíst. Přijde mi, že Payne sérii natahuje už jen kvůli prachům a nechce vůbec vymýšlet pořádný příběh. Jelikož byl v roce 2006 natočen film Mládí v hajzlu, Payne ve více jak polovině této knihy pouze popisoval tvorbu tohoto filmu. Nejvíc mě ale štve jiná věc. Hlavní linie Nicka Twispa skončila 5.dílem. Naštěstí. Poté psal o dalším z rodiny Twispů. Na konci knihy už si pomalu zvykáte a jste tedy zvědaví, jak to dopadne...A další kniha je o někom úplně jiném. Celou knihu si zvykáte a čekáte, jak to bude pokračovat - a ona je další kniha o někom úplně jiném/novém. Tak kde to jsme. Nedivil bych se, kdyby toto opakoval ještě několikrát a psal v příštím díle zas o někom jiném a my se pouze dovíme, jak dopadl film.

"Nejtěžší na sexu je získat v něm nějakou praxi. Myslím, že by se to mělo vyučovat ve škole jako tělocvik. Dostala bys někoho do páru a hups na to. Potom by se akorát oznámkovala technika a počet dosažených orgasmů."

Janík61
12.04.2023 2 z 5

Příjemná oddychovka, i když trošku slabší než předešlé díly.


JakubKo
11.02.2023 3 z 5

Po slabším 6. a 7. dílu přichází 8. díl, který se k nim bohužel řadí také, ale aspoň jde o jakousi nadějnou předzvěst nového restartu série. Nick Twisp II. se svému otci za mlada v mnohém podobá, ale zatím mu chybí jeho vychytralost a rafinovanost.
Návrat původních hrdinů mě potěšil a vzpomínání na zápletky z prvních knih v podobě natáčení filmu je zábavné, ale linka kolem Nicka II. a Kal dost pokulhává (část s hypnózou byla asi ta nejhorší).
Celkově dávám 60% a doufám, že další díl bude o něco lepší.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Mládí imrvére v hajzlu aneb Geny nezapřeš v seznamech

v Právě čtených1x
v Přečtených151x
ve Čtenářské výzvě28x
v Doporučených1x
v Knihotéce110x
v Chystám se číst44x
v Chci si koupit20x
v dalších seznamech1x