lucie3944 lucie3944 komentáře u knih

Zlomená Zlomená Rachel Van Dyken

Nedočteno. Už druhý díl jsem zvládla horko těžko a tady jsem to vzdala. Bohužel, těšila jsem se, ale nebavilo mně to.

18.06.2021 1 z 5

Zničená Zničená Rachel Van Dyken

Přeci jen už jsem věkově někde jinde, tohle mi přišlo sladké až moc. Jako četlo se to samo, ale opět stejný problém u těchto knih - za chvíli si ji nebudu pamatovat. Na výmaz hlavy stačí, nic víc od toho nečekejte.

13.06.2021 2 z 5

Otka: Ošklivá tlustá kamarádka Otka: Ošklivá tlustá kamarádka Kody Keplinger

Občas divný překlad, občas byla slečna na facku, občas mi jí bylo líto. Ale už dávno nejsem ve věku -náct, tudíž to vidím jinýma očima. A protože jsem taky byla takovou Otkou, dokázala jsem pochopit ten pocit, že všichni kolem jsou hezčí, oblíbenější, úspěšnější... Jen si vždycky říkám, jak ty slečny, které byly (a nebyly) na střední královny, dopadají potom ve svém dalším životě.

09.06.2021 3 z 5

Reid Reid Melanie Moreland

Reid není nedotknutý jen v sexu, ale i v citech, v chápání rodiny, a ano, i v tom, že se téměř všechno dá vyřešit s dobrými lidmi kolem. To, že se nikdy nepokusil získat pas, že nežádal o půjčku, nenapadlo ho, že by mohl mít vymazaný rejstřík... To vše je důsledek toho, že byl bez rodiny, dokud si ji sám nenašel a neusoudil, že je jí hoden. A když poznal ´lásku´, začal věřit, že si zaslouží být šťastný. A o tom to vlastně je: Věřte sami sobě, neuhněte, a buďte dobří. V naprosté většině případů se to vyplatí.

06.06.2021 4 z 5

Maddox Maddox Melanie Moreland

Zatím nejlepší díl, dokonce si možná budu za půl roku pamatovat, o čem to bylo. Propojení s Richardem bylo fajn, skoro přemýšlím, že si opět přečtu Kontrakt.... Slušný průměr.

01.06.2021 4 z 5

Autogram pro vraha Autogram pro vraha Veronika Černucká

Už nikdy víc. Dočetla jsem to jen proto, že jsem chtěla vědět, co a jak. Ta paní vyšetřovatelka, co spapala všechnu moudrost světa, nejchytřejší, nejvšímavější... Policie blbá tak, že nenajde ani svůj zadek, dokud si na něj nesedne... Ne, opravdu ne.

23.05.2021 1 z 5

Oko za oko Oko za oko Laura Griffin

Neznámá spisovatelka od které jsem nic nečekala. Člověk trochu ví, co ho čeká, zápletky tohoto typu knih jsou pořád stejné. A přece, dočetla jsem s chutí a kdyby vyšla ještě nějaká kniha od této autorky, ráda si ji přečtu.

22.05.2021 4 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Nemám ráda otevřené konce, kdy člověk neví, jak to bylo doopravdy. Tudíž bych měla být zklamaná, ale nejsem. Vykreslení postav bylo skvělé, zvraty uvěřitelné, zakončení OK.

22.05.2021 5 z 5

Srážka Srážka Alexander Stainforth (p)

Myslím, že ta zápletka s únosem byla trochu na sílu, jako aby bylo nějaké drama, ale jinak to šlo. Po knihách s gramatickými chybami a nic moc dějem k tomu byl tohle zážitek.

22.05.2021 4 z 5

Drzý kravaťák Drzý kravaťák Vi Keeland

Za mně průměr. Od těchto autorek mám přečteno skoro vše, co vyšlo a přiznám se, že za týden dva už nevím, která kniha je o čem. A tím je pro mě řečeno vše...

22.05.2021 3 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Přečteno za pár dní, čekala jsem nějakou větší zápletku, ta nepřišla. V podstatě průměrná kniha, hned tak se k ní nevrátím, pokud vůbec....

16.05.2021 3 z 5

Před námi Před námi Anna Todd

Za mně trochu zbytečná kniha. Mrzí mě, že je tam spousta věci načatých a nedořešených. Hardin cosi vypráví ze svého pohledu, najednou bum a jsme někde úplně jinde... Jako kdyby někdo vzal kousky knihy a nějak to pospojoval dohromady. Škoda.

10.05.2021 2 z 5

Osudové setkání - Štěstí má čtyři tlapky Osudové setkání - Štěstí má čtyři tlapky Kelly Moran

Pro mě je to tak neobvyklé prostředí, že si tuto knihu budu nějakou dobu pamatovat. Líbilo se mi to. A kdyby někdy vyšlo pokračování, velmi ráda si ho přečtu.

10.05.2021 4 z 5

Na vlásku Na vlásku Lucy Score

Do absolutní spokojenosti chybí kousíček - ten dějový zkrat na konci mi přišel hodně ¨na sílu¨, přeci jen, aby 45-ti letý chlap nebyl srovnaný sám se sebou.... No nevím. Ale jinak, dlouho jsem se u knihy tak neusmívala, dlouho jsem se na knihu tak netěšila a zároveň jsem se děsila, že už přijde konec. A i přes ten 'zádrhel' dávám 5 hvězdiček.

10.05.2021 4 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Tak k tomu se dá napsat jediné - to můžu! Bylo to vtipné, zvláštně nekomplikované (hlavně tedy v postoji ' no tak jsem gay a co má být'), a přece jsou tam chvilky k zamyšlení. Jo, povedená kniha.

28.04.2021 5 z 5

Zapomenutá vražda Zapomenutá vražda Jude Deveraux (p)

Tak dočtený i třetí díl. Opět příval jmen, člověku chvíli trvá, než se zorientuje. Ten konec na mě byl nepřesvědčivý, trochu přitažené za vlasy. Všem to najednou došlo?! Ale no tak.
A přesto, pokud bude další díl, přečtu si ho, člověk si u toho odpočine.

19.04.2021 4 z 5

Oprávněná vražda Oprávněná vražda Jude Deveraux (p)

Přečteno za tři dny, což pro mě znamená, že je knížka čtivá, odsejpá a člověk chce vědět, jak to dopadne. Chyby, které tam pro mě jsou, je moc jmen, člověk má trochu problém si pamatovat, kdo je kdo. A chci vědět, samozřejmě, jestli se v dalším díle konečně něco rozjede mezi Kate a Jackem! I proto se hned vrhám na třetí díl.

17.04.2021 4 z 5

Dokonalá vražda Dokonalá vražda Jude Deveraux (p)

Mně v tuhle chvíli kniha sedla. Četla se sama, nebyla to žádná velká drasťárna, celkem pohoda. Těším se na další díly.

13.04.2021 4 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Penelope Ward

Mně to extra nebavilo. Asi jsem už přesycená tímto typem knih. Musím si najít něco trochu jiného, pak se k těmto knihám snad zase vrátím.

09.04.2021 3 z 5

Božská mrcha Božská mrcha Christina Lauren

Pro mě zbytečně strávený čas nad knihou, když mám zástup jiných, které čekají, až na ně přijde řada. Protože ty první knihy od Christiny Laurens jsem četla hned, jak vyšly, už jsem si moc nepamatovala, o čem jsou. Většinou mě pak pokračování po takové době donutí si knihu přečíst znovu, připomenout si, o co tam šlo... Tady ne. Tady jsem jen čekala, že se něco stane, že bude důvod, proč to bylo napsáno. Omlouvám se, ale já žádný nenašla, leda snad kvůli zisku z prodeje. A to tedy není důvod pro to, abych četla další "pokračování", které mi nic nedá.

31.03.2021 2 z 5