Vánoční překvapení

Budou tu vánoce a Stefi s Lisou se nemohou dočkat. Jenže od smrti matky Vánoce nejsou pro Carol už nikdy takové jako dřív. Když si ji místní veterinářka najme k dočasné výpomoci, Carolinina mysl se postupně rozjasňuje. Do večera, kdy se má konat "Jízda pod hvězdami", pořádaná stájí Borovicové údolí, se jí nadobro zmocní vánoční nálada. Těší se, až pojede za svitu měsíce lesem v čele tradičního štědrovečerního procesí. Ale opravdový zlatý hřeb Vánoc má teprve přijít: Carol vůbec netuší, jaké úžasné překvapení, připravené otcem a jejími kamarádkami, ji čeká!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/57_/5753/vanocni-prekvapeni-5753.jpg 4.251

Dívky v sedlech 13.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Alpress

Saddle club: Starlight Christmas, 1990

Kniha Vánoční překvapení

Ainyska
19.10.2018

Kniha je celkem dobrá, ovšem pro hodně mladší čtenáře než jsem já. Je také tak psaná. Tuto knihu mám doma od dětství a díky čtenářské výzvě jsem si ji (nejspíš) znovu přečetla. Příběh mi, po těch letech, nic neříkal. Tato kniha není určená pro dospělé publikum. Každopádně jsem ráda, že ji doma mám. Jako malá holka bych si přála dostat takové vánoční překvapení jako hrdinka této knihy. Teď už mi nezbývá nic jiného, než na takovém překvapení pracovat sama.

tatafa
07.01.2017

Krásný, vtipný a zároveň i napínavý příběh o přátelství, co víc si přát. Vřele doporučuji!

Alyssana
04.05.2016

Jedna z nejlepších knih série! Doporučuji všem co mají rádi koně. :-)

Betka175
15.08.2014

Jako malá, když jsem začínala jezdit (bylo mi 11) jsem tyhle knížky zbožňovala, přečetla jsem skoro všechny, které B. Bryant napsala a ač jsem už dospělá, tak ty, které mi zbývají si určitě ještě přečtu. :-)

Linu
16.08.2013

Kniha je velice zábavná a čtivá, doporučuji milovníkům i nemilovníkům koní!