lucie2371 lucie2371 komentáře u knih

Nikdy Nikdy Andreas Pflüger

Asi jsem divná ale mě se kniha líbila napůl. Asi jsem už zhýčkaná těmi krvavými vraždami :-D
Pro mě tam bylo příliš málo akce na to, že má kniha skoro 500 stran. Nejlepší a nejnapínavější akce byla ke konci knihy. Závěr knihy byl pěkný.
Za mě takový průměr.

18.06.2022 3 z 5

Pozvala mě dál Pozvala mě dál Lucy Clarke

Na mě byla kniha příliš slabá. V podstatě se tam nic moc zajímavého nedělo. Děj byl nezajímavý až na pár drobností.
Už jsem četla lepší knihy.

29.04.2022 2 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Romantické knihy moc často nevyhledávám ale tohle byla příjemná romantická oddechovka, místy i vtipná.
Co mi na knize nesedělo a za co strhávám jednu hvězdičku, je styl psaní z pohledu Leona.

19.04.2022 4 z 5

Návrat na ostrov lží Návrat na ostrov lží Michel Bussi

Skvělá kniha! V polovině knihy si říkáte, že víte jak to je ale za chvíli už vás kniha překvapí něčím novým. A když už si říkáte, že další překvapení určitě nebude, je tam!
Doporučuji stejně jako Vážku nebo Maminka neříká pravdu od tohoto autora.

09.04.2022 5 z 5

Hodná a zlobivá holka Hodná a zlobivá holka Michael Robotham

Kniha nebyla vůbec špatná, jen člověk chvíli čeká, než se tam začne něco dít. Těším se na druhý díl.

27.03.2022 4 z 5

Dva tajemství neudrží Dva tajemství neudrží Karen M. McManus

Tohle bylo takové krimi pro teenagery. Za mě to byl spíš takový průměr. Kniha neurazí ale ani nenadchne a žádnou větší akci zde rozhodně nečekejte.

28.02.2022 3 z 5

Skvělá kniha z prostředí upírů, kterou jsem dostala od Ježíška. Doporučuji!

20.02.2022 5 z 5

Před ničím se nezastaví Před ničím se nezastaví Michael Ledwidge

Tak tohle byla hodně nezáživná kniha...a těch pár akčnějších stránek to opravdu nezachránilo.

06.02.2022 1 z 5

Ráda tě poznávám Ráda tě poznávám Rachel Winters

Úžasně napsaná romantická komedie! Ačkoli již prakticky od začátku knihy, tušíte k čemu tam dojde a jak kniha zkončí, byla to ta nejvtipněji napsaná kniha, jakou jsem četla. Bavila jsem se od začátku do konce!
Moc krásná kniha s krásným zakončením ️ určitě doporučuji.

03.02.2022 5 z 5

Hlídka duchů Hlídka duchů David Rollins

Prvních 100 stránek trochu nuda, než se tam začne něco dít. Potom už příběh není zase tak špatný ale upřímně, tenhle žánr do budoucna nebude úplně můj šálek kávy.

31.01.2022 3 z 5

Noční trh Noční trh Jonathan Moore

Zajímavý příběh (nejspíš z budoucnosti). Jen mě trochu štve ten otevřený konec.

26.01.2022 4 z 5

Ďábelský ostrov Ďábelský ostrov Nicolas Beuglet

Skvělý thriller plný napětí! A ten zvrat mě hodně překvapil. Přečteno za den a kousek.

23.01.2022 5 z 5

Ztracené střípky Ztracené střípky Tim Weaver

Naprosto skvělý, strhující thriller! Rozhodně si od autora přečtu i další knihy.

18.01.2022 5 z 5

Labyrint tajností Labyrint tajností Linda Castillo

Toto byla moje první kniha od této autorky a určitě si přečtu i její další knihy!
Děj plynule ubíhal, nebyla tu žádná nezajímavá „omáčka" okolo a autorka šla přímo k věci!
Moc pěkně to bylo napsáno.

11.01.2022 5 z 5

Pravda a lži Pravda a lži Caroline Mitchell

Strhující thriller s nečekaným závěrem.

08.01.2022 5 z 5

Vánoční překvapení Vánoční překvapení Bonnie Bryant

Myslím, že toto byl první díl u kterého jsem brečela dojetím.

05.01.2022 5 z 5

Rodina z podkroví Rodina z podkroví Lisa Jewell

Brilantní! Úžasný a originální příběh, který rozhodně doporučuji přečíst.

03.01.2022 5 z 5

Všechno je lež Všechno je lež Michelle Sacks

Prakticky od začátku knihy tušíte, proč je táta se svou dcerou vlastně na útěku. Styl psaní, kdy je příběh vyprávěn očima sedmileté holčičky mi moc nesedl.

30.12.2021 3 z 5

Iveta Bartošová - Tichá píseň Iveta Bartošová - Tichá píseň Miroslav Graclík

Na poslední chvíli jsem díky knize o princezně českého popu Ivetce Bartošové štíhlá splnit letošní výzvu.
Co se týká knihy, probudila ve mě plno emocí a otázek co vše je pravda a co naopak lež :-(
Ivetku jsem měla moc ráda a dodnes poslouchám její písničky. Na tom nic nezmění ani tato knihy. Jen je mi líto toho, jak se nakonec Ivetka rozhodla...ze srdce děkuji mému oblíbenému zpěvákovi, Jarkovi Šimkovi, který se jí snažil jako jeden z mála opravdu pomoct. Už od pohledu je to moc sympatický muž.

29.12.2021 5 z 5

Psí hrdinové Psí hrdinové Laura Greaves

Moc krásné a dojemné příběhy 16ti pejsků, kteří zachránili svým páníčkům život.
Jednou jsem šla s tím naším chlupáčem na procházku a najednou mi šel po nohách takový malý psík. Ten náš na něj začal vrčet a štěkat aby mě bránil. Když mu byl pouhý měsíc a půl vyhodili ho do sněhu k popelnicím týden před Vánocemi. Letos o Vánocích to bude již 15 let co je s námi. Je to už děda ale chová se stále jako štěně.
Knihu všem milovníkům pejsků a nejen jim vřele doporučuji. Jen si připravte krabici kapesníčků, budou se hodit!

19.12.2021 5 z 5