Noční trh

Noční trh https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460214/bmid_nocni-trh-ybU-460214.jpg 4 24 6

Krimipříběh z temného San Francisca, v němž se vaše nejděsivější představy budou zdát jen jako strašidelné dětské historky. Příběh plný „napětí, jež nikdy nepolevuje“ (James Patterson). Inspektor Ross Carver přijíždí s kolegou ve čtvrtek večer na místo činu – v horním pokoji jednoho patrového domu byl nalezen muž, jemuž se neznámá látka doslova prožrala kůží a zabila ho. Než se vyšetřovatelé stačí vzpamatovat z šoku, přijíždí FBI, prostor uzavře a oba dekontaminuje. Najednou je neděle a Carver se probouzí ve své posteli, vedle něj sedí jeho sousedka Mia. Ross si vůbec nevybavuje, co se stalo. Žádnou vraždu, žádnou cestu domů. Má jen nejasný pocit, že něco není v pořádku. A že Mia ví víc, než se zdá...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kalibr

The Night Market , 2018

Janík511
20.02.2023 2 z 5

Na druhý pokus dočteno a teda nic moc. Konec nic nevypovidajici, nic se nedělo až do úplného závěru. Za mě zbytečná kniha, proto hodnotím nízko.

Artep25
27.10.2022 4 z 5

Nebylo to špatný, a i tam temná blízká budoucnost byla dobře popsaná...Akorát ten konec mne trochu mrzí. Moc otevřený.

lucie2371
26.01.2022 4 z 5

Zajímavý příběh (nejspíš z budoucnosti). Jen mě trochu štve ten otevřený konec.

Katania
04.07.2021 5 z 5

Taková noir detektivka z budoucnosti. Mě se to líbilo. Napínavé a mělo to spád.

mysterygirl
15.03.2021

Knihu jsem nedocetla, jak pise hana1039, nepise se v jakem se to odehrava roce, ale take jsem pochopila, ze budoucnost. Do strany 70 me to bavilo, pak jsem nejak ztratila nit a vubec jsem nechapala koho a proc hledaji a vysetrujil.. Na to nemam bunky a trpelivost. Za me trochu chaoticke

hana1039
08.03.2021 5 z 5

Je to moje první kniha od tohoto autora a musím říct, že jsem si ji užívala až do poslední stránky. Mám pocit, že děj se odehrává tak 50 let dopředu ( můj dojem, nic o letopočtu tam není psáno).. V kostce - dva detektivové jsou povoláni na místo činu, v zápěti je následuje FBI. To, co ti dva inspektoři vidí, je oběť, která už ani jako člověk nevypadá, jako by ji užíralo něco zevnitř. FBI je pošle do detoxikační místnosti a přebere celé místo činu.. A tímto začíná boj o paměť, kterou ztratili a další... Je to napínavé a skvěle napsané, Doporučuji!!!!

smrt FBI nákaza San Francisco kriminální thrillery

Jonathan Moore